یک بیماری همه گیر با مضمون بازی که به ضرب گلوله به بالای نمودار حذف شده از فروشگاه App اپل در چین

آموزش برای محبوب بازی Plague Inc.

تاد Haselton

کاربران آیفون می توانید دیگر دانلود محبوب اپیدمی-themed بازی گوشی های هوشمند در چین به عنوان کشور در حال مبارزه مرگبار COVID-19 coronavirus.

در یک بیانیه Ndemic Creations, انگلستان مبتنی بر سازندگان Plague Inc., گفت: آنها تا به حال مطلع شده است که بازی “شامل محتوا است که غیر قانونی در چین به عنوان تعیین شده توسط فضای مجازی دولت چین است.” CNBC تایید کرده است که آن را برای دانلود در دسترس در چین فروشگاه App.

حذف خاص برای دوباره بحث بر سر اینکه آیا اپل باید حذف برنامه از فروشگاه برنامه خود را در صورت درخواست از دولت ها در سراسر جهان است. فروشگاه App است تنها راه برای بسیاری از کاربران به نصب نرم افزار بر روی آیفون و آن را تبدیل به یک آهنربا برای انتقاد که اپل را قادر می سازد کشورها برای حذف برنامه های آنها نمی مانند به طور موثر سانسور آزادی بیان.

طاعون سازندگان گفت: در بیانیه ای که آن را محبوب ترین بازی پرداخت در چین برای سال های بسیاری است که آن طراحی شده است به sensationalize بیماری شیوع است.

“Plague Inc. و خارج از غرفه به عنوان یک هوشمند و پیچیده شبیه سازی است که بازیکنان را تشویق می کند به فکر کردن و یادگیری بیشتر در مورد جدی بهداشت عمومی مسائل” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما مقدار زیادی از احترام به چینی ما بازیکنان و ویران که آنها دیگر قادر به دسترسی و بازی Plague Inc.”

طاعون یکی از محبوب ترین بازی های آیفون و شده است به طور مداوم در بالای فروشگاه App اپل نمودار پس از آن راه اندازی شده در سال 2012. این یک شبیه سازی است که در آن کاربران بازی به عنوان یک بیماری عفونی که هدف این است که برای از بین بردن جمعیت جهان است.

در روز پنج شنبه در آن بالا پرداخت می شود بازی در ایالات متحده است. آن نیز افزایش یافته است در چین, با توجه به برآورد از نرم افزار تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج. آن را تا به حال دانلود شده است 2.2 میلیون بار در چین با حدود 9 درصد از این محبوبیت پس از شروع ژانویه. این شماره 3 برنامه پرداخت در چین قبل از حذف سنسور برج گفت. این نرم افزار بهترین فروش در چین در یک نقطه در ماه ژانویه با توجه به بی بی سی.

چین حساس در مورد برنامه ها و بازی های

چین حساس در مورد برنامه های. از مجموع 217 نرم افزار حذف برخی از کشورها و یا مناطق در نیمه اول سال 2019 با توجه به درخواست دولت مربوط به حقوقی نقض 194 برداشته شد از سرزمین اصلی چین فروشگاه App با توجه به تعداد منتشر شده توسط اپل. 94 بیشتر برنامه های حذف شده در چین در درخواست دولت برای “پلت فرم نقض” و یا محتوایی که ناقض اپل خود سیاست های اکثریت که مربوط به قمار غیر قانونی.

در هنگ کنگ تظاهرات در پاییز گذشته یک دلار هنگ کنگ نقشه برداری نرم افزار حذف شده از فروشگاه App پس از چینی رسانه های دولتی با انتقاد از برنامه. حذف شد اخبار بین المللی و منجر به یک سیب سهامداران پیشنهاد مهم این شرکت برنامه حذف شد را رد کرد و در روز چهارشنبه سهامداران نشست اما دست آورد پشتیبانی از 40.6 درصد از آرا توسط سهامداران است.

اپل کاهش یافته است به نظر. CNBC قادر به رسیدن به Ndemic Creations برای کسب اطلاعات بیشتر.

بازی ها به خصوص دقت تنظیم شده در چین. در طاعون مورد حذف آید در مدت کوتاهی پس از اپل تعیین مهلت برای توسعه دهندگان نرم افزار را مطابق با سال 2016 مقررات در مورد پرداخت بازی های تلفن همراه در کشور است.

مقررات نیاز به سازندگان بازی که می خواهید به پرداخت هزینه برای خرید در نرم افزار برای دریافت مجوز یا تایید شماره از اداره کل مطبوعات و انتشار از چین است. که تایید شماره ارائه می شود اپل در ماه ژوئن 30, CNBC گزارش با استناد به یک پیام را به توسعه دهندگان.

چین بزرگترین بازار بازی های موبایل. دولت نشانه برای سال است که در تلاش برای به دست آوردن قوی تر کنترل بیش از نگرانی های چنین به عنوان چشم و مشکلات زمان پخش و “غارت جعبه” و یا در برنامه خریدهای با یک عنصر تصادفی است. در چین, بازی های ویدئویی نیاز به تایید توسط رگولاتور به منظور منتشر خواهد شد و پولی. در سال 2018 دولت چین مسدود بازی مصوبات و آنها به آرامی شروع به سطح شیب دار تا از طریق 2019 که مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ذکر شده در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران در ماه اکتبر.

Ndemic Creations’ بازی دیگر شورشی Inc است که هنوز هم در چین موجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>