بالغ, حزب شروع به تامین پول نقد از طریق انگلستان همه گیر بقا طرح

دولت انگلیس تنظیم شده است به سرمایه گذاری £170,000 به یک شرکت اجرا می شود که بالغ احزاب برای ثروتمند و مشهور در سراسر جهان است.

تاسیس در سال 2005 توسط Emma Sayle کشتن بچه گربه ها میزبان منحصر به فرد حوادث در شهرهایی مثل لندن و منچستر و لس آنجلس. نگهبان با اشاره به آن به عنوان “تنها اعضای باشگاه جنسی” و خودی کسب و کار آن را به نام یک “پارتی شرکت می باشد.”

“جهان ما-احزاب معروف طراحی شده برای تشویق آزاد ساخت اعتماد به نفس و اجازه می دهد آزمایش در یک محیط امن به رهبری ما بچه گربه ها” شرکت می نویسد در وب سایت خود را. “Burlesque اجرای مزین خانه حومه شهر قصرها. ما تضمین, آن را مانند هیچ چیز شما تا کنون تجربه کرده اید قبل از.”

کشتن بچه گربه ها راه اندازی یک کمپین crowdfunding در Seedrs پلت فرم است. آن را مطرح £170,000 از Seedrs سرمایه گذاران که دولت در حال برنامه ریزی برای مسابقه از طریق آن در آینده صندوق طرح آوردن مجموع سرمایه گذاری برای £340,000.

“ما هنوز در انتظار بودجه است اما آینده صندوق مشروط به تصویب برنامه ما امروز” Sayle گفت CNBC از طریق ایمیل در روز سه شنبه.

یک سخنگوی کشتن بچه گربه ها گفت: بودجه باید با شرکت در دو هفته آینده.

هنگامی که معامله کامل است, انگلستان مالیات دهندگان برگزار خواهد شد 1.47% سهام در کشتن بچه گربه ها. این شرکت در حال حاضر به ارزش £11.5 میلیون نفر است.

آن را توصیف خود را به عنوان یک زن توانمند سازی برند و باعث می شود پول توسط آن شارژ 140,000 شبکه اجتماعی کاربران برای بلیط به حوادث آن. آن را به حال یک گردش £1 میلیون در سال به مارس سال 2018 است.

توصیف احزاب قبلی مصاحبه Sayle گفت: “هر چیزی می رود” و اضافه کرد که “آنها تمایل به تبدیل به مجالس.” او افزود: “بسیاری از دختران در دختران” و “گروه” همه چیز. نیز وجود دارد برخی از مردم که فقط “آمد و به تماشای,” او گفت:.

طرفین طراحی شده بود “زن دوستانه” و وجود قوانین در محل برای محافظت از زنان است.

کشتن بچه گربه ها نیز ساخته شده است یک پلت فرم آنلاین است که آن را به عنوان توصیف “یک شبکه اجتماعی برای اکتشاف.”

آینده صندوق توسعه داده شده توسط دولت انگلیس و تحویل توسط انگلیسی کسب و کار بانکی. پرده برداری توسط انگلیس وزیر دارایی Rishi Sunak در ماه آوریل آن را طراحی شده برای کمک به “نوآورانه” شرکت زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که کشتن بچه گربه ها بهترین و شناخته شده برای خود sex parties, این شرکت قصد دارد برای راه اندازی یک وب سایت جدید در روز دوشنبه و یک برنامه جدید در هفته های آینده.

“آینده صندوق باز است به طیف گسترده ای از بازی سرمایه گذاران در سراسر انگلستان که در آن تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط صندوق مستقل مدیران و سرمایه گذاران واجد شرایط از جمله crowdfund سیستم عامل به صورت تجاری” یک سخنگوی انگلیسی کسب و کار بانک گفت: CNBC.

“آینده صندوق با استفاده از یک پلت فرم آنلاین مبتنی بر به رسمیت شناخته شده ابزار مالی و مجموعه ای از شرایط استاندارد با منتشر معیارهای واجد شرایط بودن” آنها اضافه شده است.

این اولین بار نیست کشتن بچه گربه ها مطرح شده پول در Seedrs. در سال 2018 از آن مطرح £580,000 بر روی پلت فرم و در سال 2019 آن را مطرح £480,000. کسانی که دور نه شامل مالیات دهندگان پول است.

Seedrs گفت: این افتخار به حمایت از آخرین کشتن بچه گربه کمپین crowdfunding.

“Seedrs هیچ علاقه ای در عبور از قضاوت اخلاقی در کسب و کار است که مورد رضایت طرفین فعالیت های بین بزرگسالان” سخنگوی گفت.

“ما انجام گسترده افشا و قانونی علت سعی و کوشش در همه شرکت های ما, اما آن است تا به سرمایه گذاران ما به آنچه آنها می خواهند به سرمایه گذاری در. در مورد کشتن بچه گربه, بسیاری از سرمایه گذاران ما و بسیاری از شرکت مشتریان خود را در نظر گرفته آن را به توان قانع کننده فرصت های سرمایه گذاری.”

خزانه CNBC گفت که آینده صندوق برنامه های کاربردی هستند که به کار گرفته شده توسط انگلیسی کسب و کار بانک و که در آن هیچ بینش که شرکت ها حمایت شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>