آمازون مراقبت از این شرکت مجازی کلینیک پزشکی است در حال حاضر زندگی می کنند برای سیاتل کارکنان

آمازون مراقبت از خلبان کلینیک پزشکی برای کارکنان.

آمازون مراقبت از این شرکت مجازی سلامت درمانگاه در حال حاضر زندگی خود را برای سیاتل کارکنان.

مجازی خدمات پزشکی در دسترس است که از روز شنبه به آمازون کارکنان و وابستگان کار در خارج از آن شرکت دفتر مرکزی این شرکت را تایید کرد و این سرویس در حال حاضر زندگی می کنند از طریق مزایای کارکنان پورتال. نمایندگان در حال گسترش در سراسر محوطه دانشگاه به اجازه دهید کارکنان مورد بهره مند شوند.

این برنامه فراهم می کند مجازی مشاوره پزشکی و همچنین به عنوان یک راه برای برنامه پیگیری بازدید از بهداشت حرفه ای به یک بیمار در منزل یا دفتر خود. این شهر همچنین دارای یک راه برای ارائه نسخه به بیمار را با توجه به گروه وب سایت.

هر کارمند در یک کد پستی تحت پوشش آمازون مراقبت می توانید این برنامه را دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

“آمازون مراقبت از حذف سفر و زمان انتظار اتصال کارکنان و اعضای خانواده خود را به یک پزشک یا پرستار از طریق چت زنده و یا تصویری با گزینه ای را برای فرد به دنبال خدمات از یک پرستار ثبت شده اعم از واکسن فوری گلودرد تشخیص” سخنگوی گفت. شرکت نکرد اگر این طرح به گسترش فراتر از سیاتل به آن دیگر ادارات در ماه های آینده.

CNBC قبلا گزارش شده است که آمازون مشغول به کار بود در یک کارمند درمانگاه بهداشت و طرح لگد کردن در تابستان 2018 با چند استخدام از جمله سیاتل بالا, دکتر, داد زد: شبکه بهداشت و درمان درمانگاه.

اگر چه این سرویس فقط برای کارکنان آمازون در سیاتل امروز اگر موفق در بهبود رضایت کارکنان و کاهش هزینه های آمازون می تواند به لحاظ نظری ارائه آن را به طور گسترده تر به شرکت های دیگر و یا به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

آمازون تعدادی از نقش ها از جمله محصول مدیران و طراحان برای آمازون مراقبت از آن را به عنوان به نظر می رسد به گسترش تیم. آن ارائه دهندگان مراقبت از جمله پزشکان و پرستاران به لحاظ فنی به کار گرفته شده توسط جداگانه شرکت تابعه به نام واحه پزشکی. که ارائه تضمین می کند که آمازون نمی داشتن دانش در مورد آن سلامت کارکنان است که آن را از نظر قانونی مجاز به.

آمازون نیست تنها شرکت فناوری برای راه اندازی خود را در مراقبت های اولیه درمانگاه برای کارگران آن است. اپل خود را از مراکز به نام AC سلامتی که در نظر گرفته شده برای ارائه مراقبت با کیفیت بالا به کارکنان از آن کالیفرنیا ستاد.

آمازون مراقبت است و فقط یک قسمت از آمازون به طور کلی مراقبت های بهداشتی استراتژی است. به عنوان یک کارفرما آن است که کار با J. P. Morgan و برکشایر هاتاوی در تلاش به نام پناهگاه برای کاهش هزینه ها و تقویت کیفیت مراقبت برای شرکت در ترکیب 1.2 میلیون کارگر. این شرکت همچنین در حال کار بر روی طرح سلامت در آن ابر گروه که در آن متمرکز شده صدای فن آوری و یادگیری ماشین ابزار; الکسا دستیار صوتی تیم; و آن داروخانه بخش PillPack که این شرکت به دست آورد و در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>