آمازون و مایکروسافت در واقع به پایان رسید سه ماهه اول بالاتر به عنوان بسیاری از بازار چهار

مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا (L) و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس دیدار قبل از جلسه کاخ سفید آمریکا فناوری شورای دولت در اتاق غذاخوری کاخ سفید 19 ژوئن 2017 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

سهام مایکروسافت و آمازون سال بسته سه ماهه اول سال جاری در حالی که خود را با تکنولوژی همسالان به دنبال گسترده تر در بازار فروش با توجه به اثرات از COVID-19.

مایکروسافت سهام بسته با یک تیغ نازک .00006% در سه ماه گذشته در حالی که آمازون رز 5.43% در بازار بدترین سه ماهه اول تا کنون با توجه به FactSet. تاریخی نوسانات بازار اما باعث فناوری خود را هم به در قرمز برای سه ماه گذشته است. اپل بسته 13.4% در حالی که الفبای کاهش یافت 13.25 درصد در سه ماهه گذشته.

شرکت ها باید صرف سه ماهه گذشته هشدار در مورد اثرات مرگبار coronavirus همه گیر خواهد شد که در عملیات. مایکروسافت گفت: در ماه گذشته از آن انتظار نیست برای رسیدن به آن درآمد سه ماهه هدف برای بخش کسب و کار است که شامل ویندوز به دلیل coronavirus مربوط به وقفه به زنجیره تامین, اما همچنین گفت: تقاضا جامد بود. مایکروسافت نیز بهره مند از استفاده از خدمات ابر.

آمازون در ضمن شاهد افزایش خریداران به دنبال منابع به آنها را از طریق اورژانس از جمله ضد عفونی کننده دست و همچنین تقاضای بالا برای خدمات وب سایت آمازون توسط شرکت هایی مانند شل و زوم که جلسه تقاضای بالا در حالی که با تکیه بخشی در آمازون زیرساخت ها است.

سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر بدتر شدن COVID-19 بیماری همه گیر. از روز شنبه بیش از وجود دارد 177,000 مورد تأیید و حداقل 3,440 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

-با گزارش از CNBC جسی پوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>