آمازون می شود تصویب به خرید 16 درصد از سهام خود در انگلستان تحویل مواد غذایی شرکت Deliveroo

مواد غذایی تحویل پیک مکان یک کیسه از مواد غذایی به پشت دوچرخه خود را به عنوان او آماده برای تحویل سفارش از Deliveroo در لندن است.

سیمون داوسون | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

آمازون داده شده است تصویب به خرید سهام اقلیت در انگلستان تحویل مواد غذایی راه اندازی Deliveroo پایان یک نبرد طولانی توسط این شرکت برای متقاعد کردن رگولاتور معامله نمی خواهد آسیب رقابت است.

در ماه مه سال گذشته Deliveroo اعلام کرد آن را مطرح کرده بود $575 میلیون بودجه دور چراغ های آمازون. فقط دو ماه بعد و انگلستان رقابت و بازارهای اقتدار قرار دادن ترمز در ایران آن را مورد بررسی قرار بالقوه ضد رقابتی پیامدهای معامله. این CMA راه اندازی رسمی کاوشگر به معامله در ماه اکتبر.

در روز سه شنبه رقابت ناظر بر صدور تصمیم نهایی خود را در سرمایه گذاری تایید که آمازون اقلیت سرمایه گذاری — که آن را ببینید نگاهی به 16 درصد سهام در Deliveroo — می توانید پیش بروید. که حرکت می کند را تایید کرد دو نفر قبلی موقت یافته است که این معامله باید تایید شود.

“ما خوشحال هستیم که CMA اعلام کرد که 15 ماه بررسی و آمازون اقلیت سرمایه گذاری هم اکنون می توانید پیش بروید” یک Deliveroo سخنگو روز سه شنبه گفت.

“این خبر فوق العاده است برای انگلستان مشتریان و رستوران ها و برای اقتصاد بریتانیا. انگلیسی متولد Deliveroo را با استفاده از سرمایه گذاری برای افزایش انتخاب و ارزش برای مشتریان و پشتیبانی برای رستوران و قادر خواهد بود به ارائه بیشتر سواران انعطاف پذیر کار آنها ارزش به عنوان شرکت گسترش می یابد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>