آمازون گسترش افزایش دستمزد برای کارگران انبار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

یک کارگر بارهای سفارش مشتری به انتظار تراکتور-تریلر داخل میلیون فوت مربع آمازون انبار توزیع شد که در پاییز گذشته در رودخانه سقوط MA on Mar. 23, 2017.

جان Tlumacki | بوستون گلوب | گتی ایماژ

آمازون گسترش افزایش دستمزد برای کارگران انبار در میان coronavirus شیوع این شرکت اعلام کرد که جمعه است.

در ماه مارس آمازون گفت: این امر افزایش دستمزد و ارائه دو اضافه کاری برای انبار و تحویل کارگران است. این شرکت در حال حاضر گسترش هر دو از مزایای آن از طریق مارس 16.

کارگران می تواند درآمد اضافی 2 $در هر ساعت در ایالات متحده £2 در هر ساعت در انگلستان و در حدود €2 در هر ساعت در بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. آمازون در حال حاضر پرداخت 15 دلار در هر ساعت و یا بیشتر در برخی از مناطق ایالات متحده برای انبار و تحویل شغل. هر کاری کارکنان اضافه کاری در ایالات متحده خود را انبار خواهد شد کسب دو خود دستمزد.

آمازون قبلا گفت: این امر با ارائه دو اضافه کاری پرداخت از طریق مه 9 در حالی که ساعت به ساعت افزایش دستمزد تعیین شده بود به پایان رسید در پایان ماه آوریل است.

شرکت نمی نشان می دهد هیچ برنامه ای برای گسترش نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست که اعلام شد در ماه مارس ، سیاست های مجاز کارگران به ماندن در خانه بدون پرداخت هزینه و در صورت هر گونه مجازات برای بودن وجود ندارد.

به جای نامحدود پرداخت نشده زمان خاموش آمازون گفت: کارگران می توانند مرخصی است که در حال گسترش به پوشش coronavirus مربوط به شرایطی است. برگ عدم معمولا پرداخت نشده و به طور کلی پوشش وقایع زندگی مانند یک مرگ در خانواده تولد فرزند جدید یا دلایل پزشکی, در میان چیزهای دیگر. علاوه بر این آمازون مزایای کتاب آمده است که در حالی که کارگران اشتغال با آمازون نگهداری می شود در طول یک ترک از غیبت بازگشت به موقعیت خود را “تضمین شده نیست مگر اینکه توسط قانون قابل اجرا است.”

آمازون سخنگوی راشل Lighty گفت که این شرکت را قبول برگ غیبت از “در معرض خطر افراد” و یا کارگران نهفته تعطیلی مدارس. “ما همچنان به دیدن سنگین تقاضا در طول این زمان دشوار است و تیم در حال انجام کار باور نکردنی برای مشتریان و جامعه” Lighty اضافه شده است.

بر خلاف کارکنان در آمازون دفاتر شرکت های بزرگ, بسیاری, مرکز پاسخگویی کارکنان و رانندگان تحویل نمی توانند انجام وظایف شغلی خود را در حالی که کار از خانه. آمازون وسیع تحقق شبکه که قدرت یک روزه و دو روزه تحویل مشتریان آمده اند به انتظار استخدام بیش از 250 ، 000 کارگران در بیش از 110 سایت در سراسر کشور است.

Coronavirus شیوع را سریع بالا تقاضا طبیعت آمازون انبارها به آزمون به عنوان امکانات در سراسر کشور گزارش داده اند که موارد مثبت از ویروس ها و برخی از کارگران تصمیم گرفتند به خانه ماندن از ترس از ابتلا به این ویروس در کار است.

“آنها به ما هیچ چاره ای”

آمازون تصمیم به گسترش نامحدود پرداخت نشده زمان می تواند نیروی بسیاری از کارگران به تصمیم گیری های دشوار در مورد شغل خود و ایمنی خود و خانواده خود را.

دو آمازون انبار کارگران که خواست ناشناس بماند گفت: آنها گرفته پرداخت نشده زمان بیش از یک ماه است چرا که آنها نگران بودند آنها می خواهم بیمار و آوردن ویروس در خانه به خانواده خود را. یکی از کارکنان که با این نسخهها کار در یک آمازون تسهیلات در ماساچوست گفت که اگر پرداخت نشده زمان خاموش شد و دیگر گزینه او آماده برای گرفتن مرخصی و یا ترک کار خود را که می تواند “بدترین سناریو مورد.”

“آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است ترک کار من چون من واقعا عاشق کار برای آمازون, اما من یک کودک نو پا و بسیار بد است که من به نگاه کردن به” کارگر گفت. “من نمی خواهم به در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس به آنها.”

آمازون قبلا گفته آن رفته است به “طول های بزرگ برای نگه داشتن امکانات تمیز و مطمئن شوید که کارکنان زیر لازم است اقدامات احتیاطی مانند شستن دست های خود را با استفاده از ضد عفونی کننده دست و تمرین های اجتماعی فاصله. آن را نیز آغاز شده مصرف کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و عرضه کرده است و آنها را با ماسک صورت. علاوه بر این آمازون اعلام کرده است فواید تغییرات برای کارگران از جمله افزایش پرداخت برای انبار کارگران و رانندگان تحویل توسط 2 $در هر ساعت از طریق ماه آوریل و دو برابر اضافه کاری پرداخت.

هنوز آمازون کارکنان صحبت کرد که به CNBC استدلال می کنند که این تلاش ها کافی نیست به آنها را امن نگه دارید. نگرانی های خود را همچنان به رشد خود در هفته های اخیر. کارگران در صحنه سراسر کشور در اعتراض به این هفته به تقاضا است که آمازون را بیشتر مراحل را برای محافظت از آنها را از ابتلا به این ویروس مانند بسته شدن امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت و ارتکاب به مقابله به مثل در برابر همکاران که صحبت کردن, با اشاره به چند کارگرانی که از کار اخراج شدند پس از آنها انتقاد آمازون درمان کارگران است. آمازون می گوید که آنها از کار اخراج شدند برای نقض سیاست های داخلی.

فیل رویز, که با این نسخهها کار در یک Staten Island, New York, تسهیلات, شناخته شده به عنوان JFK8 گفت: شرکت در این هفته اعتراض. رویز گفت که او می خواهد آمازون برای ارائه عطف به ماسبق پرداخت برای کارگران که پرداخت نشده زمان خاموش و همچنین نزدیک کردن امکانات با موارد مثبت.

رویز گفت که تا زمانی که تعداد موارد مثبت در ادامه به ظهور او ادامه خواهد داد تا در خانه بمانند. و به نظر می رسد که ممکن است این مورد برای آینده نزدیک به عنوان JFK8 کارگران ابلاغ شد دوشنبه هفت مورد جدید در این تاسیسات بر اساس یک سند به دست آمده توسط CNBC. که پس از کارگران ابلاغ شد در روز سه شنبه چندین مورد جدید در JFK8.

“آنها به ما ارائه دو وقت اضافه, اما آنچه که این پول به ما اگر این ویروس به طور بالقوه می تواند ما را بکشند” رویز گفت. “پول معنا نیست که هیچ اگر شما مرده و دفن شده در زمین است.”

آمازون کارگر در یک مرکز در Joliet میشیگان گفت: آنها ترجیح می دهند برای رفتن به محل کار و پرداخت می شود اما مصرف شده است پرداخت نشده زمان از مارس 12, چرا که آنها نگران ایمنی خود را. کارمند گفت: رفتن به محل کار نیز می تواند به طور بالقوه خود را خوانده است که ضعف سيستم ايمنی در معرض خطر ابتلا به ویروس.

“من نمی توانم خطر آن” کارگر که خواست ناشناس بماند گفت: CNBC. “من نیاز به کار برای ارائه لزبین, اما آنها به ما هیچ انتخاب زمانی که شما نمی نگه داشتن این امکانات تمیز….”

اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده آمازون خواهد شد گسترش برنامه های خود را به کارگران پرداخت اضافی 2 $در هر ساعت از طریق مارس 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>