آمازون ستاد نشسته تقریبا خالی در مارس 10 سال 2020 در مرکز شهر سیاتل ، در پاسخ به شیوع کروناویروس آمازون توصیه می شود همه کارکنان در آن دفتر سیاتل به کار از خانه و ترک زیاد از مرکز شهر تقریبا خالی از مردم است.

جان مور | گتی ایماژ

آمازون گفتن همه کارکنان خود را در سطح جهانی به ماندن در خانه از طریق ماه مارس به عنوان COVID-19 coronavirus گسترش می یابد.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با های عمومی و خصوصی و کارشناسان پزشکی برای اطمینان از ما گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب به این وضعیت همچنان به تکامل” آمازون سخنگو گفت CNBC در بیانیه ای. “به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر توصیه که همه از کارمندان ما در سطح جهان هستند که قادر به کار از خانه انجام این کار از طریق پایان ماه مارس است.”

تصمیم می آید را به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است. همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد بیش از 127,800 تایید موارد این ویروس در سراسر جهان و حداقل 4,718 مرگ و میر. وجود دارد حداقل 1,323 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده و حداقل 38 مرگ و میر.

آمازون گفت: این تشویق همه کارکنان است که می توانید از خانه کار می کنند به انجام این کار برای فعال کردن بیشتر اجتماعی فاصله و کاهش اثرات بر حمل و نقل عمومی. این بخشنامه شامل همه کارکنان که نیاز به آنها را در یک دفتر فروشگاه مرکز پاسخگویی و یا در وسایل نقلیه ساخت و تحویل.

علاوه بر این آمازون گفت: این امر در ادامه به پرداخت همه آن کارکنان ساعتی که حمایت از آن دفتر در سراسر جهان است. این شامل کارکنان خدمات مواد غذایی, امنیت سپاه پاسداران و کارکنان مربوط به فراشی.

بر خلاف کارکنان در آمازون دفاتر شرکت های بزرگ, بسیاری, مرکز پاسخگویی کارکنان و رانندگان تحویل نمی توانند انجام وظایف شغلی خود را در حالی که کار از خانه. آمازون وسیع تحقق شبکه که قدرت یک روزه و دو روزه تحویل مشتریان آمده اند به انتظار استخدام بیش از 250 ، 000 کارگران در بیش از 110 سایت در سراسر کشور است. این شرکت همچنین متکی در بخش, در شبکه خود را از خدمات تحویل همکاران و انعطاف پذیری رانندگان برای رسیدگی به آخرین مایل بخشی از فرایند تحویل.

در چهارشنبه آمازون نقل مکان کرد برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد از تحقق مراکز و تحویل و راه اندازی شده توسط $25 میلیون صندوق امداد. از “آمازون صندوق امداد” اجازه خواهد داد که این کارکنان به درخواست برای کمک های مالی که با هم برابر هستند و یا تا دو هفته از پرداخت اگر آنها مبتلا به این رمان coronavirus یا COVID-19.

این شرکت همچنین گفت: آن را فراهم خواهد کرد تا به مدت دو هفته از پرداخت به همه کارکنان مبتلا COVID-19 قرار داده و یا به قرنطینه موثر بلافاصله. این است که در علاوه بر این به نامحدود پرداخت نشده زمان برای همه کارکنان ساعتی از طریق ماه مارس که CNBC قبلا گزارش شده است.

در اوایل این هفته آمازون گفت که کارکنان آن در نیویورک و نیوجرسی دفاتر به کار از خانه اگر آنها می توانند تا پایان ماه. هفته گذشته آمازون گفت: کارمندان در دفاتر خود در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و سیاتل در منطقه به کار از خانه اگر آنها می توانند تا پایان ماه. اعلام این خبر پس از یک کارمند در یکی از آن سیاتل دفاتر آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im