آمازون به استخدام 75,000 بیشتر کارگران به عنوان تقاضا افزایش می یابد با توجه به کروناویروس

یک کارگر بارهای سفارش مشتری به انتظار تراکتور-تریلر داخل میلیون فوت مربع آمازون انبار توزیع شد که در پاییز گذشته در رودخانه سقوط MA on Mar. 23, 2017.

جان Tlumacki | بوستون گلوب | گتی ایماژ

آمازون استخدام اضافی 75,000 کارگران در امکانات آن در بالای 100,000 جدید آن در موقعیت ایجاد شده در ماه گذشته این شرکت در روز دوشنبه گفت.

در ماه مارس این شرکت گفت: این امر اضافی استخدام انبار و تحویل کارگران سراسر کشور در بحبوحه افزایش در خرید آنلاین در طول شیوع کروناویروس. پس از آمازون گفت: این استخدام بیش از 100 ، 000 کارکنان جدید و به عنوان یک نتیجه است که نیروی انسانی بالا و حتی بیشتر برای کمک به انجام سفارشات.

“ما همچنان شاهد افزایش تقاضا به عنوان تیم ما حمایت از جوامع خود و در حال رفتن به ادامه استخدام ایجاد اضافی 75,000 شغل برای کمک به خدمت به مشتریان در طول این زمان بی سابقه” این شرکت اعلام کرد.

به عنوان آن را همچنان به استخدام کارگران بیشتر آمازون نیز مطرح کارکنان ساعتی پرداخت و دو برابر پرداخت اضافه کاری برای انبار کارگران است. از طریق پایان مارس انبار و تحویل کارگران می تواند درآمد اضافی 2 $در هر ساعت در ایالات متحده £2 در هر ساعت در انگلستان و در حدود €2 در هر ساعت در بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. آمازون در حال حاضر پرداخت 15 دلار در هر ساعت و یا بیشتر در برخی از مناطق ایالات متحده برای انبار و تحویل شغل.

آمازون اعلام کرده است فواید تغییرات در بالای پرداخت را افزایش می دهد. این شرکت اجازه داده است کارگران را نامحدود پرداخت نشده زمان فراهم می کند و دو هفته مرخصی با حقوق برای کارگران که تست مثبت برای این ویروس هستند یا در قرنطینه.

آمازون گفت که انتظار دارد برای ادامه سرمایه گذاری در پرداخت را افزایش می دهد, مزایا و ارتقاء ایمنی برای انبار و تحویل کارگران است. این شرکت پیش از این انتظار می رود به صرف 350 میلیون دلار در پرداخت را افزایش می دهد اما در حال حاضر تخمین می زند آن را صرف بیش از $500 میلیون نفر در آن شرکت کردند.

با وجود پرداخت را افزایش می دهد و مزایای تغییرات آمازون کارگران از حداقل سه امکانات صحنه تظاهرات به فراخوان برای شرکت بهتر است برای محافظت از کارگران در میان شیوع کروناویروس. ده نفر از کارگران گفت: CNBC آنها احساس آمازون نیاز به ارائه کارکنان با زمان پرداخت کردن در میان نگرانی های دیگر.

این شرکت مواجه شده است و افزایش تقاضا از مشتریان در چند جبهه در میان شیوع کروناویروس.

با خریداران جوراب زنانه ساقه بلند, آنلاین, خدمات مانند نخست در حال حاضر و آمازون تازه مواد غذایی خدمات تحویل گزارش دسترسی محدود برای چند روز و یا گفته خریداران آنها قادر به تحویل. روز یکشنبه آمازون گفت: این امر نیاز به مواد غذایی جدید تحویل مشتریان برای پیوستن به یک منتظر-لیست و کوتاه شدن برخی از غذاهای کامل فروشگاه ساعت برای عموم به طوری که کارکنان می توانند با سرعت بیشتری به انجام برسانند سفارشات آنلاین.

در ضمن آمازون تلاش کرده است برای حفظ محصولات در سهام آن در بازار آنلاین. ماه گذشته آمازون گفت آن آغاز خواهد شد اولویت های خانگی کالاهای اساسی و تجهیزات پزشکی در تحقق آن مراکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>