آمازون به صورت پاره وقت انبار کارگران پرداخت می شود زمان بعد از یک گروه از آنها را به مبارزه برای آن

آمازون انبار

گتی ایماژ

آمازون ارائه شده است پرداخت می شود زمان برای هزاران نفر از کارکنان انبار پس از کارگران تحت فشار قرار دادند برای منافع.

این شرکت روز دوشنبه گفت که همه پاره وقت و فصلی تحویل کارکنان واجد شرایط برای درخواست پرداخت, زمان, موثر, در حال حاضر. کارکنان می توانند افزوده پرداخت شده در زمان خاموش عطف به ماسبق به 1 مارس.

با تغییر سیاست بخشی از زمان تحویل کارکنان هم اکنون می توانید زمان پرداخت کردن اگر آنها ترجیح می دهند به کار در نور از شیوع کروناویروس. آمازون سخنگو کاهش یافته است می گویند چه درصدی از انبار کارگران پاره وقت کارکنان.

DCH1 Amazonians ایالات کارمند بشر مستقر در شیکاگو شروع به فشار آمازون را تحویل کارگران پرداخت می شود, زمان پس از کارگران در ساکرامنتو گردش یک طومار خواستار مزایای آن. برخی از کارگران متوجه آنها نیست داده می شود زمان پرداخت کردن با وجود آن که مشخص شده در آمازون کارمند handbook. سیاست جدید امر به تدارکات کارکنان که بیش از 20 ساعت در هفته طبق یک سند منتشر شده توسط این گروه است.

آمازون گفت: آن برنامه ریزی شده است به کارگران پرداخت می شود زمان برای برخی از زمان که تصمیم گیری ساخته نشده بود در پاسخ به اقدامات هر گروه.

اما DHC1 Amazonians ایران گفت: این شک و تردید در مورد زمان آمازون حرکت می کند.

“ما در حال حاضر برنده انجمن اولیا و مربیان برای ده ها هزار نفر از هموطنان آمازون کارگران و ما جشن پیروزی ما!,” این گروه گفت که در این پست وبلاگ. “آمازون است که ما به انجمن اولیا و مربیان زیرا آنها با دیدن ما جنبش رو به رشد است و آنها می خواهند برای آرام کردن خشم ما در طول این Coronavirus قله شده توسط ما آنچه را که آنها در حال حاضر بدهکار ما هستند.”

تغییر می آید تنها چند روز پس از چهار سناتور در نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس تماس برای او ایجاد مرخصی استعلاجی و زمان-و-نیم خطر پرداخت برای تحقق کارگران مرکز. انبار کارگران نیز به نام آمازون برای قرار دادن کارگران در معرض خطر در طول coronavirus و گردش دادخواست اصرار آن به کارگران پرداخت را ترک کنند.

قبل از دادن کارگران انجمن اولیا و مربیان, آمازون اعلام کرده بود دیگر مزایای تغییرات. هفته گذشته آمازون گفت: این امر افزایش پرداخت برای انبار کارگران و رانندگان تحویل توسط 2 $در هر ساعت از طریق پایان ماه آوریل است. این شرکت همچنین تمدید آن نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست برای همه کارکنان ساعتی از طریق آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>