آمریکایی ها شروع به تخلیه قرنطینه کشتی کروز در ژاپن; تایوان تایید اولین coronavirus مرگ

ما مسافر شست به خبرنگاران گفت در حالی که پس از رسیدن به فرودگاه هاندا در توکیو در 17 فوریه سال 2020 پس از پیاده در یوکوهاما از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن مردم در حال قرنطینه پردازنده به دلیل ترس از جدید COVID-19 coronavirus.

KAZUHIRO NOGI

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده است که وجود دارد 2,009 جدید تایید موارد coronavirus و 142 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 15. تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین رسیده است 68,500 و کل مرگ و میر رسیده 1,665 طبق آخرین آمار از کمیسیون در روز یکشنبه.

11:30 am: شهروندان آمریکایی شروع به تخلیه قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

آمریکا مسافران قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن شروع به تخلیه در روز یکشنبه. مقامات گفتند که گرفته می شود در یک پرواز چارتر به یکی از دو نظامی ایالات متحده در پایگاه هوایی که در آن آنها را تحت یک 14 روز در قرنطینه.

مسافران خواهد بود غربالگری علایم قبل از سوار شدن. آمریکایی ها که تصمیم به بازگشت منشور پرواز خواهد بود قادر به سفر به آمریکا تا مارس 4, با توجه به سفارت آمریکا در توکیو.

مقامات ژاپن گفت: قرنطینه روی عرشه کشتی باید در پایان Feb. 19. وجود دارد 355 مورد از این ویروس تایید شده که از روز شنبه با حدود 3,700 مجموع مسافران و خدمه در هیئت مدیره.

10:50 am: چین شرکت های دارویی به فروش Favipiravir مواد مخدر به عنوان ویروس های بالقوه درمان

ژجیانگ Hisun دارویی یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارویی در چین دریافت کرده است تصویب به شروع به فروش Favipiravir به عنوان یک درمان بالقوه برای این ویروس با توجه به یک شرکت تشکیل پرونده. این شرکت هنوز هم باید ادامه بالینی از داروی ضد ویروسی است که در حال توسعه توسط تویاما شیمیایی ژاپن و پس از آن بازدید از بازار است.

6:21 am: تایوان تایید مرگ انسان با هیچ سابقه شناخته شده از سفر به چین

تایوان گفت: یک مرد در 60s با سابقه هپاتيت B و دیابت درگذشت ویروس. این اولین مرگ در این جزیره است. مرد درگذشت شنبه پس از نزدیک به دو هفته در بیمارستان اما آیا تاریخ شناخته شده و از سفر به چین است.

مقامات بهداشت در حال بررسی چگونه او آلوده شد. تایوان دارای 20 مورد تأیید ویروس.

3:40 am: آمریکا از کشتی کروز آزمایش مثبت برای بار دوم در مالزی

یک زن 83 ساله زن آمریکایی که قبلا روی MS Westerdam کشتی کروز در کامبوج در هفته گذشته آزمایش مثبت برای ویروس برای بار دوم پس از پرواز به مالزی, مقامات وجود دارد گفت: در روز یکشنبه. او یکی از 2,257 مسافران و خدمه پردازنده در دریا نزدیک به 14 روز و برای اولین بار آزمون مثبت برای ویروس.

مقامات گفت که بیش از 140 نفر از مسافران در کشتی سفر از طریق مالزی کوالالامپور فرودگاه و تمام اما هشت سفر به مقصد در آمریکا و اروپا و استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>