خطوط هوایی آمریکا, لغو برخی از چین خدمات برای بیش از یک ماه به عنوان coronavirus گسترش

خطوط هوایی آمریکا روز چهارشنبه پیوست رقیب ایران در تعلیق برخی از خدمات خود را به چین به عنوان coronavirus گسترش می یابد و تقاضا برای آن راه به شدت افت میکند.

فورت ورث تگزاس مبتنی بر حامل لغو آن پرواز از لس آنجلس به شانگهای و پکن از Feb. 9 تا مارس 27. آمریکا ادامه خواهد داد به کار خود چین خدمات از دالاس-فورت ورث و از لس آنجلس به هنگ کنگ, در آن دوره است.

آمریکا را رزرو عوامل “را تماس با مشتریان را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم از طریق ایمیل و یا تلفن” هواپیمایی گفت. “ما ادامه خواهد داد به نظر ما برنامه پرواز به اطمینان حاصل شود که ما می تواند نیازهای مشتریان و به روز رسانی را به عنوان مورد نیاز است.”

آمریکایی و اقیانوسیه-منطقه درآمد شده بود در حال سقوط قبل از شیوع کروناویروس و منطقه یک بخش کوچک از هواپیمایی فروش کلی. این شرکت هفته گذشته گزارش اقیانوس آرام-منطقه درآمد کاهش یافته و به 9 درصد در سال گذشته به 1.5 میلیارد دلار که برابر کمتر از 4 درصد کل مسافر درآمد.

شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا و متحد گفته اند که آنها دیده می شود افت شدید تقاضا برای چین و مسیرهای در حال تقلا برای تنظیم برنامه های خود را به عنوان تعدادی از عفونت ها رشد می کند. Cathay اقیانوس آرام و ساکت و کانادا نیز گفت: آنها را کاهش می دهد خدمات به سرزمین اصلی چین از آنجا که از virus. بریتیش ایرویز در اوایل روز چهارشنبه گفت: این لغو خدمات خود را به شانگهای و پکن از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>