معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

وال استریت است رنج می برند در معرض خطر کردن عود, تولید خفیف تر اما آشنا مجموعه ای از علائم در طول سال گذشته بیش از حد در فصل تابستان رکود را بترساند.

بازده اوراق قرضه را با عجله به سوی خود پایین تراز وسط قرار دارد فاصله بسیار کوتاه مدت و 10 سال خزانه. جهان رشد انتظارات نورد بیش از, که در چین کار می کنند و محدودیت های مسافرتی شامل ووهان coronavirus تاخیر پرداخت تجارت-سلام سود سهام است که سرمایه گذاران انتظار می رود پس از آمریکا و چین قرارداد های تجاری.

و بازار سهام واز خیلی خوب شستشو — هر چند که هنوز درست شستشو. S&P 500 کاهش یافته است 3 درصد از ثبت آن بالا است. از لحاظ اقتصادی ادواری گروه های پاکسازی شده است. اوراق قرضه منجر بازده سهام در یک ماه به سال. و بالا انجام بخش برای سال تا کنون است, آب و برق به دنبال آن خیمه tech غول اعتقاد به غیر قابل نفوذ اقتصادی اببس و جریان.

همه این اتفاق می افتد در بازار است که تا به حال تبدیل شدن به کاملا کشیده در نظر ارزیابی تمایلات سرمایه گذار و موقعیت همانطور که اشاره شد در اینجا سه هفته پیش. چیزی محدود بود به آمده است همراه و سریع به عقب برگشت. آن را به عنوان اتفاق افتاد شیوع ویروسی وارد به انجام این کار در فرایند اسپری چشم انداز رشد اقتصادی و تخلیه خطر اشتهای.

آنچه که به سازمان دیده بان برای آینده

عمل و وال استریت روایت به یاد بیاورید پس زمینه اوت-سپتامبر بازار نو سنگر سازی. چه آن دوره دلالت مورد صحیح راهکار در حال حاضر ؟

در یک تاکتیکی اساس آن معنی است که برای تماشای علائم اوجی فروش, افزایش ترس سطوح و کف فروش شرایطی است که اغلب همراه با پایان مرحله یک رسید. با توجه به این که کاملا معمول کاهش پس از یک قوی چند ماه تجمع می تواند به مقدار 2% به 5% کاهش بیشتر از 2 درصد به 3 درصد خواهد نه سازش گسترده تر روند صعودی.

چنین spillback از اینجا خواهد برد این شاخص را به جایی که آن را به یک رشته از بالاترین رکورد در اواسط ماه دسامبر. در هر دو ماه اوت و ممکن است از سال گذشته فروش آف که ناشی از سرمایه گذار اضطراب به سنبله و توقف فعالیت به رشد fevered. در پایان هفته گذشته این پاسخ بودند شروع به نشان می دهد اما نه تعیین کننده راه است.

تیم هیز رئیس سرمایه گذاری جهانی استراتژیست در ند دیویس تحقیقات اشاره کرد که در سراسر جهان بحال خود برگشتن از خطر و گفت: “به حدی افزایش وسعت شاخص منعکس کننده شتاب نزولی در عین حال تمایلات شاخص به مراتب از نشان می دهد که خوش بینی بیش از حد با توجه به بدبینی شدید. و آن را هنوز تبدیل به آشکار است که بازار تنظیم شده است به احتمال این که چشم انداز رشد اقتصادی و درآمد کمتر مطلوب از پیشنهاد کشیده ارزیابی.”

و ساخت تا از سرمایه گذار اضطراب بیش از آمریکا و افزایش برنی ساندرز در انتخابات برای نامزدی حزب دموکرات را نشان می دهد که نتایج اولیه خواهد بود بخشی از هر اوج در وال استریت نگران خواهد بود که بخشی از این تمایلات تنظیم مجدد.

بازار اوراق قرضه سیگنالینگ تغذیه می تواند عمل

ضمن توجه است در حال حاضر تبدیل به چه چیزی این همه به معنی در حال حاضر برای آسان پولی و سیاست های مالی در سراسر جهان است.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول در هفته گذشته صدا حامی کاهش نرخ بهره توجه داشته باشید در کنفرانس مطبوعاتی خود با تاکید بر تغذیه تعهد به رفع تورم و فراتر از آن هدف 2%. این همراه با downscaling چینی, فعالیت, سقوط در قیمت کالاها و وقفه در تجارت جهانی در جریان بود به اندازه کافی به بازار اوراق قرضه قیمت گذاری در یک احتمال دیگر تغذیه کاهش نرخ در اطراف اواسط سال. با 10 سال عملکرد در حال حاضر در زیر سه ماه به خزانه بیل عملکرد بازار موثر اشاره به تغذیه نیاز به کلیپ نرخ یک شب قبل از بیش از حد طولانی است.

در سال گذشته از بانک فدرال تحویل سه نرخ کاهش و پس از آن رفت و در انتظار نگه داشته و تولید ناخالص داخلی ایالات متحده باقی مانده است تقریبا در 2 ٪ از بازار به طور موثر به این نتیجه رسیدند که آن می تواند لذت بردن از به دست آوردن پول آسان تر و بدون درد از مجازات رکود.

می تواند چیزی شبیه جلوتر در این سال ؟ Canaccord Genuity استراتژیست تونی دوایر که تبدیل خنثی در سهام از صعودی موضع Jan. 20 در حال حاضر در حال انتظار برای شاخص های فنی برای رسیدن به شدید کف فروش خوانش قبل از شماره گیری تا حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض دوباره.

در عین حال او اشاره می کند که در ماه های آینده “جهانی پولی و چین محرک های مالی بیرون آمدن از این است که رفتن به فوق العاده است.”

سرمایه گذاران نمی آمد به این سال انتظار آن را می شود یک سال دیگر از نرم اقتصادی, فوت فتیش, کشویی, اوراق قرضه و بازار پیش بینی از همیشه بیشتر محرک. آن بود در مورد دوره ای reacceleration به سمت بالا رانش در بازده و بانک مرکزی پت ایستاده.

در عین حال در اینجا ما هستند. سرمایه گذاران می تواند برخی از راحتی در چند چیز است. S&P 500 سود سهام عملکرد دوباره بیش از 10 سال عملکرد خزانه داری. اکسون موبیل را افزایش نرخ سود بانکی بالاتر از 5.5%, jarringly بالاتر عملکرد در اوراق قرضه شاخص. اجماع درآمد پیش بینی nudging بالاتر است. و بازارهای اعتباری در حالی که ثبت نام برخی از عصبانیت با گسترده تر خطر گسترش در هفته های اخیر تحت استرس شدید و یا رشد بیش از حد ناشی از خست فقط رتبهدهی نشده است.

هیچ یک از این مقدار به یک سیگنال روشن برای re-خطر از اوراق بهادار. اما این نشان می دهد روند محدود کردن افراط و پیرایش ارزیابی و بازنشانی انتظارات است که به خوبی در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de