آمازون کارکنان طرح ‘آنلاین اعتصاب’ در اعتراض به اخراج و درمان انبار کارگران

محیط زیست در اعتراض به خارج آمازون سهامدار جلسه

Paayal Zaveri | CNBC

یک گروه از آمازون شرکت کارکنان خواستار همکاران به مرحله یک “آنلاین اعتصاب” به تقاضا است که این شرکت دوباره اخراج کارگران و در اعتراض به آن درمان انبار کارگران در طول شیوع کروناویروس.

برای شرکت در اعتصاب میله میله برای آوریل 24, کارگران خواهد تمام روز شخصی در همان زمان. آن را سازماندهی شده توسط کارکنان گروه حمایت از آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت است. هفته گذشته آمازون اخراج دو تن از رهبران این گروه امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا که قبلا تجربه کاربر طراحان در شرکت و که صریح منتقدان از آمازون آب و هوا موضع و آن کار سیاست.

آمازون گفت: این اخراج کاستاریکا و کانینگهام برای “بارها و بارها نقض سیاست های داخلی.” یک سخنگوی قبلا CNBC گفت که این شرکت پشتیبانی از هر کارمند حق انتقاد از کارفرمای خود را در شرایط کار “اما آمده است که با پتو ایمنی در برابر هر و همه سیاست های داخلی.”

آمازون کارکنان برای آب و هوا دادگستری اعلام کرد این اعتصاب طی مجازی پنل در روز پنج شنبه. این پنل در نظر گرفته شده بود به خار گفت و گو میان کارگران انبار و نزدیک به 400 آمازون tech کارگران در تماس با این گروه گفت. قبلا کاستاریکا گفت آمازون اقدام به دخالت در این گروه و تلاش برای سازماندهی پنل با حذف دعوت نامه فرستاده شده به دیگر کارگران داخلی است که این گروه ادعا پذیرفته شدند بیش از 1500 نفر از کارکنان.

“ما می خواهیم برای گفتن آمازون که ما بیمار هستند از این همه بیمار از اخراج بیمار از خاموش کردن بیمار از آلودگی بیمار از نژادپرستی و بیمار از بحران آب و هوا,” کاستاریکا گفت: در پانل. “ما از شما به نظر این داستان که شما فقط شنیده های حذف شده دعوت به این رویداد است که خوب با شما و یا شما ترجیح می دهند که قادر به این گفتگو و یا بعد از مکالمه مانند آن آشکارا?”

آمازون سخنگو نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

با برگزاری مجازی اعتصاب این گروه می خواهد به فشار آمازون به تغییر نحوه پاسخ آن را به کارگران که صحبت کردن در برابر سیاست های خود از جمله برقراری هر کارگرانی که از کار اخراج شدند “بر اساس انتخابی در اجرای سیاست ها و رفتار دستورالعمل.” این گروه می خواهد آمازون به تغییر آن ارتباطات خارجی سیاست ممنوع است که کارکنان از صحبت در مورد کسب و کار شرکت را بدون نیاز به تایید از مدیریت.

آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت تا به حال برخی از موفقیت با ساخت آن خواسته های شنیده شده در گذشته است. در آمازون سهامداران جلسه سال گذشته کانینگهام به نام برای آمازون برای کاهش استفاده از سوخت های فسیلی است. این گروه به طور گسترده ای اعتبار برای نفوذ مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس ” تصمیم به اعلام جارو آب و هوا تغییر طرح در سپتامبر گذشته.

کارکنان نیز خواستار آمازون را به دائمی مزایای تغییرات و پرداخت را افزایش می دهد این نهاد برای انبار کارگران در طول این بیماری همه گیر از جمله $2 ساعتی پرداخت افزایش دیگر می شکند. آنها همچنین می خواهند آمازون به ارائه یک لیست از “تایید شده و احتمالی” coronavirus موارد در آن امکانات در سراسر کشور است.

آمازون کارگران از حداقل سه امکانات صحنه تظاهرات به فراخوان این شرکت نزدیک به امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت این ویروس. این شرکت به تازگی از کار اخراج دو انبار کارگران از مینه سوتا و استاتن آیلند امکانات که در حال صحبت کردن در مورد آمازون درمان انبار کارگران است. آمازون اعلام کرد که این اخراج کارگران در اقدامی تلافی جویانه برای صحبت کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>