آمازون فروشندگان مبارزه برای حفظ محصولات در انبار میان شیوع کروناویروس

یک زن می پوشد یک ماسک در محله چینی ها پس از شیوع رمان coronavirus در شیکاگو, ایلینوی, ایالات متحده در ژانویه 30 سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | ایسنا

برای Zev برنارد که به فروش می رساند بیس بال و سافتبال تجهیزات در آمازون, مارس گرایش به یکی از شلوغ ترین زمان از سال با ورزشکاران و مربیان و طرفداران آماده سازی خود برای فصل جدید است. روز افتتاحیه لیگ اصلی بیس بال است که در اواخر ماه مارس است.

اما با گسترش سریع از coronavirus فروشندگان شخص ثالث مانند برنارد هستند در معرض خطر از دست دادن کسب و کار. بسیاری از کارخانه ها در چین, کانون coronavirus بسته باقی می ماند با توجه به جرم قرنطينه. که اختلال در زنجیره تامین از شرکت های سراسر جهان از جمله تجار که به فروش در آمازون, بازار, که حساب برای بیش از نیمی از شرکت خرده فروشی حجم.

برنارد می گوید کسب و کار خود را نگهبان بیس بال در حال حاضر موجودی کافی برای بسیاری از آیتم های محبوب ساخته شده در ایالات متحده مانند عینک آفتابی اما در موارد دیگر مانند خفاش کیف, منابع هستند در بخشی از تولید کنندگان چینی. با توجه به پتانسیل رکود در تولید برنارد گفت که او به زودی می تواند به پیدا کردن آیتم های خاصی از سهام ظرف مدت 60 روز.

“آن را تحت تاثیر قرار نشده ما رتبهدهی نشده است, اما ما واقعا به حال از موجودی” برنارد گفت.

آمازون فروشندگان نمایندگی فقط یک تکه از دنیای کسب و کار است که در خطر سقوط به سقوط به عنوان وحشت مجموعه در اطراف coronavirus. S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با کاهش 11 درصد و 12 درصد در هفته گذشته مارک بدترین عملکرد هفتگی پس از بحران مالی است. آمازون برگزار شد تا نسبتا خوب حذف 10 ٪ بیش از این کشش.

همانطور که از شنبه وجود دارد بیش از 85,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان, با حداقل 2,924 مرگ و میر. ویروس اعتقاد بر این است که سرچشمه در چین هوبئی اما پس از گسترش به نیوزیلند, نیجریه و کره جنوبی در میان کشورهای دیگر. حداقل 63 موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا

جری Kavesh یک آمازون تجاری به فروش می رساند که چکمه های کابوی, کلاه, کمربند و دیگر موارد گفت: او در حال رشد به طور فزاینده ای نگران به عنوان کارخانه که او شمارش در محصولات باقی می ماند نیست.

“کارخانه ها هستند باز نمی شود و ما نمی دانیم که زمانی که آنها باز” Kavesh گفت.

بسیاری از فروشندگان آمازون قرار داده شده و سفارشات بزرگ از موجودی پیش از سال جدید قمری, همچنین شناخته شده به عنوان سال نو چینی که به سقوط در Jan. 25 و پس از 15 روز از نو. آنها نیاز کارخانه برای بازگشایی و از سرگیری تولید طبیعی به طوری که آنها می توانید restock.

غیر منتظره خرابی نیز می تواند صدمه دیده تدارکات شرکت ها است که کمک به حمل و نقل کالا از خارج از کشور به طوری که آنها می تواند رسیدن به بازار ایالات متحده است. در طول مدت مشابه در سال گذشته Unicargo حجم خواهد بود حدود 60 تا 70 محموله در هر روز. در حال حاضر این شرکت دیدن “10 محموله یک روز یا حتی کمتر” گفت: Refael Elbaz, مدیر عامل شرکت Unicargo یک تدارکات و شرکت حمل و نقل که شامل مشتریان آمازون فروشندگان.

“ما بسیار خوش بینانه تا یک هفته پیش” Elbaz گفت. “واقعیت این است که بسیاری از کارخانه ها هنوز هم بازگشت به کار نشده و یا با بسیار کمی ظرفیت. تولید است که هنوز هم داشتن یک زمان بسیار سخت گرفتن دوباره روی پای خود.”

نه همه فروشندگان احساس درد است. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

آلیسون لارنس, مدیر عامل شرکت hatmaker Wallaroo گفت: شرکت او به خوبی مواجه نگردند در آمازون به خاطر آن قرار داده شده چند دستور در ماه های اخیر به آماده شدن برای مشغول شکستن بهار نجومی و روز کارگر. سفارشات باید “بافر [Wallaroo] از پیامدهای شیوع” او گفت:.

خر خر کردن سبک تازگی محصولات شرکت گفت: آن زنجیره تامین نشده است نهفته coronavirus زیرا اکثر مواد خام آن مانند پنبه از جنوب امریکا. اما از آنجا که این ویروس گسترش خر خر کردن سبک قرار دادن برنامه در محل با تامین کنندگان خود را در مورد شیوع بیماری شروع می شود موثر بر تولید کنندگان خارج از چین است.

“ما در یک موقعیت عالی در حال حاضر, اما چه دم بلند دوست دارید ؟” گفت: Glenn Silbert, خر خر کردن سبک مدیر عامل شرکت. “اگر این ضربات به یک بیماری همه گیر در سطح رویداد ما باید به دنبال بیشتر کردن جریان.”

آمازون بوده است مشاوره فروشندگان در مورد نحوه مدیریت تاثیر coronavirus در کسب و کار خود را. در اوایل این ماه این شرکت با ارسال اخطار به فروشندگان ارائه مشاوره به آنها برای لغو قبلا دستورات قرار داده شده است که آنها دیگر قادر به انجام برسانند. این شرکت همچنین پیشنهاد آنها قرار داده و کسب و کار خود را در “تعطیلات وضعیت” برای حفاظت از لیست خود را از تنزل مقام در نتایج جستجو آن توسط الگوریتم رتبه بندی. فروشنده گفت آمازون را فشار listings پایین بیشتر در نتایج جستجو اگر آن را تشخیص آنها در حال اجرا هستند کم در موجودی و یا از سهام هستند.

نمایندگان از آمازون نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آمازون نیز خبر از بررسی های به فروشندگان در اروپا و چین به “درک بهتر فروشنده ظرفیت” برای حال و آینده سفارش محصول با توجه به یک کپی از سند به دست آمده توسط CNBC. بررسی می پرسد فروشندگان به دولت که در آن کارخانه خود, واقع شده است, اگر آن را در حال اجرا در ظرفیت کامل اگر وجود دارد هر گونه تاخیر در ساخت و چه در رانندگی آنها را به عنوان به خوبی به عنوان اگر آنها انتظار دارند هر تولید تاخیر در هفته های آینده.

فروشندگان می گویند که آنها در حال استفاده از انواع تاکتیک های مختلف را امتحان کنید برای مدیریت موجودی خود را و برای حفظ خود را جستجو رتبه بندی.

“اگر از شما اجرا از موجودی محصول الگوریتم را به شما ضرب و شتم تا شدت” Kavesh گفت. “به خودتان را تا جایی که می شد بسیار دشوار است زیرا دیگر محصولات که در حال حاضر بجای شما. شما باید به صرف مقدار زیادی در تبلیغات است.”

Kavesh گفت: او را کاهش تبلیغات هزینه بر روی محصولات است که در صورت موجودی پایین. در حالی که لطمه می زند نتایج جستجو Kavesh گفت که او “بهتر است کاهش 20 تا 30 درصد به جای 100 درصد است.” افزایش قیمت بر روی محصولات است که آخرین رفت و آمد مکرر به دلیل آن به احتمال زیاد به معنی از دست دادن آرزو خرید جعبه Kavesh گفت.

برخی از فروشندگان در نظر گرفته اند تنوع تولید خود را در خارج از چین اگر کارخانه ها بسته به اندازه کافی بلند. Elbaz گفت: فروشندگان آمازون را در ترکیه, کامبوج و هند و مالزی. اما یک دلیل وجود دارد آنها خیلی وابسته به چین — آن ارائه می دهد کمترین قیمت و کارآمد ترین تولید.

“اگر شما یک 15 ساله زنجیره تامین آن چیزی است که شما می توانید در یک ماه” Elbaz گفت. “در آن طول می کشد زمان برای تغییر یک زنجیره تامین است. بزرگتر شما سخت تر از آن می شود.”

تماشا کنید: بازار و coronavirus را در مرکز صحنه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>