Amber Heard ‘پانچ دپ” در ردیف بیش جشن تولد, دادگاه شنود

Amber Heard پانچ جانی دپ در جریان بحثی که پس از او 30th, جشن تولد, دادگاه عالی شنیده است.

دپ سر از امنیت شان Bett بود که به شواهد و مدارک در این بازیگر افترا اقدام دادگاه در برابر خورشید و ناشران در صبح روز پنج شنبه گفت: “در مستند خود را رئیس کبود چهره با در نظر گرفتن یک عکس بر روی تلفن خود را.

Mr Alex که کار کرده دپ برای حدود 14 سال و قبلا به عنوان یک افسر پلیس لس آنجلس گفت که او تا به حال رانده دزدان دریایی کارائیب ستاره به شنیده را جشن غذا پس از یک جلسه کسب و کار.

بحث خود را زودتر شاهد بیانیه ای که او در مارس 2016 آقای Bett گفت که پس از او تا به حال دیده یک “آسیب قابل مشاهده” در دپ که این بازیگر تا به حال به او گفته بود که با توجه به شنیده مشت او.

Actor Johnny Depp arrives at the High Court in London, Britain July 16, 2020. REUTERS/Peter Nicholls
تصویر: دپ لبخند طرفداران در روز هشت از محاکمه

Mr Alex گفت: او در زمان یک عکس از آسیب و عرضه آن به دادگاه. دومین تصویر نیز نشان داده شده به دادگاه از همان صدمه گرفته اما از کمی دورتر.

Mr Alex توصیف شنیده می شود به عنوان “مودب” و گفت که او هرگز به او گفتم که دپ مورد آزار قرار گرفته بود او را در هر راه.

آن را قرار داده به او خورشید را وکیل ساشا Wass که به عنوان دپ کارمند و نه شنیده است آن را “کاملا نامناسب” برای او به جلب اعتماد در او.

بیشتر از Amber Heard

Mr Alex نیز به دادگاه گفت که شنیده ام که گریه و می گویند چقدر او را دوست داشت دپ زیر بحث بین این جفت ارز در زمانی که او می گوید دپ را بخواهید او را به درایو خود را ،

Mr Alex همچنین صحبت در مورد سفر به دپ لا پنت هاوس در 21 مارس 2016 که در طی آن شنیده مدعی دپ انداخت تلفن در چهره او و پرتاب یک مگنوم از شامپاین.

نگهبان گفت: او را دیدم و شنیده ام “فریاد در بالای ریه ها او را” دپ در حالی که ایستاده بود “حدود 20 فوت دور” در آشپزخانه.

US actress Amber Heard arrives on day eight of the libel trial by her former husband US actor Johnny Depp against News Group Newspapers (NGN), at the High Court in London, on July 16, 2020. - Depp is suing the publishers of The Sun and the author of the article for the claims that called him a "wife-beater" in April 2018. (Photo by DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP) (Photo by DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP via Getty Images)
تصویر: شنیده شده است با توجه به شواهد هفته آینده

Mr Alex در رفت: “به عنوان به زودی به عنوان Ms شنیده و متوجه شده بود که ما وارد اتاق او نگاه بسیار شگفت زده کرد; او رفتار پس از آن تغییر کرده و او در اشاره آقای دپ و فریاد زد به ما کلمات را به این اثر:” اگر او بازدید من یک بار دیگر من تماس پلیس.'”

Mr Alex می گوید: او را دیدم هیچ آسیب شنیده می شود در طول سفر به تخت.

در حالی که او موافقت کرد که دپ شده بود “آشفته” در جریان بازدید او می گوید او را نمی بیند بازیگر پرتاب یک بطری شراب.

که به آقای Bett توسط Ms Wass که او “دروغ گفتن برای محافظت از آقای دپ”, Mr Alex پاسخ داد: “شما می توانید با من تماس دروغگو 100 بار. من دروغ نمی گفتن حقیقت است.”

 Amber Heard at Coachella
تصویر: شنیده می شود در جشنواره Coachella با خواهر, خواهر و دوستان

دادگاه همچنین شنیده از سار جنکینز یک گارد امنیتی در شرق کلمبیا ساختمان در لا کجا دپ و شنیده زندگی می کردند.

آقای جنکینز رانده بود شنیده می شود و برخی از دوستان او به Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره پس از تولد او رویداد.

او در توصیف شنیده دیدن استفراغ در یک پارک ماشین در این جشنواره و درخواست او را به او ginger ale کراکر و pedialyte – یک rehydration نوشیدنی.

در شهادتنامه او گفت که در سال های بسیاری از کار برای بازیگر, او تا به حال هرگز دیده می شود او با استفاده از نیروی فیزیکی در کهربا در هر راه را و نه من را دیده اند هر گونه علائم کبودی یا صدمات در کهربا است که نشان می دهد او دچار سوء استفاده توسط Johnny”.

آقای جنکینز می گوید که در این موارد او دیدن جفت استدلال “[دپ] فرض غيرفعال تن و می خواهد به ترک حضور او”.

یکی دیگر از نقطه صحبت در امروز محاکمه شد و تا حدودی غیر رویداد به عنوان دادگاه گفته شد که Vanessa Paradis و وینونا رایدر در حال حاضر نمی توان به نام به شواهد همانطور که قبلا برنامه ریزی شده.

Winona Ryder, Johnny Depp, Edward Scissorhands - 1991. Pic: 20th Century Fox/Kobal/Shutterstock
تصویر: دپ و رایدر در ادوارد قیچی در سال 1991. عکس: 20th Century Fox/Kobal/شاتر

هر دو با مشخصات بالا سابق شرکای دپ شد با توجه به نظر می رسد شاهد جعبه از طریق ویدئو-link در این هفته صحبت در حمایت از دپ.

در حال حاضر با توجه به این دادگاه بیش از در حال اجرا توسط حداقل یک روز شواهد خود را در حال حاضر دیگر شنیده می شود.

دپ وکیل دیوید شربرن گفت: این امر شده اند “لذت را به آنها را در اینجا” اما با توجه به متهم (گروه اخبار روزنامه ها) مورد است که بازیگر بود نه خشونت به دیگر همکاران بود اما به شنیده بود وجود دارد بدون نیاز به برنامه ریزی مجدد.

خواننده و بازیگر و مدل Paradis – که با دپ برای 14 سال – قبلا توضیح داده شده این بازیگر به عنوان “نوع توجه سخاوتمندانه و غیر خشونت آمیز”.

Johnny Depp with Winona Ryder and Vanessa Paradis. Pics: Dave Lewis/Charles Sykes/Shutterstock
تصویر: دپ با سابق وینونا رایدر و Vanessa Paradis. عکس: دیو Lewis/چارلز سایکس/شاتر

Paradis, 47, گفته است او هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز نسبت به او. این زوج دارای دو فرزند با هم لیلی-رز, 21, و, جک 18.

رایدر – که قبلا مشغول به دپ و با او به مدت چهار سال – تا به حال شده است با توجه به شواهد در روز چهارشنبه.

این زن 48 ساله بازیگر قبلا گفته او “نمی تواند قرار دادن [خود] سر در اطراف” اتهام سوء استفاده در برابر دپ.

رایدر گفت: در بیانیه های قبلی: “او هرگز خشونت به سمت من. او هرگز سوء استفاده در همه به سوی من است.”

این مورد در ادامه بیشتر با شاهدان با توجه به شواهد این بعد از ظهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>