شهردار یک شهر در رودخانه آمازون که در آن coronavirus قربانیان در حال دفن شده در گورهای دسته جمعی به دادگاه تجدید نظر به محیط زیست مبارز گرتا Thunberg برای کمک به.

مانائوس, برزیل در, Amazonas منطقه و در قلب جنگل و تبدیل به یکی از برزیل COVID-19 نقاط گزارش 3,941 مورد تأیید و 357 روز جمعه.

افزایش مرگ و میر در آوریل به عنوان یک نتیجه از coronavirus شیوع اتحاد چپ بیمارستان های پاسخ اضطراری و گورستان غرق شده است.

People have been buried in mass graves in Manaus during the coronavirus pandemic
تصویر: مردم شده اند دفن شده در گورهای دسته جمعی در مانائوس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آن منجر به بدن قرار داده و در گورهای دسته جمعی مکانیکی سنج استفاده می شود برای پوشش دادن اجساد با زمین است.

شهردار مانائوس آرتور Virgílio نتو گفت: در یک ویدیو ارسال شده در روز شنبه: “من بسیار عزیز گرتا Ernman Thunberg… من به شما می گویم که ما نیاز به کمک. ما باید برای نجات جان محافظ جنگل.

“ما در مقابل یک فاجعه چیزی شبیه به بربریت” او گفت:.

در زمان نوشتن سوئدی نوجوان تا به حال جواب نمی به طور مستقیم اما همان روز او را بازتوییت کرد پست توسط صلح سبز هشدار داد که بومی آمازون نفر تحت تهدید بیشتر طول بیماری همه گیر.

بیشتر از برزیل

این فعال محیط زیست به نام آن را “کاملا غیر قابل قبول است”.

در این ویدئو که شروع می شود با این پیام: “SOS مانائوس-AM ذخیره محافظ” آقای نتو فیلم برداری شده است در پشت میز خود نشسته, صحبت کردن در انگلیسی.

LAUSANNE, SWITZERLAND - JANUARY 17: Swedish climate activist Greta Thunberg speaks to participants at a climate change protest on January 17, 2020 in Lausanne, Switzerland. The protest is taking place ahead of the upcoming annual gathering of world leaders at the Davos World Economic Forum. (Photo by Ronald Patrick/Getty Images)
تصویر: آب و هوا و فعال گرتا Thunberg

این شهر در شمال غربی برزیل است و حدود دو میلیون نفر و هزاران نفر از آنها مردم بومی از جنگل های آمازون.

در فروردین 2,435 مرگ و میر ثبت نام کرده بودند در این شهر را به گورستان تقریبا دو 2019 در کل. در حالی که صدها نفر از مرگ و میر قرار داده شده است را به COVID-19, رقم واقعی آن ناشناخته است.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیش از 6,700 مردم رسما مرده در برزیل پس از ابتلا به کروناویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی این بیماری همه گیر.

وجود دارد 4,970 موارد جدید از ویروس و 421 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که این کشور در حال حاضر ثبت نام بیش از 95,000 تایید موارد ویروس ها و 6,750 مرگ و میر.

موارد جدید افزایش حدود 5.4% در روز شنبه از روز گذشته در حالی که مرگ و میر افزایش حدود 6.7%.

Brazil mass graves
اسکای نیوز’ استوارت رمزی شاهد گورهای دسته جمعی حفر شده در نزدیکی سائو پائولو, برزیل به عنوان کشور, مبارزه با کروناویروس.

در نشانه ای از تنش های رو به رشد زندانیان در یکی از شهر زندانها در زمان هفت نگهبانان گروگان به طور خلاصه در روز شنبه.

ده پاسداران و پنج زندانی دچار جراحات جزئی در اختلال مقامات گفت که بستگان گفته بود بیش از شرایط بد و زندانیان نیز ترس از ابتلا به کوروناویروس.

دو تن دیگر از زندان در همان دولت را تایید کرده بود موارد با توجه به محلی مقامات زندان.

برزیل جمهور Jair Bolsanaroاست را رد کرد و همه گیر به عنوان “کمی آنفولانزا” و حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا عمل اجتماعی فاصله.

اخیرا در مورد برزیل مرگ و میر بیش از چین, او به این مختصر و مفید پاسخ: “پس چه ؟ من سوگواری [مرگ] اما آنچه شما می خواهید من برای انجام? نام من است مسیس اما من نمی تواند کار معجزه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de