در میان تست نگرانی مقامات آمریکایی پرده جدید کروناویروس کیت های آزمایش ساده و تجاری توسعه

تکنسین های آزمایشگاه کار بر روی تست نمونه از مردم را به آزمایش می شود برای COVID-19 coronavirus در یک آزمایشگاه در Shenyang در چین و شمال شرقی استان لیائونینگ در فوریه 12 سال 2020 است.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشت روز جمعه گفت که آژانس های فدرال در حال افزایش coronavirus تست قابلیت های دولتی و آزمایشگاه های محلی و برنامه ریزی برای ساده کردن فرایند برای توسعه خصوصی از کیت های آزمایش.

در این اطلاعیه آمده پس از کالیفرنیا مقامات با انتقاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای به تأخیر انداختن تست در حالت ساکن است که COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به انتشار دستورالعمل “بسیار زود” است که تسریع در توسعه تجاری از کیت های آزمایش, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به خبرنگاران گفت: در مقابل کاخ سفید در روز جمعه.

“ما نیز به زودی از طریق FDA خواهد شد نورد کارآمد هدایت است که اجازه خواهد داد که خصوصی labs برای ایجاد آزمون خود را بر اساس اصل دستور CDC استفاده در تست کیت” آذر گفت. “آزمایشگاه خصوصی در سراسر کشور قادر خواهد بود به جلو آمده و بسیار کارآمد دسترسی به تاییدیه FDA قادر به استفاده از این تست واقعا افزایش ظرفیت است که ما در اینجا در ایالات متحده در تست.”

به طور جداگانه دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی اعلام کرد در اوایل روز جمعه در یک کنفرانس تلفنی که آژانس منتشر کرده است جدید تست تشخیصی برای COVID-19. CDC او گفت: همچنین نورد راهنمایی برای چگونه دولت های محلی و بهداشت آزمایشگاه می تواند درست باشد که قبلا معیوب تست کیت ارسال توسط CDC.

تغییرات او گفت: بهبود این کشور توانایی به سرعت شناسایی و درمان COVID-19 بيمار.

“آزمایشگاه می توانید شروع به آزمایش با موجود CDC کیت تست … این را افزایش می دهد, تست ظرفیت در دولت های محلی و ادارات بهداشت,” او گفت:. “علاوه بر این CDC تولید شده است با نام تجاری جدید کیت های آزمایش.”

CDC ارسال کیت های آزمایش پیش از آن در شیوع بیماری آزمایشگاه در سراسر کشور, اما کسانی که کیت بودند مشکل ساز CDC مقامات پس از گفت و بالقوه نادرست است. زیرا محلی پزشکان نمی تواند بستگی به کیت های آزمایش برخی از آنها تا به حال به کشتی نمونه به آزمایشگاه با قابلیت اجرا آزمون به تأخیر انداختن روند تشخیص و درمان است.

در اوایل این هفته r. schultze ، گفت که CDC بود “کار برای تغییر کیت و امید به ارسال های جدید” یکی به زودی.

R. schultze ، کاهش یافته است به ارائه شماره های خاص در مورد چگونه بسیاری از ایالت ها و آزمایشگاه توانایی تست برای coronavirus.

“هدف ما این است که هر دولت و بخش بهداشت محلی, آنلاین, انجام خود را تست تا پایان هفته آینده,” او گفت:.

جدید کیت آمده پس از اپيدميولوژيستها و مقامات بهداشت عمومی سوالات مطرح شده در اوایل این هفته در مورد ایالات متحده ظرفیت برای انجام آزمایشات در میان بالقوه بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom روز پنجشنبه گفت که دولت در حال حاضر نظارت بر بیش از 8,400 مردم برای coronavirus. او افزود که در کالیفرنیا مقامات بهداشتی باید 200 تست کیت در دست و دریافت خواهد شد طی چند روز آینده. “است که به سادگی کافی به انجام عدالت به نوع تست مورد نیاز است که به این موضوع سر در” Newsom گفت.

روز چهارشنبه مقامات بهداشتی آمریکا را تایید کرد اولین بار ممکن است جامعه انتقال coronavirus در کالیفرنیا یک نشانه نگران کننده است که این ویروس می تواند گسترش ناشناخته محلی در شهرستانها و شهرهای کوچک. در میان بالقوه جامعه گسترش پاتولوژیست به نام برای بهبود تست ظرفیت.

“ما در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم به CDC کیت های آزمایش برای دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی,” r. schultze ، گفت:. “اولویت ما باقی مانده برای دریافت دقیق تشخیصی و ظرفیت انجام این کار به سرعت چون ما می دانیم که نظارت بر بهداشت عمومی بسیار مهم است برای ما مبارزه با این رمان coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>