خطوط هوایی آمریکا برش بین المللی تابستان برنامه 60% به عنوان coronavirus درایوهای پایین تقاضا

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای مسافربری (L) پارک شده با توجه به پرواز کاهش ساخته شده به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در فرودگاه بین المللی تولسا در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, مارس 23 سال 2020 است. هواپیما در سمت راست در حال 737 MAX پارک شده به دلایل دیگر از coronavirus.

نیک آکسفورد | ایسنا

خطوط هوایی آمریکا برنامه ای برای برش بین المللی آن تابستان پرواز توسط 60 ٪ با توجه به coronavirus و دولت محدودیت های مسافرتی با هدف متوقف کردن این بیماری از گسترش درایو کردن تقاضای سفر در نرخ بی سابقه ای.

شرکت هواپیمایی و رقبای خود را در حال کاهش ظرفیت برای مطابقت با افت شدید رزرو و پارکینگ صدها هواپیما در تلاش برای کاهش هزینه ها به جای پرواز هواپیما با چند مسافر روی عرشه کشتی. پرواز کاهش منقبض شده شبکه خود را به کوچکترین در دهه.

“هیچ کس از رزرو سفر” Vasu رجا و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه, استراتژی, CNBC گفت. “اگر ما می تواند به کاهش ظرفیت ما در این تابستان ما می تواند به کاهش هزینه های ما.”

اقیانوس آرام پرواز خواهد بود که بسیاری نهفته با 80% کاهش در مقایسه با تابستان سال 2019 در حالی که دو سوی اقیانوس اطلس پرواز خواهد بود 65% و 48% بین ایالات متحده و آمریکای لاتین بود.

آمریکا تعلیق است 25 تابستان فصلی پروازها تا سال 2021 خواهد شد و به تعویق انداختن مسیرهای جدید آن برنامه ریزی شده برای سال جاری از جمله اولین برنامه ریزی خدمات از سیاتل به بنگلور و هند و بین لس آنجلس و Christchurch, New Zealand, تا اوایل 2021. آمریکا هنوز بررسی آن در شبکه داخلی برای این تابستان رجا گفت.

تابستان خدمات را به تمرکز بر روی پروازها به فرودگاه هیترو لندن و مادرید که در آن مسافران می توانند با اتصال به پرواز در آمریکا و شرکای بریتیش ایرویز و ایبریا بود.

خطوط هوایی ایالات متحده از جمله آمریکا در حال انتظار برای درخواست کمک دولت برای نرم کردن ضربه از coronavirus در حامل. کنگره در هفته گذشته تایید شده تا به 25 میلیارد دلار در کمک های مالی ایالات متحده مسافر شرکت های هواپیمایی در ازای furloughing کارگران خود را و یا برش خود را به نرخ پرداخت از طریق سپتامبر. 30. امداد لایحه همچنین شامل دسترسی به شرکت های هواپیمایی برای دریافت 25 میلیارد دلار در وام. آمریکا مدیر عامل شرکت داگ پارکر در اوایل این هفته گفت که او انتظار دارد آمریکا برای دریافت حدود 12 میلیارد دلار در دولت تسکین.

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی در روز پنج شنبه گفت که کارکنان این شرکت هواپیمایی در نظر دارد به درخواست برای کمک های مالی که مهلت درخواست بعد از ظهر جمعه.

“ما هنوز نمی دانیم که به شدت از [coronavirus] وضعیت. ما نمی دانیم که چه مدت طول می خواهد” او گفت:. “ما کمک می کند که متعهد به امنیت شغلی برای شش ماه آینده و مثل همیشه که من شماره 1 اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>