دلتا و آمریکایی روز چهارشنبه اعلام کردند که با کاهش چین خدمات در ماه آینده به عنوان coronavirus گسترش رانندگی پایین تقاضا برای پرواز به کشور است.

بیش از 6,150 مردم شده اند آلوده به آنفولانزا مانند ویروس و بیش از 130 نفر در چین از آن فوت کرده اند, مقامات گفت.

شرکت های بزرگ از اپل به فورد به کرافت “هاینز” را محدود کرده اند کارکنان خود را به’ چین سفر کسب و کار و یا کوچک پشت عملیات از آنجا که از virus.

دلتا و گفت: نصف آن پرواز به چین 21 یک هفته شروع Feb. 6 مارس 30. آتلانتا-بر اساس هواپیمایی در خدمت پکن از دیترویت و سیاتل ارائه می دهد و پرواز به شانگهای از آتلانتا دیترویت و لس آنجلس و سیاتل.

خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد در اوایل روز چهارشنبه است که لغو آن پرواز از لس آنجلس به شانگهای و پکن از Feb. 9 تا مارس 27. آمریکا ادامه خواهد داد به کار خود چین خدمات از دالاس-فورت ورث و از لس آنجلس به هنگ کنگ, در آن دوره است.

آمریکا را رزرو عوامل “را تماس با مشتریان را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم از طریق ایمیل و یا تلفن” هواپیمایی گفت. “ما ادامه خواهد داد به نظر ما برنامه پرواز به اطمینان حاصل شود که ما می تواند نیازهای مشتریان و به روز رسانی را به عنوان مورد نیاز است.”

اقیانوس آرام-منطقه درآمد شده است یک نقطه ضعف برای خطوط هوایی ایالات متحده حتی قبل از وقوع است و بخشی از فروش خود را به طور کلی. آمریکا به عنوان مثال در هفته گذشته گزارش اقیانوس آرام-منطقه درآمد کاهش یافته و به 9 درصد در سال گذشته به 1.5 میلیارد دلار که برابر کمتر از 4% از مجموع آن مسافر درآمد.

اقدامات مشابهی را دنبال مراحل متحد Cathay اقیانوس آرام و هوایی کانادا به عنوان تقاضا برای چین خدمات رنج می برد از آنجا که از virus. بریتیش ایرویز در اوایل روز چهارشنبه گفت: این لغو خدمات خود را به شانگهای و پکن از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de