آمریکایی ها را coronavirus آزمایش پادتن ” به زودی,’ پنس می گوید

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 6, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه گفت که ایالات متحده انتظار می رود که یک تست آنتی بادی “بسیار زود” است که تعیین خواهد کرد که آیا کسی در معرض شده است به کوروناویروس.

“بیش از 2.1 میلیون نفر آزمون انجام شده است و ما همچنان به کار بسیار نزدیک با FDA و تامین کنندگان در سراسر کشور برای گسترش توانایی تست” پنس گفت: در خانه مطبوعات جلسه پرداختن به توسعه coronavirus تست در کشور است.

“به زودی ما خواهد شد که یک تست آنتی بادی,” او گفت:, “و آمریکایی ها خواهد بود قادر به تعیین اینکه آیا آنها تا به حال coronavirus.”

اما پنس هشدار آمریکایی ها به ادامه زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل قرار داده و در محل توسط کاخ سفید و محلی و مقامات دولتی.

“امید است در این لحظه که به لطف آنچه مردم آمریکا انجام می دهند هر روز: پیوستن به رئیس جمهور coronavirus دستورالعمل او گفت:” در این نشست خبری.

“ما در حال گرفتن وجود دارد و امریکا. ما در حال پیشرفت هستیم. اما این ضروری است که همه ما همچنان به اجرای همه راهنمایی در 30 روز به سرعت گسترش یافته است.”

سازمان بهداشت جهانی مقامات همچنین پیشنهاد کرد در روز جمعه که این مهم برای جهان به ادامه مصرف احتیاطی به عنوان آنها شده اند در هفته های اخیر. این بیماری همه گیر به نظر می رسد کاهش در کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان گفتند اما بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک “مرگبار تجدید حیات.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی پرسید که آیا او تا به حال گرفته شده است یک آنتی بادی آزمون گفت: او را “تا به حال برخی از آزمون ها” اما هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به آزمایش پادتن.

“که خواهد آمد. آنها فقط توسعه آن آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: انعکاس پنس.

تست ظرفیت در ایالات متحده در حال افزایش بوده است پس از یک مقدار-انتقاد دولت رول از آزمون. در هفته های اخیر فرمانداران باید بارها و بارها خواسته کاخ سفید برای حمایت بیشتر برای رسیدگی به شیوع بیماری در فرد متحده است.

اخبار در مورد تست آنتی بادی می آید فقط به تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در صدر 100,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز دو برابر شدن تعداد مرگ و میر از هفته گذشته است.

اما نیویورک, سخت ترین-آمار دولتی در ایالات متحده در نظر تایید موارد دیدم منفی تغییر خالص در بخش مراقبت های ویژه پذیرش در روز پنج شنبه برای اولین بار پس از coronavirus بحران آغاز شد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت.

Coronavirus گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 1.6 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 97,200 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 466,396 موارد در ایالات متحده و حداقل 16,703 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>