آمازون انعطاف پذیری رانندگان با استفاده از رباتها برای تقلب راه خود را به گرفتن بیشتر کار

پیمانکاران کار را برای آمازون, Inc. انعطاف پذیری برنامه بارگذاری بسته به وسایل نقلیه برای ارائه به مشتریان در سان فرانسیسکو.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

مانند بسیاری از فرفره, اقتصاد, کارگران, آمازون انعطاف پذیری رانندگان شروع کردن روز خود را با باز کردن یک برنامه است.

انعطاف پذیری برنامه است که در آن رانندگان پیدا کردن بسته تحویل شغل در منطقه خود است. آنها پس از ورود رانندگان را بارها و بارها ضربه بزنید یک پرتقال تازه کردن را فشار دهید تا تحویل شیفت به عنوان “بلوک” به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

به عنوان به زودی به عنوان بلوک های موسیقی پاپ, درایور نژاد به ادعای یکی از تعداد انگشت شماری از دسترس شیفت. آنها باید ثانیه به ادعای تغییر با کشیدن بر روی بلوک و سپس بهره برداری از “قبول” بر روی صفحه نمایش. جدید تغییرات در ظاهر برنامه در ظاهر تصادفی فواصل و اگر آنها نمی, کش رفتن و شیر به اندازه کافی سریع بلوک از بین می رود. رقابت می تواند قاتل با صدها نفر از رانندگان رقابت برای تعداد انگشت شماری از بلوک در همان زمان.

در پاسخ به برخی از انعطاف پذیری رانندگان را آغاز کرده اند که با استفاده از رباتها — ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار به معنای تقلید عمل ضربه زدن بر روی بلوک — برای افزایش شانس خود را از برنده شدن در یک آرزو شیفت. رباتها همچنین حذف برخی از سرخوردگی از انعطاف پذیری برنامه مانند نیاز به تازه کردن ضربه به طور مداوم.

با استفاده از یک ربات است که از لحاظ فنی و تقلب را در برابر آمازون سیاست. اما برای بسیاری از رانندگان رباتها آنها کلید ساخت فلکس کار ارزشمند است.

آمازون فلکس, راه اندازی در سال 2015 باقی مانده است یک سمت فشار برای برخی از رانندگان بلکه برای دیگران آن را تبدیل به یکی از منابع اصلی درآمد. این برنامه با استفاده از درایور های روزمره تحویل بسته از وسایل نقلیه خود را و عمل در حدود 50 شهرستانها. رانندگان کسب 18 دلار به 25 دلار در ساعت بسته به نوع بلوک, اما به عنوان پیمانکاران مستقل آنها مسئول برای هر گونه هزینه های مربوط به وسیله نقلیه خود را مانند گاز و عوارض و تعمیر و نگهداری.

با اجازه دادن به یک ربات انجام برخی از gruntwork کاربران می توانید بلوک سریع تر از یک انسان قادر خواهد بود. اما آنها نیز به خطر آمازون تعلیق آنها از برنامه از انعطاف پذیری شرایط استفاده از خدمات منع استفاده از برنامه یا اسکریپت “با هدف بررسی دستکاری و یا داده کاوی.” اگر رانندگان مسدود شده با استفاده از این برنامه می توانید آنها را دریافت نمی فلکس شغل.

با وجود خطرات رباتها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مشترک ابزار برای انعطاف پذیری رانندگان است. بسیاری رشد کرده اند با نا امید شدید و اغلب غیر قابل پیش بینی بودن از گرفتن شیفت و یا آنها به سادگی می خواهید به پول بیشتری را با توجه به چندین فعلی و سابق انعطاف پذیری رانندگان است. برخی از آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود از ترس از اقدامات تلافی جویانه از آمازون.

“مدل کسب و کار خود است که اساسا یکی است که عمل مانند کسی که حول یک ماهی به یک سطل خرچنگ دریایی” جاناتان لی کشيش سابق فلکس راننده. “همه ما باید به مبارزه برای یک وعده غذایی و به معنای واقعی کلمه باید به صورت دستی ضربه بزنید چند بار در هر ثانیه بدون توقف تا زمانی که ما می بینیم یک بلوک.”

رانندگان همچنین با عضویت در Facebook groups برای دیگر Flexers در محله خود را که در آن مردم هشدار اعضای گروه وقتی شیفت ارسال شده گفت: چاد Polenz یک آمازون فلکس راننده و YouTuber که پست ویدئوها در مورد تجربه خود را به عنوان یک گیگ اقتصاد کارگر. در دو سال خود را به عنوان یک انعطاف پذیری راننده در فلوریدا Polenz گفت که او آموخته است که آمازون معمولا قطره جدید تغییرات در این برنامه حدود 10:30 تا 11:30 صبح و 2:30 تا 4:30 بعد از ظهر

“شما شروع به یاد زمانی که تغییرات در دسترس است اما هیچ تضمینی وجود ندارد شما برنامه را باز کنید و چیزی وجود دارد خواهد بود” Polenz گفت. “این کاملا غیر قابل پیش بینی.”

آمازون سخنگو CNBC گفت که این شرکت منع استفاده از رباتها.

“ما متعهد به ایجاد نمایشگاه فرصت برای ما تحویل همکاران برای تحویل امن بلوک” سخنگوی گفت. “استفاده از ابزارهای شخص ثالث به قبول کار باعث ایجاد یک مزیت ناعادلانه است که در برابر سیاست های ما و می تواند در نتیجه حذف از آمازون انعطاف پذیری برنامه است.”

سریع تر از یک انسان

همه رباتها همان شیوه کار می کنند.

یک برنامه به نام صفر فلکس با استفاده از یک اسکریپت به تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه بین انعطاف پذیری برنامه در دستگاه کاربر و آمازون سرور. هنگامی که اسکریپت تشخیص دهد که یک بلوک جدید در دسترس است آن را قادر به گرفتن بلوک قبل از آنها منتشر شده را به کاربران دیگر. رانندگان پرداخت تا آنجا که $500 برای دسترسی به یک اسکریپت ساخت آن را یکی از کم هزینه تر از روش.

یکی فلکس راننده گفت CNBC او با استفاده از انواع رباتها به کمک به او را امن بلوک در زادگاه خود از میامی که در آن او گفت: وجود دارد بسیاری از Flexers و به عنوان یک نتیجه, بالاتر رقابت است. هنگامی که اسکریپت های بیش از حد گران شد, او شروع به استفاده از یک برنامه شخص ثالث به نام فلکس سودمند است که هزینه حدود $20 برای دانلود از فروشگاه Google Play.

FlexUtility

انعطاف پذیری ابزار با استفاده از یک تلفن آندروید است ویژگی های قابلیت دسترسی برای ایجاد یک دکمه مجازی که تزیین شده را بر روی انعطاف پذیری نرم افزار. انعطاف پذیری ابزار ابزار تازه فلکس, نرم افزار فیلتر کردن بلوک که اصلا کاربر مطابقت معیارهای جستجوی و سپس به مکان دکمه بیش از بلوک های مناسب. درایور می توانید مشخص کنید که چه نوع از بلوک های آنها می خواهم به گرفتن بر روی وانت, مرکز زمان از روز و نوع بلوک.

برنامه “کمی سریع تر” از یک انسان به دلیل آن می توانید فیلتر را انتخاب کنید و کش رفتن بلوک “در یک میلی ثانیه در حالی که آن را به یک انسان حداقل چند ثانیه گفت:” نویسنده پشت فلکس ابزار برنامه صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

فلکس Utility توسعه دهنده ادعا می کند برنامه خود را نقض نمی کند آمازون شرایط و ضوابط سرویس به این دلیل که کاربر به صورت دستی و با کلیک بر روی فلکس ابزار دکمه در انعطاف پذیری نرم افزار. دو فلکس رانندگان که با استفاده از انعطاف پذیری ابزار گفت که آنها شده اند به حالت تعلیق توسط آمازون هنگامی که آنها با استفاده از ابزار.

نیز وجود دارد به نام دستگاه autotappers یا بلوک غاصبان است که به طور خودکار عمل فیزیکی از بهره برداری از نرم افزار.

کاربران کلیپ دو کابل را بر روی تلفن خود را در محل که در آن دکمه تازه کردن و بلوک ظاهر می شود در انعطاف پذیری نرم افزار. هنگامی که دستگاه متصل به یک منبع قدرت این گوشی صفحه نمایش لمسی سنسور می تواند در تشخیص آن شیپور خاموشی.

رانندگان می توانند با خرید این دستگاه آنلاین برای قیمت است که به طور معمول هزینه 50 دلار به $150. آنها حتی در آمازون در دسترس است وب سایت خود را اگر چه دستگاه های نقض فلکس شرایط استفاده از خدمات. سریع جستجو برای “auto clicker” در بازار تبدیل می شود تا چندین لیست از جمله یکی با عنوان “ربات خودکار swiper.” در حالی که در لیست نیست, همیشه ذکر است فلکس خدمات در توضیحات محصول, بسیاری از, بررسی, توجه داشته باشید که دستگاه “باعث می شود آن را آسان تر برای دریافت بلوک.”

یک مثال در آمازون برای یک بلوک دکمه را نشان می دهد انعطاف پذیری برنامه بر روی تصویر محصول.

آمازون

با وجود به ظاهر با تکنولوژی بالا طراحی بلوک غاصبان همیشه کار نمی رانندگان می گویند.

Polenz آثار چند کنسرتهایی در علاوه بر این به انعطاف پذیری از جمله رانندگی کردن اجسام و تحویل سفارشات به صورت Instacart و Doordash. او گفت: انعطاف پذیری است که معمولا “بازگشت به بالا” کار برای او چرا که او آنقدر کار از Instacart و Doordash.

در طول یک ویژه کند تابستان چند سال پیش کمتر وجود دارد فرفره مشاغل موجود پس Polenz تصمیم گرفت به یک بلوک grabber امتحان کنید برای یک ویدیو. او خریداری یک بلوک روی دکمه زیر کلیک در eBay اما نشد دستگاه نبود قادر به شیر بر روی بلوک های به اندازه کافی سریع قبل از اینکه کاربر دیگر ضرب و شتم او را به آن.

“من زد یک یا دو با آن نبود اهدای هر چیزی که من نمی توانستم خودم,” او گفت:.

بیشتر پول بیشتر مشکلات

با تشکر از رباتها رانندگان شانس بیشتری برای گرفتن بلوک های که در تقاضای بالا هستند.

در علاوه بر این به انعطاف پذیری و تحویل به برنامه شیفت به ارائه تمام غذاهای نخست در حال حاضر و AmazonFresh سفارشات. این بلوک در نظر گرفته شده با ارزش تر از دیگر مشاغل چرا که مشتریان می توانید اضافه کردن یک نکته به منظور خود را بر خلاف بسته تحویل. رانندگان بگویید ربات تنها به گرفتن تمام مواد غذایی نخست در حال حاضر و AmazonFresh شیفت به طوری که آنها می تواند حرکت شبیه چمچه زنی بلوک قبل از دیگران انجام دهد.

رانندگان همچنین استفاده از رباتها برای محدود کردن بلوک های خود را به انبارها که در این نزدیکی هست از انعطاف پذیری برنامه به طور بالقوه می تواند ارسال آنها را به انتخاب کنید تا یک سفارش در یک انبار 50 مایل دور. سفرهای طولانی ميانگين زمان از دست رفته و بیشتر ساییدگی و پارگی در وسیله نقلیه خود را. سریع تر رانندگان به پایان کار سریع تر آنها می توانید حرکت بر روی بلوک بعدی.

در پاسخ به افزایش رباتها آمازون به کاهش نرخ تجدید در انعطاف پذیری برنامه رانندگان بر این باورند. متعدد رانندگان گفت: CNBC آنها فکر می کنم اگر آنها با کلیک بر روی بلوک بیش از حد به سرعت آمازون قادر به تشخیص است که آنها با استفاده از یک ربات خواهد شد و “نرم block” آنها را به جلوگیری از آنها را از دیدن هر شیفت برای یک دوره معینی از زمان. (آمازون بلافاصله پاسخ به یک پرس و جو در این حدس و گمان است.)

توسعه دهندگان را در بر داشت راه خود را از رباتها سخت تر برای تشخیص. در بسیاری از برنامه های کاربران می توانید مشخص کنید که چگونه اغلب آنها می خواهند این دستگاه را کلیک کنید. Autotappers نیز تنظیمات به سرعت رای دادن در آن دستگاه شیپور خاموشی صفحه نمایش است.

همه اعضای این انعطاف پذیری جامعه قدردانی از رانندگان که تلاش برای فریب راه خود را به گرفتن بیشتر شیفت.

به عنوان آمازون است در پایین ترک خورده رباتها برخی از رانندگان می گویند که آنها بوده ام به اشتباه پرچم را به عنوان با استفاده از یک ربات. علاوه بر این, آن را تبدیل به سخت تر برای رانندگان است که آیا استفاده از رباتها برای دریافت بلوک های, از آنجایی که آنها تنها می تواند بازخوانی برنامه یک تعداد معینی از بار در هر دقیقه کشيش گفت.

عمر منتس سابق فلکس راننده گفت: رباتها بدست بسیار پیچیده تر از او برای اولین بار در زمان اطلاع از آنها را در سال 2017. در آن رباتها محدود شد به autotappers. در حال حاضر بسیاری از رانندگان در حال پرداخت برای اسکریپت است که ایجاد یک “بازار” را در خود دارد که در آن افراد پولدار ساخت برنامه های” برای انعطاف پذیری رانندگان است. آن دیگر احساس می کند مانند یک زمین بازی برابر, او گفت:.

“به عنوان به زودی به عنوان بلوک های در دسترس به عنوان به زودی به عنوان شما دریافت یک اعلان بر روی گوشی شما, همه آنها از بین رفته اند” منتس گفت. “شما فقط نمی تواند با آنها به رقابت بپردازند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>