آمازون و eBay عدم مقابله با کروناویروس آف می گوید مصرف کننده گروه

آمازون بازار و eBay در حال عدم مقابله با فروشندگان بی پروا اقدام به سود حاصل از coronavirus بیماری با توجه به گروه مصرف کننده کدام ؟

نمونه آن را برجسته شامل 50 میلی لیتر بطری Carex ضد باکتری ژل دست به فروش می رسد برای بیش از £100 متعدد فروشندگان در eBay با وجود معمولا هزینه £1.50 و یک دماسنج که معمولا retails برای حدود £40 تقریبا 150 پوند در آمازون است.

در eBay حراج سایت سراسیمگی مناقصه فرستاده قیمت برای یک بسته نرم افزاری از سه بطری Dettol اسپری و سه بسته دستمال مرطوب ضد باکتری افزایش به £210.

این تحقیقات به دنبال یک هشدار از رقابت و بازارهای سازمان (CMA) در اوایل این ماه که آن را عمل اگر معامله گران با بهره برداری از وضعیت فعلی به پاره کردن مصرف کنندگان خاموش; قیمت به اصطلاح درآوردن.

به تازگی اخبار آسمان یافت فرمول نوزاد معمولا در اطراف قیمت £11, فروخته شده در eBay برای £310 به عنوان مارک های مختلفی ارائه شد شدیدا در قیمت های متورم در سایت.

کدام یک ؟ تحقیقات پیشنهاد یک شکست ‘فیلتر’ و دیگر بررسی قرار داده و در محل توسط eBay و آمازون به اندازه کافی محافظت از مصرف کنندگان با وجود داشتن هر دو اعلام شده است که آنها گرفته اند عمل در این موضوع است.

تصویر: بی اصرار داشت این اقدام تهاجمی در برابر قیمت سنگ آهن در بازار

سو دیویس رئیس حمایت از مصرف کننده که در آن?, گفت: “بازار آنلاین گرفته اند برخی از اقدام علیه coronavirus قیمت درآوردن اما بررسی ما نشان می دهد که فروشندگان بی پروا هنوز تجاری در ترس مردم از طریق فروش اقلام ضروری در قیمت گزاف در eBay و آمازون است.

بیشتر از Covid-19

“این شرکت ها باید خوب را در خود تعهدات به مهر coronavirus احتکار و اگر آنها سقوط کوتاه CMA باید آماده را قوی اجرای عمل است.

“دولت باید در نظر بگیرید که چگونه آن را به کار با بخش خرده فروشی به عنوان یک کل به نگه داشتن قیمت اقلام ضروری معقول به عنوان fallout از شیوع کروناویروس همچنان ادامه دارد.”

در واکنش به این گزارش یک سخنگوی آمازون اصرار وجود دارد “هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار در آمازون”.

او گفت: ما نا امید که بد بازیگران در حال تلاش برای افزایش قیمت مصنوعی بر پایه نیاز محصولات در طول بهداشت جهانی بحران و, در خط با ما دیرینه سیاست به تازگی مسدود و یا حذف ده ها هزار نفر از ارائه می دهد. علاوه بر از بین بردن این ارائه می دهد ما در حال فسخ حساب.”

در ضمن eBay گفت: تمام موارد پرچم کدام ؟ در آن گزارش شده بود برداشته شده و اقدام علیه فروشندگان. “این ادامه از اقدام تهاجمی در برابر قیمت سنگ آهن در بازار که شامل تعلیق صدها حساب, از بین بردن صدها نفر از هزاران نفر از لیست و تعلیق نمرات بد حساب فروشنده.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این گزارش در بهره برداری از مصرف کنندگان آمد و به عنوان ملی Crime Agency (NCA) هشدار داد افزایش کلاهبرداری مربوط به شیوع کروناویروس.

گریم بیگگر مدیر کل ملی جرایم اقتصادی مرکز در NCA گفت که منفی استفاده می شود شامل نما به عنوان مشروع فروشندگان از تقاضای کالا و یا تلاش برای بهره برداری از نگرانی های مالی برای درخواست هزینه در صف مقابل وام های جعلی و یا هدف حقوق بازنشستگی.

و بیش از 200 نفر شده است victimised با کلاهبرداری فیشینگ که در آن مشروع به دنبال ایمیل های درخواست پول و یا تلاش برای دسترسی به یک فرد اطلاعات شخصی.

اکثر موارد پرچم به مقامات مرتبط با خرید آنلاین کلاهبرداری که در آن مردم دستور محافظ ماسک صورت دست sanitiser و دیگر محصولات است که هرگز تحویل داده است.

افراد دیگر قرار داده شده اند با کسانی که به فروش جعلی تست کیت و یا قرار است درمان برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>