آمازون است مخفیانه کار بر روی یک درمان برای سرماخوردگی

آمازون جستجو برای درمان به سرماخوردگی.

گیدو Mieth | گتی ایماژ

آمازون در حال کار بر روی یک درمان برای سرماخوردگی در یک سال-طولانی top secret تلاش به نام “پروژه Gesundheit” با توجه به سه نفر آشنا با تلاش.

این شرکت بیش از 100 کار از Grand چالش های تحقیق و توسعه گروه است که نشسته است در زیر آن ابر بخش AWS. یک تیم کوچک در این گروه از جمله دانشمندان و فن است و در حال حاضر مشغول کار بر روی یک درمان برای جهان شایع ترین بیماری های.

این تیم امیدوار است به منظور توسعه یک واکسن است اما بررسی انواع روش برای این مشکل. داخلی تلاش است که گاهی اوقات به عنوان “واکسن پروژه است.”

سرماخوردگی هزینه اقتصاد ایالات متحده حدود 40 میلیارد دلار در هر سال هم به دلیل از پزشک بازديد و بهره وری از دست رفته با توجه به نقطه عطفی 2003 مطالعه از دانشگاه میشیگان. این تعداد به احتمال زیاد به مراتب بالاتر امروز. که مطالعه در بر داشت که سرماخوردگی که اغلب یک هفته گذشته نیز مسئول نزدیک به 200 میلیون دلار از دست رفته روز مدرسه که اغلب به این معنی نیست که پدر و مادر نیز باید در خانه بمانند.

Grand Challenge که نکرده اند و علنا اذعان کرد توسط آمازون دارای یک دستور برای مقابله با مشکلات بزرگ ایده آل پیدا کردن راه حل است که تأثیر عمده ای بر بشریت است. این گروه که گاهی اوقات شناخته شده است که توسط آن کد-نام “1492” است اجرا شده توسط بابک پرویز که قبلا در الفبای تحقیق و توسعه تلاش و سپس به عنوان شناخته شده گوگل X. CNBC اولین گزارش در این تیم در سال 2017.

امید است که آمازون می توانید ساخت خود را بزرگ بعدی کسب و کار داخلی به جای صورت اختلال توسط نیروهای خارجی. Grand چالش نیست و صرفا با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی اما بخش پزشکی بوده است که عمده تمرکز از ابتدا برای کارکنان به این دلیل که بازار فرصت بسیار بزرگ است. مراقبت های بهداشتی است $3.5 تریلیون بازار در ایالات متحده به تنهایی.

مردم آشنا با تلاش کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که آنها مجاز به صحبت در مورد پروژه های داخلی. آمازون سخنگو کاهش یافته است به نظر.

گریزان درمان

پیدا کردن یک درمان برای سرماخوردگی-که در حدود 75 درصد از موارد ناشی از یک کلاس از ویروس های شناخته شده به عنوان ویروس سرماخوردگی — شده است یک چالش عمده برای چند دلیل.

“غالب عقل است که آن را غیر ممکن است چرا که بسیاری از ویروس های مختلف که باعث سرماخوردگی” گفت: گرگ زوزه بهداشت و درمان متمرکز بر سرمایه گذار با منلو سرمایه گذاری. وجود 160 مختلف شناخته شده گونه ای از ویروس سرماخوردگی.

صدای تند و تیز اشاره کرد که یک شرکت مانند آمازون می تواند تمرکز بر روی رایج ترین گونه از این ویروس برای اولین بار, اما سوال چقدر تاثیر رویکرد را در طول زمان. به عنوان Yap اشاره سرماخوردگی بسیار مستعد ابتلا به جهش معنی آنها می تواند به توسعه مقاومت به مواد مخدر و یا راه حل هر واکسن بسیار به سرعت.

دیگر بیوتکنولوژی کارشناسان می گویند رمان, درمان سرد قابل قبول است, اما آن را باید بسیار دقیق به منظور تولید سود پایین جاده.

“بله ما می توانیم قطعا توسعه بهتر درمان می گوید:” مایک Pellini یک سرمایه گذار با بخش 32 و جانباز تشخیص اجرایی است. “اما بزرگترین چالش این است که دارو را به تقریبا صفر عوارض جانبی” او توضیح داد: از آنجا که مردم به طور کلی می تواند به بهبودی کامل را در یک یا دو هفته. عوارض جانبی بالقوه می تواند جدی تر از سرد خود را.

“نیز وجود دارد عمده سوال که آیا بیمه خواهد پرداخت هزینه برای آن را مانند آنها با واکسن آنفلوانزا” او گفت:.

آمازون در حال کار بر روی انواع پروژه های بهداشت در سراسر شرکت. این تیم به نام آمازون مراقبت است که در حال توسعه مجازی کلینیک پزشکی برای کارکنان خود را که نیز ارائه می دهد پرستار بازدیدکننده داشته است به خانه. آن را به یک داروخانه تیم تحت PillPack یک start-up است که آن را به دست آورد و در سال 2018 است. Alexa آن دستیار صوتی یک گروه اختصاص داده شده به بهداشت و سلامتی استفاده می کند.

آمازون نیست تنها سازمان پرتاب منابع به یک درمان برای سرماخوردگی است. محققان در دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا در حال کار بر روی یک رویکرد جدید است که شامل به طور موقت غیر فعال کردن یک پروتئین داخل سلول های ما. محققان در Chan زوکربرگ Biohub است که بودجه Facebook موسس مارک زوکربرگ و همسرش, پزشک پریسیلا چان همچنین سون به تلاش است.

محققان در پشت آن گروه گفت: در بیانیه ای که آنها نزدیک به یک درمان است. استنفورد virologist Jan Carnette اشاره کرد که آن را تا حدودی تعجب آور است که جهان علمی نکرده پیشرفت بیشتر. به عنوان او آن را قرار داده: “ما بچه همواره درخواست ما ‘اگر شما خیلی باهوش چرا شما آمده تا با یک درمان برای سرماخوردگی?'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر