یک فضانورد خال خال SpaceX را Starlink اینترنت ماهواره از ایستگاه فضایی بین المللی

یک عکس گرفته شده توسط یک فضانورد از ایستگاه فضایی بین المللی در آوریل 13 سال 2020 است.

ناسا

یک فضانورد در ایستگاه فضایی بین المللی در هفته گذشته دستگیر شده یک دیدگاه منحصر به فرد از SpaceX را Starlink ماهواره – عکاسی از یک گروه از ماهواره ها در فضا از فضا.

Starlink است SpaceX را برنامه ریزی برای ساخت یک شبکه از حدود 12000 کوچک ماهواره به ارائه اینترنت پر سرعت به هر نقطه در جهان است. این شرکت با راه اندازی 360 Starlink ماهواره در سال گذشته و با هدف اوایل شروع ارائه محدود خدمات بعد در سال 2020 است.

قطار از Starlink ماهواره که عکس هستند SpaceX را پنجم Starlink راه اندازی.

یک برش و ویرایش عکس را نشان می دهد دنباله از Starlink ماهواره در این عکس گرفته شده توسط یک فضانورد از ایستگاه فضایی بین المللی در آوریل 13 سال 2020 است.

ناسا

جاناتان مک داول, یک ستاره شناس در دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک مشترک یک تجسم داده ها از محل Starlink ماهواره زمانی که عکس گرفته شده بود.

محل SpaceX را Starlink ماهواره (قرمز) در مقایسه با ایستگاه فضایی بین المللی (آبی) در 13 آوریل سال 2020 است.

جاناتان مک داول

Starlink یک پروژه بلند پروازانه است که نیاز به میلیاردها دلار سرمایه برای موفقیت با توجه به هزینه ساختمان مورد نیاز زمین زیرساخت علاوه بر سخت افزار و هزینه های عملیاتی از ماهواره ها در فضا است. SpaceX گفته است که انتظار دارد از آن هزینه خواهد شد در مورد $10 میلیارد دلار یا بیشتر برای ساخت Starlink شبکه.

Starlink را به این شرکت بزرگترین اپراتور ماهواره ای توسط تعدادی از سفینه های فضایی است. اگر SpaceX می تواند غلبه بر چالش های فن آوری ساختمان و توزیع این سرویس این شرکت خوشبین است و در آن تقاضای بالقوه و درآمد. مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk در ماه مه به خبرنگاران گفت که Starlink می تواند در درآمد حاصل از $30 میلیارد دلار یا حدود 10 برابر بالاترین درآمد سالانه آن انتظار دارد که از هسته آن موشک کسب و کار.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>