در میان شرکت های گرفتن میلیون ها نفر در ایالات متحده وام کسب و کار کوچک: کره جنوبی در بزرگترین شرکت هواپیمایی

کره ای هوا ایرباس 380 است که یدک کشیده به یک دروازه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

Fabrizio Gandolfo | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

کره ای هوا در ایالات متحده عملیات دریافت میلیون ها نفر در فدرال کسب و کار کوچک وام با هدف نرم کردن ضربه از Covid-19 فدرال داده ها را نشان می دهد.

حامل دریافت $5 میلیون به 10 میلیون دلار در ایالات متحده وام در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان خود اشتغال با توجه به یک لیست از بزرگترین دریافت کنندگان وام در چک حفاظت از برنامه منتشر شده توسط برگ برنده دولت در روز دوشنبه.

سئول مستقر در خطوط هوایی کره جنوبی, بزرگترین حدود 500 کارمند در ایالات متحده و سخنگوی آن گفت: برای وام اعمال زیرا بیش از نیمی از حامل عملیات معلق است به دلیل بیماری همه گیر.

صندوق استفاده می شود و نسبت به آن هزینه های حقوق و دستمزد برای کارکنان از جمله کسانی که در آن عمده محموله های کسب و کار و همچنین به عنوان دفتر مشاغل مانند بازاریابی و منابع انسانی سخنگوی گفت.

مسافت طولانی بین المللی سفر کرده است به دلیل سقوط از Covid-19 به عنوان تقاضا خشک شده و یک سری از محدودیت های مسافرتی ساخته شده از سفرهای خارج از کشور دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای برخی از مشتریان بالقوه است.

کره ای هوا نیز عمده حامل محموله با راه و یا از آمریکا متشکل از حدود 40 درصد از محموله های فروش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>