آمازون بررسی توسط watchdog برای سوء استفاده از تسلط در طول همه گیر

یک کارگر بسته های آماده برای تحویل در آمازون انبار در بریسلنگ آلمان.

Sean گالوپ | گتی ایماژ

آمازون در حال بررسی توسط مقامات آلمانی به اتهام سوء استفاده از موقعیت بازار خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تحقیقات که توسط رهبری آلمان فدرال کارتل دفتر است که به دنبال در آمازون ارتباط با فروشندگان شخص ثالث بر روی پلت فرم آن است. آن آغاز شد و در سراسر مه می آید و پس از کارتل دفتر دریافت تعداد شکایات.

یک سخنگوی تنظیم کننده CNBC گفت که آن را “نه به یک پلت فرم خصوصی به قیمت تنظیم کننده و یا قیمت پلیس.” آمازون با استفاده از “مکانیسم ناشناخته” به تنظیم فروشندگان در آن پلت فرم آنها اضافه شده است.

آمازون بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر اما در مارس 23 آمازون گفت: در یک پست وبلاگ که قیمت سنگ آهن در بازار تا به حال “هیچ جایی” در پلت فرم آن است.

روزنامه آلمانی Frankfurter Allgemeine Zeitung اولین گزارش بررسی است. “ما در حال حاضر در حال بررسی این که آیا و چگونه آمازون را تحت تاثیر قرار خرده فروشان قیمت گذاری در بازار” کارتل دفتر رئیس جمهور Andreas Mme گفت: Frankfurter Allgemeine Zeitung در مصاحبه.

تنظیم کننده CNBC گفت که آمازون ارائه شده بود آن را با یک بیانیه پس از آن پرسید: e-commerce غول پیکر تعدادی از سوالات. پاسخ در این بیانیه در حال حاضر در نظر گرفته.

آلمان آمازون دومین بازار پس از ایالات متحده آمریکا

کارتل که دارای قدرت خوب شرکت صدها میلیون یورو کاهش یافته است به نظر چه مدت پروب خواهد شد.

آمازون coronavirus پاسخ

می آید پس از آمازون و مسدود شده برخی از فروشندگان به اتهام باد قیمت های خود را در اوایل این بیماری همه گیر. برای مثال موارد متعددی وجود دارد که شخص ثالث فروشندگان آمازون ramping تا قیمت ها در اقلام مانند ضد عفونی کننده دست و ماسک.

آمازون در پایین ترک خورده یک تعداد فروشندگان خروج مردم مانند تنسی ساکن نوح Colvin نشسته در بیش از 17000 بطری ضد عفونی کننده دست و جا به فروش آنها.

آلمانی پروب آخرین در یک خط از مسائل است که آمازون تا به حال به چهره پس از coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

برای مثال آمازون مواجه بوده است با کروناویروس-مرگ و میر ناشی از تظاهرات و پاسخ خود را به همه گیر شده و بیشتر به شدت مورد انتقاد قرار تر از دیگر e-commerce غول قبیل Alibaba و JD.com در چین.

انبار کارگران در آلمان رفت و در اعتصاب در ماه ژوئن پس از کارکنان در چندین مراکز تدارکات آزمایش مثبت برای coronavirus. این حملات صورت گرفت و در شش شرکت انبارهای سراسر کشور بیش از دو روز. آلمانی اتحادیه کارگری وردی گفت که آمازون است که به خطر انداختن زندگی کارگران انبار.

در آن زمان یک آمازون سخنگو گفت: “ما به شدت اعتقاد همکاران ما در حال گسترش این ویروس در محل کار با توجه به قوی اقدامات ایمنی ما به محل قرار داده. بر خلاف دیگران در هر زمان وجود دارد تشخیص تایید ما هشدار هر فرد در سایت. کارکنان دریافت پیام مستقیم اشاره کرد که فرد با تشخیص تایید شد گذشته در ساختمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>