Ctq می گوید کمپین مطرح شده بیش از 12 میلیون دلار آنلاین پس از نیوهمپشایر بحث

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq صحبت می کند برای هواداران در نیوهمپشایر اولیه شب تجمع در کنکورد, نیوهمشایر, ایالات متحده در 11 فوریه سال 2020 است.

گرچن Ertl | ایسنا

سناتور. ctq را در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری مطرح است بیش از 12 میلیون دلار آنلاین از هفته گذشته, نیوهمشایر, مناظره نامزد حزب دموکرات گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه.

Klobuchar تا به حال چشم نیوهمپشایر بحث به عنوان یک فرصت به او بیشتر شتاب به عنوان یک پیشرو نامزد میانه رو در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می افتد در پشت بسته. او تا به حال قوی اجرا از بحث اجراهای اما چهره رقابت از شلوغ زمینه از نامزدهای میانه از جمله بایدن سابق South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ. اما به عنوان بایدن دهکدهای از دست داد, سرعت, یک نرم افزار برای Klobuchar به نظر می رسد باز کرده اند.

سناتور. Klobuchar سوم در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه روز شنبه قرار دادن او در پشت ایالت ورمونت برنی ساندرز و Buttigieg. هر دو سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست و بایدن از دست رفته 15% آستانه مورد نیاز را به نفع خود متعهد نمایندگان.

Klobuchar امیدوار است او را ادامه خواهد داد که حرکت در لاس وگاس که در آن او را به بحث مرحله این جمعه.

بحث جدید در قوانین باز کرده اند تا شانس خود را برای رفتن سر به سر با شهردار مایک بلومبرگ او همچنان به ریختن پول به تبلیغات و بالا می رود در پای صندوقهای رای است. Klobuchar روز یکشنبه گفت که حتی به عنوان بلومبرگ شکستن رکورد مبارزات انتخاباتی آگهی گرفتگی کاندیداهای دیگر زمین بازی خواهد بود وارد در بحث مرحله.

“در آن است دلهره آور” Klobuchar گفت: از عصر ایران آگهی-صرف. “بله. چون من به در خود را نشان می دهد به سوالات دشوار و پس از آن در همان زمان او را در حال اجرا تبلیغات بیشتر در هر کاری که او می خواهد در همان زمان که این چه زندگی است,” او گفت:.

“من فکر می کنم آنچه در اینجا اتفاق می افتد این است که او نیاز به رفتن را بیشتر نشان می دهد مانند این است که او انجام نشده. او فقط نمی تواند پنهان در پشت امواج رادیو و تلویزیون او برای پاسخ به سوالات. و البته من فکر می کنم او باید در این بحث که در نهایت او خواهد بود. من نمی تواند ضرب و شتم او را در امواج رادیو و تلویزیون, اما من می تواند ضرب و شتم او را در بحث مرحله است.”

نفوذ نوادا, union, UNITE HERE آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 گفت: آن را تایید نکرده و یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیش از دولت قفقاز. لاس وگاس خورشید تایید هر دو بایدن و Klobuchar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>