آمازون اولین کارمند می گوید شرکت او را می ترساند

Shel Kaphan

نیکی کان | واشنگتن پست | گتی ایماژ

آمازون اولین کارمند می گوید او در مورد چگونه بزرگ این شرکت تبدیل شده است.

Shel Kaphan که پیوست آمازون پس از آن در سال 1994 تاسیس شد به یک مصاحبه نادر به PBS Frontline برای آن دو ساعته ویژه “آمازون Empire: ظهور و سلطنت جف بزوس” که پخش شده در روز سه شنبه. Kaphan به عنوان آمازون افسر ارشد فناوری و کلید معمار از وب سایت قبل از او در سمت چپ آمازون در سال 1999.

“من ساخته شده است بخش قابل توجهی از اوایل سیستم است که به آنها اجازه به وجود آمده بنابراین من احساس مسئولیت از آنجا که” Kaphan گفت. “در یک دست من افتخار می کنم آنچه در آن شد اما آن را نیز به من می ترساند.”

Kaphan گفت که او فکر می کند وجود دارد برخی از شایستگی به ایده شکستن آمازون داده شده اندازه فعلی آن و نفوذ بیش از کسب و کارهای کوچک’ توانایی رشد آنلاین. این یک ایده است که در حال حاضر در حال وزن توسط آمریکا ضد تراست مجریان و آورده شده است تا در مبارزات انتخاباتی توسط نامزدها از جمله بهداشت ، الیزابت وارن.

“من فکر می کنم این خصوصیات از آمازون به عنوان یک ظالم رقیب درست است” Kaphan گفت. “تحت پرچم مشتری وسواس آنها می توانند انجام بسیاری از چیزهایی که ممکن است خوب برای کسانی است که مشتریان خود را.”

نمایندگان از آمازون نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چندین آمازون مدیران که به نظر می رسد در این مستند تحت فشار قرار دادند در این ایده از جمله مدیر عامل شرکت آمازون مصرف کننده کسب و کار جف Wilke. Wilke اذعان کرد که آمازون و “هر چیزی که اتفاق بزرگ در اقتصاد و در جامعه” سزاوار موشکافی اما متوقف کوتاه گفت: شرکت آمازون تحت سلطه صنایع. او گفت: آمازون در رقابت با تعدادی از شرکت های خرده فروشی مانند Walmart, Target, Costco و راهنمایی.

“ما در بسیاری از verticals بله. وجود دارد تصویری و تاپیک, تجارت, و وجود دارد, خدمات وب. اما در هر یک از آنها ما رقابت شدید” Wilke گفت. “…اگر ما در همه جا این بدان معناست که ما در حال صحبت کردن در مورد اقتصاد جهانی نه فقط جهانی خرده فروشی. آن چنان گسترده است. ما فقط شما می دانید که ما یک ذره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>