سهام آمازون رفت تا آنجا که 10.9% در گسترش تجارت در روز پنج شنبه بعد از فوق العاده درآمد انتظارات برای سه ماهه چهارم.

شرکت بازار کلاه رسید بالاتر از $1 تریلیون پس از ساعت ها در پشت نیروگاه گزارش درآمد. در انجام این کار, آن را پیوست اپل الفبا و مایکروسافت که باید همه عبور تریلیون دلار آستانه.

در اینجا کلید اعداد:

  • سود هر سهم: $6.47 هر سهم در مقابل انتظارات $4.03 هر سهم به گفته تحلیلگران بررسی Refinitiv
  • درآمد: $87.44 میلیارد دلار در مقابل انتظارات $86.02 میلیارد دلار در هر Refinitiv
  • Amazon Web Services: $9.95 میلیارد دلار در مقابل انتظارات $9.81 میلیارد دلار با توجه به FactSet

درآمد رشد 21 ٪ به $87.44 میلیارد دلار برای سه ماهه که نشان می دهد این شرکت سرمایه گذاری در سریعتر حمل و نقل هستند که منجر به خرید بیشتر. آخرین سه ماهه آمازون ادعا مشتریان خرید در سطح رکورد در طول فصل تعطیلات و گفت: آن چهار برابر شده هر دو در یک روز و تحویل در همان روز در طول دوره.

این شرکت همچنین به خوش ارشاد برای سه ماهه اول گفت: این شرکت انتظار دارد که گزارش درآمد بین $69 میلیارد دلار و 73 میلیارد دلار است. آمازون CFO برایان Olsavsky گفت CNBC جاش لیپتون که شرکت نمی کند “هر گونه دید” در مورد اینکه آیا coronavirus تاثیر آن در سه ماهه اول نتایج. بسیاری از شرکت های ایالات متحده هشدار داده اند ویروس کشنده می تواند وزن در کسب و کار خود را در حالی که دیگران مانند گوگل را محدود به عملیات در چین که در آن اکثر موارد گزارش شده است.

در درآمد آزادی مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: “بیشتر مردم پیوست نخست این سه ماهه از همیشه قبل از” و این که این شرکت در حال حاضر به تعداد بیش از 150 میلیون پرداخت می شود نخست عضو در سراسر جهان است. آمازون آخرین به روز رسانی در نخست مشترکین در مارس 2018 گفت: تا به حال بیش از 100 میلیون عضو در برنامه است.

همانطور که انتظار می رود آمازون را در سراسر جهان هزینه های حمل و نقل افزایش یافته است به طور قابل توجهی در طول سه ماهه کوهنوردی 43 ٪ در سال بیش از سال به $12.9 میلیارد دلار رسید. این شرکت گفت: در آخرین گزارش درآمد در ماه اکتبر است که آن را صرف 1.5 میلیارد دلار در طول فصل خرید تعطیلات به گسترش روز و همان روز تحویل.

با وجود آمازون رشد سرمایه گذاری های این شرکت درآمد خالص بازگشت در طول سه ماهه. درآمد خالص آن رشد 8 ٪ در سال بیش از سال به $3.27 میلیارد دلار است که در صدر انتظارات تحلیلگران از 2 میلیارد دلار. آمازون درآمد خالص تضعیف 26 درصد در طول سه ماهه سوم سال به عنوان یک نتیجه از هزینه های وابسته به ramping تا یک روز تحویل.

آمازون خدمات اشتراک درآمد به طور پیوسته صعود بیش از چندین چهارم گذشته است. درآمد حاصل از خدمات اشتراک که شامل نخست حق عضویت و همچنین به عنوان موسیقی نامحدود و نخست کانال های ویدیویی در آمد در $5.24 میلیارد دلار برای سه ماهه تا 32 درصد از سال پیش دوره است. در انتشار درآمد آمازون گفت: موسیقی نامحدود مشترکین رشد بیش از 50% در سال 2019.

گذشته از خرده فروشی آمازون ابر کسب و کار گزارش $9.95 میلیارد دلار در فروش تا 34 درصد از سال پیش سه ماهه. که ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران از $9.81 میلیارد بود اما هنوز اندکی کاهش از سه ماهه سوم زمانی که Amazon Web Services (AWS) شاهد رشد درآمد حاصل از 35 درصد است. AWS عامل درآمد $2.6 میلیارد دلار تا 19 درصد از سال پیش دوره و بالاتر از اجماع برآورد $2.45 میلیارد دلار است.

آمازون “دیگر” دسته است که در درجه اول ساخته شده تا از آن در تبلیغات, کسب و کار تولید $4.8 میلیارد دلار درآمد در طول سه ماهه که 41 درصد افزایش از سال پیش دوره است.

آمازون فیزیکی-فروشگاه فروش که عمدتا متشکل از تمام غذاهای دیدم درآمد خود را کاهش 1 ٪ در سال بیش از سال به $4.36 میلیارد دلار است.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im