آمازون می گوید آن را به زودی می تواند شروع آزمایش برخی از کارگران انبار برای coronavirus

آمازون کارکنان برگزاری یک اعتراض و اعتصاب بیش از شرایط شرکت در استاتن آیلند توزیع تسهیلات در مارس 30, 2020 در شهر نیویورک است. کارگران در تاسیسات که تا به حال کارکنان متعدد تست مثبت برای coronavirus می خواهید به تماس توجه به آنچه آنها می گویند عدم حمایت از کارکنان که در ادامه آمده به کار میان شیوع کروناویروس.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

آمازون گفت: این کار در حال توسعه coronavirus آزمون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به محافظت از انبار کارگران که به طور ویژه در معرض این بیماری است.

در یک پست وبلاگ این شرکت گفت: آن را آغاز کرده است ساختمان “افزایشی ظرفیت آزمون” که در نهایت می تواند منجر به “تست منظم از تمام کارکنان از جمله کسانی که در نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.”

آمازون گفت: بسیج کارکنان در سراسر شرکت از جمله تحقیقات دانشمندان برنامه مدیران تدارکات متخصصان و مهندسان نرم افزار به شکل یک تیم اختصاص داده شده است که کار بر روی توسعه coronavirus آزمون. این تیم در مراحل اولیه به دست آمده از تجهیزات لازم برای ساخت اولین آزمایشگاه آمازون گفت.

هنگامی که کار در جریان است که امید است “شروع به تست اعداد کوچک ما کارکنان خط مقدم به زودی” آمازون گفت. “ما مطمئن هستیم که تا چه حد ما را در مربوطه قاب زمان, اما ما فکر می کنم آن را به ارزش تلاش و ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که ما یاد بگیریم با دیگران است.”

پس از عبور از همه گیر ده ها تن از آمازون انبارها در سراسر کشور باید موارد گزارش شده از COVID-19 و کارکنان vocalized نگرانی های خود است که این شرکت نیست به اندازه کافی حفاظت از آنها را در حالی که در این کار است. بسیاری از کارگران به نام آمازون را تعطیل امکانات که در آن مردم را آزمایش مثبت و به صفحه نمایش کارکنان برای ویروس.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کارکنان یک بخش از آزمون تیم توسعه و یا چگونه بسیاری از کارگران را شامل می شود در محاکمه قرار گرفتند. نمایندگان از آمازون نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آمازون در ابتدا اشاره در تمایل خود را برای آزمون کارگران برای ویروس داخلی در جلسه یادداشت های به دست آمده توسط رادیو فردا. یادداشت ها گفت: این شرکت شده است در تماس با کروناویروس آزمون سازان Abbott Laboratories و ترمو فیشر و علمی است که آمازون امیدوار به شروع آزمون در سیاتل انبار قبل از نورد آنها را به طور گسترده تر با توجه به انتخاب.

در پاسخ به کارمند فشار آمازون اعلام کرده است تعدادی از جدید اقدامات ایمنی در امکانات آن در هفته های اخیر. این شرکت با افزایش فرکانس و شدت تمیز کردن در تمام سایت های خود و شروع نیاز است که کارکنان بهداشتی و تمیز خود را از ایستگاه های کاری در شروع و پایان هر شیفت. همچنین شروع به مصرف کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و عرضه کرده است و آنها را با ماسک صورت.

تماشا کنید: نیویورک دادستان کل در زوم حریم خصوصی پروب آمازون کارمند شلیک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>