خطوط هوایی آمریکا روز چهارشنبه پیوست رقیب ایران در تعلیق برخی از خدمات خود را به چین به عنوان coronavirus گسترش می یابد و تقاضا برای آن راه به شدت افت میکند.

فورت ورث تگزاس مبتنی بر حامل لغو آن پرواز از لس آنجلس به شانگهای و پکن از Feb. 9 تا مارس 27. آمریکا ادامه خواهد داد به کار خود چین خدمات از دالاس-فورت ورث و از لس آنجلس به هنگ کنگ, در آن دوره است.

آمریکا را رزرو عوامل “را تماس با مشتریان را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم از طریق ایمیل و یا تلفن” هواپیمایی گفت. “ما ادامه خواهد داد به نظر ما برنامه پرواز به اطمینان حاصل شود که ما می تواند نیازهای مشتریان و به روز رسانی را به عنوان مورد نیاز است.”

آمریکایی و اقیانوسیه-منطقه درآمد شده بود در حال سقوط قبل از شیوع کروناویروس و منطقه یک بخش کوچک از هواپیمایی فروش کلی. این شرکت هفته گذشته گزارش اقیانوس آرام-منطقه درآمد کاهش یافته و به 9 درصد در سال گذشته به 1.5 میلیارد دلار که برابر کمتر از 4 درصد کل مسافر درآمد.

شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا و متحد گفته اند که آنها دیده می شود افت شدید تقاضا برای چین و مسیرهای در حال تقلا برای تنظیم برنامه های خود را به عنوان تعدادی از عفونت ها رشد می کند. Cathay اقیانوس آرام و ساکت و کانادا نیز گفت: آنها را کاهش می دهد خدمات به سرزمین اصلی چین از آنجا که از virus. بریتیش ایرویز در اوایل روز چهارشنبه گفت: این لغو خدمات خود را به شانگهای و پکن از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de