آمازون می گوید فروشندگان آن را به پایین لیست محصولات که ادعا می کنند برای کشتن coronavirus

آمازون از بین بردن listings از آن بازار آنلاین است که ادعا می کنند برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

شرکت اطلاع شخص ثالث تجار این هفته است که مصرف آن را پایین لیست ادعا می شود یک درمان, درمان و یا درمان برای coronavirus با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC.

این می آید به عنوان coronavirus شیوع همچنان به بدتر. Coronavirus گسترش به بیش از ده کشور آلوده کردن بیش از 75,700 مردم و کشتن حداقل 2,130 که از پنج شنبه.

هفته گذشته CNBC گزارش شده است که آمازون یکی از چند غول تکنولوژی است که ملاقات با سازمان بهداشت جهانی در Facebook را منلو پارک کالیفرنیا. دفاتر به بحث در مورد چگونه برای جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس در سیستم عامل خود را. بد بازیگران تلاش کرده اند به پول را از ترس در اطراف coronavirus. در آمازون فروشندگان ارائه کتاب هایی که استوک نگرانی در مورد ویروس در حالی که ویتامین C محصولات به طور فزاینده ظاهر به خاطر گزارش نادرست آن می تواند درمان coronavirus.

در حال حاضر آمازون به نظر می رسد سرکوب اشاره از coronavirus در محصولات ذکر شده در آن بازار است. در یک مورد آمازون گفته فروشنده آن را حذف فهرست خود را برای یک جراحی صورت ماسک به دلیل آن ساخته شده “تایید نشده بازاریابی پزشکی ادعا می کند.” از بعد از ظهر پنجشنبه محصول برای خرید در دسترس در آمازون است. این شرکت گفته فروشندگان شخص ثالث آن را در نظر برقراری پرچم listings اگر آنها حذف “ممنوع پزشکی ادعا می کند.”

در اینجا یک مثال از یک ایمیل آمازون ارسال به فروشندگان که لیست محصولات ادعا در مورد درمان coronavirus:

سلام از آمازون

ما در حال نوشتن به شما اجازه می دانم که در زیر به تفصیل صفحات حذف شده از فروشگاه ما:

این محصول شناخته شده است به عنوان یک ماسک صورت یا مربوط به محصول است که باعث می شود تایید نشده بازاریابی پزشکی ادعا می کند در مورد کوروناویروس یا آنفولانزا. محصولات است که بازاریابی پزشکی ادعا می کند ممکن است از نظر قانونی عرضه شده در ایالات متحده بدون قبل از بررسی و تصویب توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA). آمازون سیاست منع لیست و یا فروش محصولات است که به بازار عرضه شده به عنوان تایید نشده و یا ثبت نام از دستگاه های پزشکی

ما در زمان این عمل از آنجا که این محصول مجاز نیست برای فروش در Amazon.com. آن است که تعهد خود را به مطمئن شوید که محصولات شما را با رعایت تمام قوانین و مقررات و آمازون سیاست.

کاربران در Facebook groups برای فروشندگان آمازون به اشتراک گذاشته اند داستان های مشابه از هشدارهای آنها دریافت شده از آمازون در این هفته.

اگر چه آمازون گرفته شده مراحل را برای حذف برخی از لیست ذکر coronavirus CNBC انجام چند جستجوهای سریع و متوجه شد چند نمونه از محصولات است که به نظر می رسد برای دست انداختن این قوانین از جمله اسپری های ضد عفونی کننده و پاک کننده است که به “کشتن” کوروناویروس. یک مثال ادعا کرد این ملاقات مرکز کنترل بیماری معیار “برای استفاده در برابر coronavirus.”

نمایندگان از آمازون نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این محصولات نشان دهنده آخرین شماره برای آمازون بازار. این بازار که در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از آمازون فروش کلی, نیز ثابت شده است به میزبان تقلبی غیربهداشتی و حتی تمام شده کالا. آمازون بازار ساخته شده است میلیون ها نفر از فروشندگان که ارائه محصولات جدید و با استفاده از در سراسر جهان است که آنها از خرید رسمی توزیع کنندگان و بازارهای کک و ترخیص راهرو.

آمازون گفت: پیش از این سرمایه گذاری به شدت برای جلوگیری از فروش تقلبی و مدارا برای فروشندگان که نقض سیاست های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>