یک کارمند در سیاتل Seahawks’ ورزشگاه آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات می گویند

طرفداران موج خود تجمع حوله به تشویق در سیاتل اژدها در برابر خلیج تمپا Vipers در طول بازی خود را در سنچریلینک درست در فوریه 15 سال 2020 است.

Abbie پار | گتی ایماژ

سیاتل-مقامات منطقه اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه کارمند یک 72,000-صندلی ورزشگاه در شهر آزمایش مثبت برای COVID-19.

ورزشگاه سنچریلینک درست است که خانه به Seattle Seahawks, Seattle Sounders FC از لیگ برتر فوتبال و سیاتل اژدها از XFL. مقامات محلی گفت: کارمند مشغول به کار در یک بازی در فوریه. 22 که 22,060 مردم حضور داشتند با توجه به سیاتل تایمز.

“بهداشت عمومی کار کرده با کارمند و اپراتور از ورزشگاه برای اولین بار و با هدف بررسی پتانسیل مواجهه در فوریه. 22 سیاتل اژدها بازی” پادشاه شهرستان گفت: در آزادی “و مقامات بهداشت عمومی تعیین کرده اند که خطر ابتلا به عفونت به شرکت کنندگان کم بود.”

مقامات بهداشت در حال پیگیری با تعدادی دیگر از کارکنان این ورزشگاه که ممکن است در معرض ویروس این شهرستان گفت. این شهرستان گفت: رویدادهای آینده در ورزشگاه لغو نمی شود.

نمایندگان از اولین و هدف اپراتور سنچریلینک درست نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

منطقه سیاتل تبدیل به کانون COVID-19 شیوع در سواحل غرب ایالات متحده که از پنج شنبه در واشنگتن وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش 70 تایید موارد coronavirus در واشنگتن و مقامات محلی تایید 11 مرگ و میر در سراسر کشور.

از صبح روز جمعه وجود دارد حداقل 233 موارد COVID-19 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و 14 مرگ و میر.

اکثر موارد منجر به مرگ COVID-19 شامل افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. پادشاه شهرستان به مردم توصیه می شود در این گروه به “ماندن در خانه و به دور از گروه های بزرگتر از مردم به عنوان آنجا که ممکن است.”

همه مدارس در Northshore منطقه مدرسه در خارج از سیاتل بسته پنج شنبه با توجه به شیوع این منطقه اعلام کرد. منطقه گفت: تمام مدارس بسته باقی خواهد ماند تا 14 روز و دانش آموزان آغاز خواهد شد “آموزش آنلاین” در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>