خطوط هوایی آمریکا را به صورت ماسک به مسافران نیاز به آنها را برای خدمه پرواز در میان coronavirus

یک عضو از خدمه زمین پیاده گذشته خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای پارک شده در دروازه در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در رونالد ریگان ملی فرودگاه, واشنگتن, آوریل 5 سال 2020 است.

جاشوا رابرتز | ایسنا

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا گفت: آنها نیاز به هزار نفر از کارکنان به پوشیدن ماسک و ارائه ماسک برای مسافران نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

هواپیمایی اتحادیه های کارگری بارها خواستار حمایت قوی تر در برابر coronavirus. در حالی که مسافرت هوایی در آمریکا پایین است برخی از 95% از یک سال پیش به دلیل ویروس و اقامت در خانه سفارشات در سراسر جهان خدمه پرواز باید نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس در کار و به دنبال فدرال روش.

آمریکایی گفت: در ماه آینده آن را به شروع به توزیع ماسک و مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای مسافران و نیاز است که آن را حدود 30,000 اصلی منطقه ای و خدمه پرواز ماسک می پوشند در حالی که در وظیفه.

فورت ورث آمریکایی مستقر است و همچنین رفتن به مرحله روش های تمیز کردن برای ضد عفونی کردن مناطق از جمله سینی جداول کمربند سگک پنجره سهام و صندلی-پشت صفحه نمایش galleys پرش به صندلی و سطوح در کابین خلبان.

“اعضای تیم ما در خط مقدم هستند واقعا رفتن بالا و فراتر از آن در این زمان” گفت: Kurt Stache و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از تجربه مشتری. “تعهد خود را چیزی کمتر از باور نکردنی و ما را به ادامه کار با آنها را به مطمئن شوید که آنها تجهیزات آنها نیاز به احساس امنیت است.”

دلتا گفت: این نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت هر زمان آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن یک فاصله شش پا بین خود و مشتری و یا کارمند دیگری شروع در روز سه شنبه و از طریق 30 ژوئن “که در آن زمان به ما خواهد داد و به روز رسانی به عنوان لازم است.”

“ما به شدت تشویق مشتریان به پوشیدن ماسک و آنها را در دسترس بلیط شمارنده گیتس و پردازنده هواپیما” چهار دلتا مقامات گفت: در کارکنان یادداشت که دیده می شد توسط CNBC.

هواپیمایی متحده هفته گذشته آغاز شده الزامی ماسک و یا دیگر پوشش صورت برای مسئولین پرواز حرکت مشابهی توسط جت بلو ایرویز و مرز خطوط هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>