آمریکایی ها باقی خواهد ماند و منع از سفر اروپایی به اتحادیه اروپا به تدریج بازگشایی مرزهای خود

هوایی آمریکا کارکنان غرفه های میان خالی کیوسک فروش بلیط در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در لس آنجلس, کالیفرنیا, در جمعه 22 مه سال 2020 است.

Irfan Khan | گتی ایماژ

مسافران را از یک لیست از 15 کشور خواهد بود اجازه ورود به اتحادیه اروپا شروع شنبه اما ایالات متحده در لیست نیست.

سی کشور در اروپا (26 که اعضای اتحادیه اروپا) خود را بسته مرزهای خارجی در ماه مارس به کاهش گسترش Covid-19. به عنوان بسیاری از آنها را بازگشایی اقتصاد خود آنها نیز شروع به استقبال بازدید کنندگان خارجی — هر چند در یک نرخ بسیار کندتر از قبل از همه گیر.

اتحادیه اروپا و دولت تصمیم گرفت روز شنبه به مرزهای خارجی به الجزایر تونس و استرالیا و کانادا و نیوزیلند گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, رواندا, صربستان کره جنوبی تایلند و اروگوئه. مسافران چینی نیز اجازه داده می شود در اتحادیه اروپا, اما تنها اگر چین اعلام کرد که آن را نیز قبول بازدید کنندگان اروپایی.

تصمیم گرفته شد بر اساس وضعیت سلامت از کشورهای مبدا و بررسی خواهد شد به طور منظم.

آن است که غیر الزام آور به این معنی است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا می تواند به بازگشایی مرزهای خود را به کدام کشورها می خواهند. کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا اصرار دارد که مرزهای خارجی باید بازگشایی در راه هماهنگ برای جلوگیری از هر گونه هرج و مرج سفر اما در نهایت این ملی تصمیم گیری است.

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از coronavirus عفونت — نزدیک به 2.6 میلیون نفر در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده به رکورد روزانه عفونت های جدید در روز های اخیر به افزایش شیوع بیشتر در سراسر جنوب و غرب است. دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این ویروس در حال گسترش است بیش از حد به سرعت و بیش از حد گسترده ایالات متحده آن را تحت کنترل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق سفر از اروپا به ایالات متحده است. در آن زمان اتحادیه اروپا با انتقاد از این تصمیم گرفته شده “به طور یک جانبه و بدون مشورت.”

—CNBC ویلیام Feuer کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>