در میان تست ظرفیت نگرانی CDC پرده جدید کروناویروس کیت تست

تکنسین های آزمایشگاه کار بر روی تست نمونه از مردم را به آزمایش می شود برای COVID-19 coronavirus در یک آزمایشگاه در Shenyang در چین و شمال شرقی استان لیائونینگ در فوریه 12 سال 2020 است.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این افزایش coronavirus تست قابلیت های دولتی و آزمایشگاه های محلی کالیفرنیا پس از انتقاد مقامات آژانس برای به تأخیر انداختن تست در حالت ساکن است که COVID-19.

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی پنج شنبه اعلام کرد در یک کنفرانس تلفنی که آژانس منتشر کرده است جدید تست تشخیصی برای COVID-19. CDC او گفت: همچنین نورد راهنمایی برای چگونه دولت های محلی و بهداشت آزمایشگاه می تواند درست باشد که قبلا معیوب تست کیت ارسال توسط CDC.

تغییرات او گفت: بهبود این کشور توانایی به سرعت شناسایی و درمان COVID-19 بيمار.

“آزمایشگاه می توانید شروع به آزمایش با موجود CDC کیت تست … این را افزایش می دهد, تست ظرفیت در دولت های محلی و ادارات بهداشت,” او گفت:. “علاوه بر این CDC تولید شده است با نام تجاری جدید کیت های آزمایش.”

CDC ارسال کیت های آزمایش پیش از آن در شیوع بیماری آزمایشگاه در سراسر کشور, اما کسانی که کیت بودند مشکل ساز CDC مقامات پس از گفت و بالقوه نادرست است. زیرا محلی پزشکان نمی تواند بستگی به کیت های آزمایش برخی از آنها تا به حال به کشتی نمونه به آزمایشگاه با قابلیت اجرا آزمون به تأخیر انداختن روند تشخیص و درمان است.

در اوایل این هفته r. schultze ، گفت که CDC بود “کار برای تغییر کیت و امید به ارسال های جدید” یکی به زودی.

R. schultze ، کاهش یافته است به ارائه شماره های خاص در مورد چگونه بسیاری از ایالت ها و آزمایشگاه توانایی تست برای coronavirus.

“هدف ما این است که هر دولت و بخش بهداشت محلی, آنلاین, انجام خود را تست تا پایان هفته آینده,” او گفت:.

جدید کیت آمده پس از اپيدميولوژيستها و مقامات بهداشت عمومی سوالات مطرح شده در اوایل این هفته در مورد ایالات متحده ظرفیت برای انجام آزمایشات در میان بالقوه بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom روز پنجشنبه گفت که دولت در حال حاضر نظارت بر بیش از 8,400 مردم برای coronavirus. او افزود که در کالیفرنیا مقامات بهداشتی باید 200 تست کیت در دست و دریافت خواهد شد طی چند روز آینده. “است که به سادگی کافی به انجام عدالت به نوع تست مورد نیاز است که به این موضوع سر در” Newsom گفت.

روز چهارشنبه مقامات بهداشتی آمریکا را تایید کرد اولین بار ممکن است جامعه انتقال coronavirus در کالیفرنیا یک نشانه نگران کننده است که این ویروس می تواند گسترش ناشناخته محلی در شهرستانها و شهرهای کوچک. در میان بالقوه جامعه گسترش پاتولوژیست به نام برای بهبود تست ظرفیت.

“ما در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم به CDC کیت های آزمایش برای دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی,” r. schultze ، گفت:. “اولویت ما باقی مانده برای دریافت دقیق تشخیصی و ظرفیت انجام این کار به سرعت چون ما می دانیم که نظارت بر بهداشت عمومی بسیار مهم است برای ما مبارزه با این رمان coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>