یک سازمان می خواهد به رشد شهری جنگل ها و تبدیل شهرهای ما زندگی و کار در

یک خانه را به میلیون ها نفر از مردم هند در شهر بنگلور – رسما شناخته شده به عنوان بنگلور – پایتخت کارناتاکا دولت در جنوب کشور است.

با توجه به تعداد زیادی از آن کسب و کار است که باید دفاتر وجود دارد بعضیها بنگلور “دره سیلیکون هند است.”

در حالی که آن را ممکن است یک hub برای, تکنولوژی, شهر نیز به یک سازمان به دنبال سبز فضاهای شهری با درختان و گیاهان است.

به سود سرمایه گذاری اجتماعی در سال 2011 راه اندازی سابق تویوتا مهندس Shubendhu شارما Afforestt استخدام در Miyawaki روش است که پس از نام ژاپنی شناس آکیرا Miyawaki. به عبارت ساده آن را به یک روش است که بر اهمیت بالا و تراکم کاشت و گونه های بومی.

Afforestt – که کار کرده است در 10 کشور و 44 شهرستانها با توجه به وب سایت خود را – ترکیبی از Miyawaki روش با چیزی به نام Heijunka یک سیستم استفاده شده توسط کسب و کار به کاهش ضایعات و افزایش بهره وری. تویوتا که استخدام Heijunka سیستم در امکانات آن است گفت: این کلمه در ترجمه به “تولید کننده یا درست.”

این شرکت خط تولید این ترجمه به مونتاژ ترکیبی از مدل های هر دسته ای به جای یک نوع وسیله نقلیه. به گفته تویوتا این تضمین می کند “وجود دارد موجودی محصول متناسب با تنوع در تقاضا است.”

Afforestt اعمال این ایده ها به جهان طبیعی است. “ما می تواند تولید یک لیست است که به ما بگویید که چگونه بسیاری از اعداد از هر گونه شما باید گیاه را در یک توالی و … که به ترتیب باید” شارما گفت CNBC “انرژی پایدار.”

“هنگامی که ما می دانیم شرایط آب و هوایی برای ما گونه های ما ترکیب آنها را در چهار لایه های مختلف: درختچه لایه زیر درخت لایه درخت لایه و سایبان, لایه,” او توضیح داد.

Afforestt یکی از بسیاری از سازمان ها با هدف سبز شهرها و جوامع است. بریتانیا بر اساس خیریه درختان برای شهرستانها مثلا با این نسخهها کار در سطح ملی و بین المللی و می گوید آن کاشته شده 1,000,001 درختان از سال 1993.

هند پایتخت دهلی نو – که در آن Afforestt نیز حضور دارد – تلاش کرده است با آلودگی هوا ، Afforestt کار کرده است وجود دارد و به تلاش برای افزایش میزان فضای سبز در شهر و به نوبه خود افزایش محیط زیست است.

در حالی که این چالش ممکن است بزرگ – دهلی نو یکی از آلوده ترین شهرهای جهان – تیم جاه طلب هستند.

“اگر به اندازه کافی وجود دارد پشتیبانی منابع اگر وجود دارد (در حال) … به اندازه کافی سازمان های دولتی, حمایت از این ایده در پنج تا هفت سال شما می تواند به نوبه خود به دهلی نو از بتن شهر را به یک زندگی شهری در جنگل شهر” آفتابی Verma, مدیر اجرایی Afforestt گفت CNBC.

Shailja Vaidya Gupta بخشی از دفتر اصلی مشاور علمی به دولت هند است.

صحبت کردن با CNBC در سایت از یک پروژه Afforestt است که در او به دنبال برجسته هر دو در دراز مدت تصویر که آن را به هزینه ها و اثرات زیست محیطی معرفی بیشتر فضای سبز به یک محیط شهری است.

“در آغاز سرمایه گذاری رفتن به جنگل ممکن است کمی بیش از نرمال مزارع که ما انجام اما در نهایت سرمایه گذاری ارزان تر کار می کند,” او گفت:.

“اگر شما نگاه کنید در جنگل شما خواهد شد بسیاری از پرندگان کوچک در اینجا پرندگان زیبا,” او اضافه شده است.

“شما ببینید عنکبوت ها را ببینید کفشدوزک ها را ببینید مورچه ها را ببینید زمین کرمها و همه این حفره که شما بر روی زمین را ببینید در اینجا شواهد از فعالیت های حشرات است که یک شاخص زیستی سالم جنگل.”

چه مدت پس از آن می توانید آن را به صورت یک شهر برای رشد جنگل و برای منافع – که آیا آنها مرتبط با محیط زیست مقرون به صرفه بودن و یا مصرف انرژی – دیده می شود?

“آن بستگی دارد کمی که در آن شما در جهان هستند” سیسیل Konijnendijk از دانشگاه بریتیش کلمبیا دانشکده جنگلداری گفت: CNBC.

“گاهی اوقات شما خوش شانس هستید و در حال حاضر وجود دارد یک جنگل و درختان رشد سریع,” او اضافه شده است. “اما معمولا … شما باید در آن برای مسافت های طولانی: شما باید به سیاست های توسعه ظرفیت و قطعا نشان می دهد مزایای کاشت درختان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>