آمازون با استفاده از داده ها از فروشندگان شخص ثالث به توسعه خود محصولات و, وال استریت ژورنال بررسی می یابد

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس.

امانوئل Dunnand | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمازون با استفاده از داده ها از آن شبکه گسترده ای از فروشندگان شخص ثالث برای تعیین آنچه که محصولات جدید آن را ایجاد یک وال استریت ژورنال بررسی پیدا کرده است.

این کاوشگر نشان داد که برخی از آمازون مدیران تا به حال دسترسی به فروشنده داده بود که پس از آن مورد استفاده قرار گیرد برای کشف پرفروشترین موارد آنها ممکن است می خواهید به رقابت در برابر. مدیران نیز توسعه راه حل به آمازون داخلی محدودیت برای به دست آوردن دسترسی به گزارش در فرد فروشنده داده به عنوان بخشی از یک تمرین لقب “رفتن بیش از نرده ها” مجله گزارش شده است.

نمایندگان از آمازون نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وال استریت ژورنال یافته است به طور مستقیم در تضاد با آمازون قبلی پیام در اطراف موضوع چگونه آن را با استفاده از داده های شخص ثالث تجار برای ساخت خصوصی-برچسب محصولات. برای سال های بسیاری شرکت آمازون قرار دارد خصوصی خود را-برچسب محصولات تحت AmazonBasics نام تجاری ارائه می دهد که همه چیز را از مبلمان به لباس. این همچنین باعث می شود محصولات برچسب های خصوصی تحت نام های تجاری دیگر.

آمازون به مدت طولانی نگهداری می شود که آن را در برابر سیاست های شرکت به استفاده از داده ها از جمله به ساخت محصولات آینده. ژوئیه گذشته در جلسه قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست, Nate Sutton, دانشیار مشاوره عمومی در آمازون را تکذیب کرد و گفت که فرد فروشنده داده است مورد استفاده قرار گیرد برای دستکاری الگوریتم های جستجوی به نفع آمازون محصولات خود و یا در هر راه دیگری به طور مستقیم به رقابت با تجار.

Sutton انکار تکرار اظهارات آمازون قبلا داده شده در این موضوع است. برای مثال این شرکت به نام و سپس-نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن که گفت آمازون صدمه زدن به شخص ثالث فروشندگان خود را با استفاده از داده های فروش در برابر آنها.

AmazonBasics شده است و هدف از انتقاد از برخی فروشندگان شخص ثالث که می گویند آن را می دهد آمازون یک مزیت ناعادلانه بیش از فروشندگان. این شرکت تا به حال شده است به شدت ترویج آن مارک های خود را در وب سایت خود از جمله اضافه کردن لینک های خود را برای محصولات فروشندگان شخص ثالث’ لیست.

این عمل نیز به خود جلب رشد موشکافی از رگولاتور که استدلال می کنند ممکن است آن را ضد رقابتی است. آمازون در حال حاضر جستوجو کرد توسط FTC مقامات بیش از آن شیوه های کسب و کار در خرده فروشی و محاسبات ابری با توجه به گزارش از رسانه های چند. وزارت دادگستری و کمیته قضایی مجلس هم باز شد گسترده ضد تراست, بررسی, بزرگ با تکنولوژی.

دفعات بازدید: داستان کامل در وال استریت ژورنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>