یک غول تکنولوژی است که مطرح شده 20 میلیارد دلار از امثال گوگل و Facebook در حال کار بر روی یک مخلوط هدست واقعیت

Mukesh Ambani

برکرفت Inida | گتی ایماژ

یک شرکت کننده جدید پدید آمده در مسابقه برای توسعه عینک هوشمند است که مصرف کنندگان با ارائه مخلوط و واقعیت افزوده را تجربه.

هند Jio بخشی از اتکای صنایع کنگلومرا اعلام جدید مخلوط هدست واقعیت در مجمع عمومی سالانه خود در روز چهارشنبه به نام Jio شیشه ای.

Kiran توماس جمهور Reliance Industries گفت Jio شیشه ای در حال حاضر با این نسخهها کار میکند بیش از 25 برنامه های کاربردی. سیاه هدست متصل به اینترنت از طریق یک کابل که باید متصل به صاحب گوشی های هوشمند, او گفت:. وزن آن 75 گرم است و یک دوربین در بین چپ و راست لنز. معلوم نیست چه مقدار از این دستگاه هزینه خواهد شد و یا زمانی که آن را در فروش می باشد.

اجرایی demoed Jio شیشه ای استفاده می شود برای برگزاری یک جلسه کار در یک دفتر مجازی با همکاران. یکی از آنها به نظر می رسد به عنوان یک نماد در حالی که دیگر به نظر می رسد در فرم 2D.

توماس همچنین نشان داد که چگونه این تکنولوژی می تواند مورد استفاده در آموزش و پرورش تنظیم.

“با Jio شیشه روش سنتی آموزش جغرافیا در حال حاضر خواهد شد تاریخ” گفت: نشان میدهد که چگونه دانش آموزان و معلمان می تواند مجازی بازدید از تاج محل در هند, اهرام جیزه در مصر و کولوسئوم در رم.

Jio در حال ورود به بازار است که دیگران شکست خورده اند به کرک.

Google Glass مایکروسافت HoloLens و ضربه محکم و ناگهانی عینک مسلما سه تا از بهترین تلاش های شناخته شده در حالی که سحر و جادو جهش شده است کار بر روی یک دستگاه در راز برای سال. هیچ یک از ارائه به دست آورده اند توده تصویب.

تکیه وحش

اعتماد صنایع بزرگ و آلاینده شرکت متعلق به میلیاردر Mukesh Ambani ثروتمندترین مرد در آسیا است. به طور سنتی یک شرکت پتروشیمی امروز این است که بسیاری از شرکت های تابعه از جمله تکنولوژی arm شرکت به نام Jio سیستم عامل است.

بیش از چند ماه گذشته Ambani شده است فروش کردن تکه های بزرگ Jio سیستم عامل به منظور روشن Reliance Industries’ بدهی شمع. Facebook سرمایه گذاری 5.7 میلیارد دلار در ماه آوریل در حالی که گوگل اعلام کرد که 4.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در پنج شنبه. در مجموع سرمایه گذاران خریداری شده بیش از 20 میلیارد دلار ارزش سهام در Jio سیستم عامل است.

“اعتماد در حال حاضر واقعا صفر خالص بدهی شرکت و جلوتر از من هدف از مارس سال 2021,” Ambani گفت: در این گردهمایی در روز چهارشنبه. “ما در حال حاضر بسیار قوی ترازنامه که حمایت همه ما hypergrowth برنامه.”

او افزود: “من معتقدم که زمان آن رسیده است که واقعا جهانی دیجیتال محصول و خدمات شرکت به ظهور از هند و شمارش در میان بهترین در جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>