آمازون می گوید کارکنان در نیویورک و نیوجرسی به کار از خانه به عنوان coronavirus گسترش

Nikol Szymul کارکنان یک میز پذیرش در آمازون دفاتر طور پراکنده جمع را در یک ساختمان به نام فیونا در مرکز شهر سیاتل, واشنگتن, on May 11, 2017.

گتی ایماژ

آمازون است که به درخواست کارکنان خود در نیویورک و نیوجرسی دفاتر به کار از خانه اگر آنها می توانند تا پایان ماه.

شرکت اطلاع کارکنان از تغییر در روز دوشنبه. آمازون متعلق به کتاب صوتی شرکت قابل شنیدن است که مقر آن در Newark, New Jersey. آمازون همچنین استخدام هزاران نفر از مردم در شهر نیویورک از جمله کارکنان در آمازون خدمات وب و اعضای فروش و بازاریابی تیم در میان واحد های دیگر.

هفته گذشته آمازون گفت: کارمندان در دفاتر خود در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و سیاتل در منطقه به کار از خانه اگر آنها می توانند تا پایان ماه. اعلام این خبر پس از یک کارمند در یکی از آن سیاتل دفاتر آزمایش مثبت برای COVID-19.

آمازون سخنگو گفت CNBC در بیانیه گفت: “ما همچنان به همکاری نزدیک با های عمومی و خصوصی و کارشناسان پزشکی برای اطمینان از ما گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب به این وضعیت همچنان به تکامل. این شامل توصیه که کارکنان هستند که قادر به کار از خانه در سیاتل/Bellevue منطقه خلیج نیویورک نیوجرسی و منطقه لومباردی/آسته استان از ایتالیا انجام این کار از طریق پایان ماه مارس است.”

آمازون در ماه گذشته محدود شده و تمام غیر ضروری سفر در ایالات متحده در پاسخ به ادامه گسترش coronavirus.

چند شرکت های فن آوری شده اند اصرار کارکنان خود را به کار از خانه در نور از coronavirus. Salesforce در روز شنبه خواسته کارکنان در کالیفرنیا به کار از راه دور در طول ماه مارس با توجه به کوروناویروس.

Facebook تشویق همه از آن 5000 کارگر در سیاتل به کار از خانه و بقیه ماه پس از یک کارگر در این منطقه آزمایش مثبت برای coronavirus. مایکروسافت همچنین خواستار کارکنان در منطقه خلیج در کالیفرنیا و منطقه Puget صدا از واشنگتن به کار از خانه در حالی که توییتر توصیه می شود کارکنان به انجام همان اگر آنها می توانند.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد در حال حاضر بیش از 113,300 موارد coronavirus در سراسر جهان و حداقل 3,892 اند از ویروس. وجود دارد حداقل 600 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده و حداقل 22 و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر