جف بزوس

متی Staver | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمازون مجموعه ای از گزارش سه ماهه چهارم درآمد پنج شنبه پس از بسته شدن بل.

در اینجا کلید اعداد:

  • سود هر سهم: $4.03 هر سهم به گفته تحلیلگران بررسی Refinitiv
  • درآمد: $86.02 میلیارد دلار در هر Refinitiv
  • Amazon Web Services: $9.81 میلیارد دلار با توجه به FactSet

آمازون است که انتظار می رود برای دیدن یک شیب در سه ماهه چهارم سود در مقایسه با یک سال پیش به عنوان یک نتیجه از رشد سرمایه گذاری در یک روز تحویل. در آخرین گزارش درآمد در ماه اکتبر این شرکت گفت: این امر صرف 1.5 میلیارد دلار بیش از خرید تعطیلات دوره را یک روزه تحویل استاندارد برای مشترکین نخست.

این شرکت با صدور ناامید کننده درآمد ارشاد در سه ماهه سوم, نتایج که موجب ترس از یک برنامه به طور بالقوه underwhelming فصل خرید تعطیلات. اما سرمایه گذاری سنگین چرخه به نظر می رسد پرداخت می شود اما. ماه گذشته آمازون ادعا مشتریان خرید در سطح رکورد در طول فصل تعطیلات و گفت: آن چهار برابر شده هر دو در یک روز و تحویل در همان روز در طول دوره.

وال استریت در حال حاضر انتظار سه ماهه چهارم درآمد به در آمده $86 میلیارد دلار است که در پایان از آمازون هدایت از 80 میلیارد دلار به $86.5 میلیارد دلار است که آن را به زمانی که آن را سود گزارش شده در پاییز گذشته.

Amazon Web Services (AWS) همچنان به شرکت اصلی سود راننده اما رشد درآمد کاهش پیدا کرده است و در ماه های اخیر. تحلیلگران انتظار دارند AWS درآمد برای صعود به 28 درصد به $9.81 میلیارد از $7.43 میلیارد سال قبل. که خواهد بود حتی بیشتر کاهش نسبت به سه ماهه سوم زمانی که AWS گزارش 35 درصد رشد درآمد بود که بالاترین نرخ رشد در بیش از پنج سال است.

AWS همچنان رهبر بازار در cloud-computing services, اما آن چهره های افزایش رقابت از مایکروسافت Azure. در آن مالی سه ماهه دوم نتایج در روز چهارشنبه مایکروسافت گفت لاجوردی درآمد رشد 62 درصد بود که بالاتر از آنچه برخی تحلیلگران انتظار می رود.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im