خطوط هوایی آمریکا کاهش ارزش سهام به کمترین میزان در بیش از 6 سال در میان coronavirus هواپیمایی تار و مار

آمریکا هواپیمایی بوئینگ 787 (جلو) و Delta Airlines Airbus A350 هواپیما (پس زمینه پنهان) صبر را به پرواز در فرودگاه پکن در 25 ژوئیه 2018. – پکن مورد ستایش قرار داد ‘گام های مثبت’ به عنوان عمده ما شرکت های هواپیمایی و هنگ کنگ پرچم حامل منتقل منطبق بر جولای 25 با تقاضای خود را به لیست تایوان به عنوان بخشی از چین جرقه خشم در این جزیره است.

گرگ بیکر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تار و مار در هواپیمایی سهام ادامه داد: روز شنبه با آمریکا در هدف قرار دادن یک بیش از شش سال کم به عنوان نگرانی ادامه در مورد تاثیر coronavirus در سفر تقاضا است. سهام ایالات متحده حامل تمام شد با بیش از گسترده تر در بازار کاهش می یابد.

ایالات متحده آمریکا و دلتا در روز دوشنبه صادر هزینه چشم پوشی برای مسافران رزرو پرواز به کره جنوبی که در آن ویروس به بیمار نزدیک به 1000 نفر بیشتر در خارج از چین است که در آن بسیاری از بیش از 80 ، 000 موارد گزارش شده است. که نگرانی در مورد اثر این بیماری در تقاضای سفر فراتر از چین است.

ایران روز دوشنبه نیز انصراف خود را کامل-سال هدایت $11 تا 13 دلار سهم به دلیل عدم قطعیت در اطراف شیوع و تاثیر آن بر “به طور کلی تقاضا برای سفر هوایی و امکان وقوع گسترش به مناطق دیگر است.”

سهام آمریکا کاهش یافت و به $24.01, پایین ترین قیمت ثبت شده برای این شرکت پس از آن شروع به معامله پس از آن در سال 2013 ادغام با US Airways. سهام پایین بود 5% در معاملات بعد از ظهر. ایالات پایین بود 3.6%. دلتا سهام سقوط کرد 2.7% پس از به طور خلاصه به بیش از چهار ماه اخیر در حالی که S&P 500 به پایین بود کمتر از 1%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>