آمازون گسترش پرداخت نشده زمان سیاست برای انبار کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آمازون را گسترش نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست برای انبار کارگران در میان coronavirus شیوع این شرکت اعلام کرد که جمعه است.

این شرکت اجازه می دهد کارگران به درخواست پرداخت نشده زمان از طریق مارس 16. همچنین گسترش آن دو پرداخت اضافه کاری برای کارگران در آمریکا و کانادا از طریق همان تاریخ.

آمازون سخنگوی راشل Lighty گفت: شرکت گسترده این سیاست برای کارگران برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان خود اضافه کرد در یک بیانیه گفت: “ما همچنان سنگین تقاضا در طول این زمان دشوار است و تیم در حال انجام کار باور نکردنی برای مشتریان و جامعه است.”

آمازون برای اولین بار اعلام کرد در ماه مارس که آن را با ارائه unlimited پرداخت نشده زمان برای انبار کارگران در امکانات آن است. آن را بعد از تمدید این سیاست از طریق ماه آوریل به عنوان موارد coronavirus در ادامه به افزایش در ایالات متحده و جاهای دیگر.

بر خلاف کارکنان در آمازون دفاتر شرکت های بزرگ, بسیاری, مرکز پاسخگویی کارکنان و رانندگان تحویل نمی توانند انجام وظایف شغلی خود را در حالی که کار از خانه. آمازون وسیع تحقق شبکه که قدرت یک روزه و دو روزه تحویل مشتریان آمده اند به انتظار استخدام بیش از 250 ، 000 کارگران در بیش از 110 سایت در سراسر کشور است.

Coronavirus شیوع را سریع بالا تقاضا طبیعت آمازون انبارها به آزمون به عنوان امکانات در سراسر کشور گزارش داده اند که موارد مثبت از ویروس ها و برخی از کارگران تصمیم گرفتند به خانه ماندن از ترس از ابتلا به این ویروس در کار است.

دو آمازون انبار کارگران که خواست ناشناس بماند گفت: آنها گرفته پرداخت نشده زمان بیش از یک ماه است چرا که آنها نگران بودند آنها می خواهم بیمار و آوردن ویروس در خانه به خانواده خود را. یکی از کارکنان که با این نسخهها کار در یک آمازون تسهیلات در ماساچوست گفت که اگر پرداخت نشده زمان خاموش شد و دیگر گزینه او آماده برای گرفتن مرخصی و یا ترک کار خود را که می تواند “بدترین سناریو مورد.”

“آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است ترک کار من چون من واقعا عاشق کار برای آمازون, اما من یک کودک نو پا و بسیار بد است که من به نگاه کردن به” کارگر گفت. “من نمی خواهم به در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس به آنها.”

آمازون قبلا گفته آن رفته است به “طول های بزرگ برای نگه داشتن امکانات تمیز و مطمئن شوید که کارکنان زیر لازم است اقدامات احتیاطی مانند شستن دست های خود را با استفاده از ضد عفونی کننده دست و تمرین های اجتماعی فاصله. آن را نیز آغاز شده مصرف کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و عرضه کرده است و آنها را با ماسک صورت. علاوه بر این آمازون اعلام کرده است فواید تغییرات برای کارگران از جمله افزایش پرداخت برای انبار کارگران و رانندگان تحویل توسط 2 $در هر ساعت از طریق ماه آوریل و دو برابر اضافه کاری پرداخت.

هنوز آمازون کارکنان صحبت کرد که به CNBC استدلال می کنند که این تلاش ها کافی نیست به آنها را امن نگه دارید. نگرانی های خود را همچنان به رشد خود در هفته های اخیر. کارگران در صحنه سراسر کشور در اعتراض به این هفته به تقاضا است که آمازون را بیشتر مراحل را برای محافظت از آنها را از ابتلا به این ویروس مانند بسته شدن امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت و ارتکاب به مقابله به مثل در برابر همکاران که صحبت کردن, با اشاره به چند کارگرانی که از کار اخراج شدند پس از آنها انتقاد آمازون درمان کارگران است. آمازون می گوید که آنها از کار اخراج شدند برای نقض سیاست های داخلی.

فیل رویز, که با این نسخهها کار در یک Staten Island, New York, تسهیلات, شناخته شده به عنوان JFK8 گفت: شرکت در این هفته اعتراض. رویز گفت که او می خواهد آمازون برای ارائه عطف به ماسبق پرداخت برای کارگران که پرداخت نشده زمان خاموش و همچنین نزدیک کردن امکانات با موارد مثبت.

رویز گفت که تا زمانی که تعداد موارد مثبت در ادامه به ظهور او ادامه خواهد داد تا در خانه بمانند. و به نظر می رسد که ممکن است این مورد برای آینده نزدیک به عنوان JFK8 کارگران ابلاغ شد دوشنبه هفت مورد جدید در این تاسیسات بر اساس یک سند به دست آمده توسط CNBC. که پس از کارگران ابلاغ شد در روز سه شنبه چندین مورد جدید در JFK8.

“آنها به ما ارائه دو وقت اضافه, اما آنچه که این پول به ما اگر این ویروس به طور بالقوه می تواند ما را بکشند” رویز گفت. “پول معنا نیست که هیچ اگر شما مرده و دفن شده در زمین است.”

آمازون کارگر در یک مرکز در Joliet میشیگان گفت: آنها ترجیح می دهند برای رفتن به محل کار و پرداخت می شود اما مصرف شده است پرداخت نشده زمان از مارس 12, چرا که آنها نگران ایمنی خود را. کارمند گفت: رفتن به محل کار نیز می تواند به طور بالقوه خود را خوانده است که ضعف سيستم ايمنی در معرض خطر ابتلا به ویروس.

“من نمی توانم خطر آن” کارگر که خواست ناشناس بماند گفت: CNBC. “من نیاز به کار برای ارائه لزبین, اما شما به ما هیچ انتخاب زمانی که شما نمی نگه داشتن این امکانات تمیز….”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>