“آمازون است به مراقبت از ما’: انبار کارگران می گویند که آنها در حال تلاش برای دریافت پرداخت می شود با وجود مرخصی استعلاجی سیاست

مردان کار در یک ایستگاه توزیع در 855,000 فوت مربع مرکز پاسخگویی آمازون در Staten Island, New York.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Sharlene می خواستم برای ادامه گزارش به کار خود در آمازون. او نیاز به پول برای پرداخت صورتحساب خود و حمایت از خانواده اش.

اما پس از سفر به اتاق اورژانس Sharlene که نمی خواهم نام کامل او با استفاده از ترس از عذاب از او کارفرما آموزش داده شد به خود شده است. او دچار تنگی نفس و نگران است که سیستم ایمنی ضعیف آسم و COPD یک بیماری ریوی را قرار داده و او را در معرض خطر اگر او بازگشت به کار.

“من فکر کردم اگر من گرفتن coronavirus و در یک ماسک به هیچ وجه من قصد دارم به آن را به دلیل مشکلات سلامتی” او گفت: قطره قطره. “من نمی خواهد آن را از طریق آن. من به اندازه کافی قوی نیست.”

Sharlene یکی از بسیاری از آمازون انبار کارگران که در حال حاضر در قرنطینه یا از ترس از ابتلا به این ویروس دچار علایم ویروس و یا پس از یادگیری آنها تا به حال شده است که قبلا در معرض کسی که مبتلا به کوروناویروس.

آمازون گفته است که ارائه خواهد شد تا به مدت دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی به صورت تمام و پاره وقت کارکنان است که نشان می دهد علائم ویروس و یا در قرنطینه. این شرکت همچنین با ارائه unlimited پرداخت نشده زمان برای همه کارکنان ساعتی از طریق پایان ماه آوریل است.

با وجود این اقدامات Sharlene و چهار دیگر آمازون کارکنان که دارای ویروس و یا در قرنطینه می گویند که آنها نمی پرداخت شده است. کسانی که پرداخت شده است می گویند آنها تنها 60 درصد از آنها به طور منظم و هفتگی پرداخت. در ضمن دیگر آمازون کارگران گفت: آنها تا به حال هیچ مسائل پرداخت می شود در حالی که در قرنطینه.

یک کارگر در یک مرکز در ایندیانا گفت: این احساس وجود دارد “بسیاری از پرتال تخصصی اولی که کارگران را مجبور به پرش از طریق” دریافت پرداخت می شود در حالی که آنها در قرنطینه. این کارگر که خواست ناشناس بماند گفت: این موضوع تنها اضافه شده به کارگران ناکامی در سراسر ایمنی و شفافیت در امکانات خود را.

“ما احساس نمی امن در ساختمان ما دیگر” کارگر گفت. “و پرداخت ما اگر ما تست مثبت است که تنها 60 درصد از ما پرداخت. آمازون است به مراقبت از ما.”

آمازون سخنگو CNBC گفت که این شرکت ارائه شده دو هفته از پرداخت بیمار زمان به “اطمینان از کارکنان زمان آنها نیاز به بازگشت به سلامتی و بدون نگرانی از درآمد از دست رفته.” کارکنان که تشخیص داده شده اند با COVID-19 یا در قرنطینه ممکن است واجد شرایط برای پرداخت های اضافی زمان فراتر از دو هفته سخنگوی گفت. آنها اضافه شده است که شرکت “کار با کارکنان برای جمع آوری اطلاعات ما نیاز به تایید” اضافی پرداخت می شود بیمار زمان.

“از آنجا که ما به طور مستمر بازبینی سیاست ها برای اطمینان از ایمنی کارکنان ما به جلو رفتن این اطلاعات ممکن است شامل خود-گزارش از الگوهای از علائم و قرار گرفتن در معرض به خصوص زمانی که کارمند نمی تواند دست آوردن گواهی پزشکی در همه” سخنگوی گفت.

علاوه بر این سخنگو گفت: آمازون ارائه خواهد شد کارکنان که به خانه فرستاد با تب تا پنج ساعت پس از پرداخت. این شرکت اعلام کرد این سیاست در اوایل این هفته پس از BuzzFeed گزارش شده است که برخی از کارکنان با تب فرستاده شد خانه بدون پرداخت هزینه.

سخنگوی کاهش یافته است به نظر چرا برخی از کارکنان در قرنطینه دریافت کرده اند 60 درصد از چک های خود.

من پول رو به کاهش است ،

متضاد حساب از کارکنان که در قرنطینه می تواند نشانه ای از آمازون شبکه گسترده ای از انبارها در سراسر کشور است. پس از همه گیر گشوده چند ماه پیش هر آمازون انبار شده پاسخ متفاوت به بحران است.

آمازون کارکنان در چندین امکانات قبلا گفته CNBC آنها احساس نمی امن به کار به عنوان آنها مواجه می شوند کمبود ماسک صورت ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. هنوز کارگران در مراکز دیگر گفت: آنها تا به حال مقدار زیادی از دنده محافظ و احساس سایت رهبری بود انجام بهترین خود را به نگه داشتن کارکنان امن است.

این شرکت اعلام کرده است تعدادی از جدید اقدامات ایمنی در امکانات آن در هفته های اخیر. آمازون افزایش فرکانس و شدت تمیز کردن در تمام سایت های خود و نیاز است که کارکنان بهداشتی و تمیز کار خود را در ایستگاه ها و وسایل نقلیه در شروع و پایان هر شیفت. آن را نیز آغاز شده مصرف کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و عرضه آنها را با ماسک صورت.

برای انبار کارگران که در تلاش برای دریافت پرداخت آنها نیاز دارند در مواجهه با چند گزینه فراتر از تکیه بر پس انداز و یا درخواست برای بیکاری.

آمازون کارگران همراه با بسیاری از کارمندان در سراسر کشور هم اکنون می توانید در خانه بمانند از کار دیگر به عنوان یک نتیجه از اهمیت قانون که به قانون امضا شده بود 27 مارس ، کسانی که واجد شرایط برای جمع آوری بیکاری در دولت خود را دریافت اضافی 600 دلار در هفته در منافع تا چهار ماه. با این حال وجود دارد برخی از مقررات در اطراف که می تواند و نمی تواند واجد شرایط برای گسترش مزایای بیکاری گذاشته شده در این لایحه است.

وزارت کار در حال حاضر اجازه می دهد تا کارگران را به واجد شرایط برای بیکاری اگر فردی در قرنطینه و همچنین اگر یک فرد برگ اشتغال به دلیل خطر قرار گرفتن در معرض و یا عفونت و یا برای مراقبت از یک عضو خانواده است. اما این تنها دستورالعمل های توصیه شده از سوی دولت به این معنی است که هر کشور متفاوت بوده و در آن دستورالعمل برای واجد شرایط بودن.

چندین آمازون کارگران گفت که CNBC آنها برای اعمال نرخ بیکاری ابراز نگرانی می کند که این امر قرار داده و کار خود را در آمازون در معرض خطر است. دستورالعمل از وزارت کار دولت است که کارگران نیازی به ترک شغل خود را به منظور درخواست برای بیکاری.

آمازون سخنگو کاهش یافته است به نظر که آیا آمازون کارکنان وضعیت شغلی خواهد بود نهفته اگر آنها فایل برای بیکاری.

یک کارگر در یک مرکز در میشیگان گفت: او به تازگی برای اعمال نرخ بیکاری پس از او دریافت چک از آمازون. او گفت: او گفته شد توسط یک دکتر برای رفتن به قرنطینه پس از نشان دادن علائم ویروس. او گفت که در ابتدا آمازون HR نماینده را قبول نمی کند دکتر را توجه داشته باشید به عنوان اثبات این که او نیاز به در قرنطینه اما پس از چند تماس نماینده موافقت او باید در خانه بمانند. پس از آن او گفت که او شده است قادر به جمع آوری پرداخت وعده داده شده به او توسط این شرکت است.

علاوه بر این یک ساعت نماینده به او گفت به درخواست آمازون $25 میلیون صندوق امداد که اجازه می دهد تا کارگران فصلی و پیمانکاران به درخواست برای کمک های مالی اگر آنها در قرنطینه و یا در صورتی که تست مثبت برای ویروس. اما, به عنوان یک کارمند تمام وقت, او گفت که او نمی تواند واجد شرایط برای این صندوق است.

“این حتی مجموعه شامل منظم همکاران” کارگر گفت. “من پول رو به کاهش پایین. من فقط در حال انتظار برای من بیکاری و پا زدن در.”

Sharlene گفت که او در حال همکاری با سایت به بخش منابع انسانی برای سه هفته گذشته به سعی کنید برای دریافت پرداخت بدهکار به او در قرنطینه اما فایده ای نداشت. او گفت: او را برای اعمال نرخ بیکاری در سه شنبه پس از او نا امید با تاخیر آمد و نزدیک به در حال اجرا از پول است.

“آن را به عنوان در حال حاضر من اصلا کار” Sharlene گفت. “من نمی تواند خطر سلامت من و کار در صنعت مواد غذایی چون نه تنها من خطر زندگی خود من بلکه دیگران در اطراف من. بنابراین راه من آن را ببینید من نمی تواند کار کند.”

در حالی که Sharlene است در خانه دخترش, که همچنین با این نسخهها کار در یک آمازون انبار همچنان ادامه دارد و برای رفتن به محل کار. خانواده رشد نگران آن است که Sharlene دختر را این ویروس در خانه به او پنج سال پس از Sharlene تصمیم به نوه اش قرنطینه با او در خانه اش.

از آنجا که آنها در قرنطینه این بدان معنی است که خانواده از هم جدا برای نوه اش را پنجم تولد. نزدیک است که Sharlene نوه می توانید به او مادر است که از طریق FaceTime تماس بگیرید. جدایی خود را گرفته و تلفات در خانواده به عنوان نوه او “فقط گریه به خانه بروم.”

“دختر من در حال کار و پول, اما آن را هنوز هم یک مکان خطرناک به کار” Sharlene گفت. “تا زمانی که او در حال کار با آمازون من هر احتیاط من می توانم.”

دو آمازون انبار کارگران هر دو از آنها خواست نامش تا به حال تجربه های مختلف در حالی که آنها در پرداخت مرخصی استعلاجی با وجود این واقعیت است که هر دو آنها زندگی می کنند در همان ایالت کنتاکی.

یکی از کارگران گفت: او شده است در قرنطینه برای بیش از یک هفته پس از او “یک روز صبح بیدار شد هک کردن یک ریه.” او موفق به دریافت یک چک از آمازون که شامل 60 درصد از دستمزد معمولی.

“این تنها 60 درصد از منظم هفتگی پرداخت اما آن را بهتر از هیچ چیز” کارگر گفت.

یک کارگر از یک کارخانه مجزا در کنتاکی گفت که او تا به حال هیچ مسائل پرداخت می شود در حالی که او در قرنطینه به مدت دو هفته. هنگامی که او خسته از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی او گفت که او هنوز هم احساس نمی امن بازگشت به کار پس از او در زمان استفاده از آمازون نامحدود مرخصی بدون حقوق و کاربردی برای بیکاری.

با توجه به اهمیت عمل کارگر گفت: او موفق به دریافت اضافی 600 $در هر هفته در بالا از آنچه او دریافت در دولت مزایای بیکاری. به عنوان یک نتیجه کارگر گفت: او در حال ساخت پول بیشتری از او را از کار خود را در آمازون است.

آمازون کارگر دارای یک نشانه در آمازون ساختمان در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در جزیره استاتن قصبه شهر نیویورک, مارس 30 سال 2020 است.

Jeenah ماه | ایسنا

باربارا چندلر یک فرایند دستیار در JFK8 در جزیره استاتن شده و در انزوا از مارس 25, زمانی که او مطلع شد او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. چندلر گزارش به کریس Smalls, آمازون کارگر است که از کار اخراج شد و پس از او سازماندهی یک اعتراض در JFK8. (آمازون قبلا گفتم نه کارگران گزارش Smalls از او ساعتی کارمند.) Smalls گفت که او از کار اخراج شد برای سازماندهی اعتصاب اما آمازون گفت: این اخراج Smalls چرا که او نقض اجتماعی فاصله قوانین پس از گفت برای رفتن تحت قرنطینه برای آمدن به تماس با چندلر است.

چندلر گفت آمازون به او گفت او را دریافت کامل حقوق و دستمزد در حالی که او را بیمار. اما زمانی که چندلر دریافت چک در هفته گذشته آن را تنها برای حدود 60 درصد از معمول دستمزد. او گفت که او امیدوار است او خواهد پرداخت مبلغ در چک بعدی اما او آماده شدن برای این احتمال که او نمی خواهد.

“من نمی پرداخت اجاره به این دلیل که پول من در حساب من در تلاش برای کشش آن را در مورد من نمی پرداخت” چندلر گفت. “آنها گفت: آنها در حال رفتن به من پرداخت این جمعه اما شما هرگز نمی دانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>