رئیس جمهوری آرژانتین آلبرتو فرناندز (L) ارائه یک سخنرانی بعدی به Vicepresident Cristina Fernandez de Kirchner, در افتتاح 138 دوره عادی جلسات در کنگره در بوئنوس آیرس آرژانتین در مارس 1 سال 2020 است.

ALEJANDRO PAGNI | AFP PHOTO | خبرگزاری گتی ایماژ

آرژانتین بسیار به احتمال زیاد به طور پیش فرض این ماه تحلیلگران گفته اند CNBC به عنوان بحران خیز کشور آمریکای جنوبی وارد یک دوره بحرانی از شکست مذاکرات با وام دهندگان بین المللی ،

ابهام در ارائه یک پیشنهاد به بازسازی 65 میلیارد دلار از بدهی های خارجی خود را در ماه گذشته. این پیشنهاد که منقضی می شود در روز جمعه در حال حاضر رد شده توسط یک گروه از عمده دارایی مدیران.

به طور جداگانه یک مهلت برای 500 میلیون دلار از پرداخت سود سه اوراق قرضه خارجی تنظیم شده است برای پایان دادن به در مارس 22. اگر هیچ معامله رسیده است و پرداخت ساخته شده است, این می تواند آرژانتین سقوط به طور پیش فرض برای سومین بار در دو دهه.

می آید نزدیک به پنج ماه به رئیس جمهور آلبرتو فرناندز را اداره. دانه تولید شد که در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با دو سال رکود در ارتفاع زیاد نرخ تورم و نصب بحران بدهی شده است تحت ملی مستند پس از 20 مارس.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

در اوایل این هفته وزیر اقتصاد مارتین Guzman گفت: بار مالی که این کشور مایل بود به نظر متخلف در 65 میلیارد دلار از بدهی های خارجی مگر اینکه سرمایه گذاران توافق به مذاکرات اخیر. وی با ذکر این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک دلیل که چرا آرژانتین خواهد بود قادر به پرداخت نشدنی سطح بدهی.

“همانطور که پیش بینی ما انتظار آرژانتین ترجیح می دهند به طور پیش فرض است که می تواند در داخل کشور مقصر در Covid-19-افزایش رکود” جیمنا بلانکو سر از آمریکای لاتین در Verisk Maplecroft گفت CNBC از طریق تلفن.

صحبت از بوئنوس آیرس بلانکو گفت او بر این باور جدید به طور پیش فرض در حال حاضر “یک موضوع از زمان.” خطر سیاسی مشاوره هوا 89% احتمال دارد که این کشور خواهد ثبت نام نهمین بدهی های مستقل به طور پیش فرض قبل از پایان سال.

روز سه شنبه یک پست به نظر می رسد در وزارت اقتصاد وب سایت ظاهر می شود به طرح برخی از جزئیات در مورد مذاکرات با طلبکاران قدمت آن به دسامبر 2019.

“برای ما که تایید استراتژی سیاسی دولت” بلانکو گفت. “ما آن را به عنوان تخمگذار زمینه را برای داشتن یک, سیاسی, پاسخ زمانی که به طور پیش فرض بازدید.”

“این است که در ادامه به مذاکره با دارندگان اوراق قرضه اما ما به انتشار اسناد و مدارک که در نظر گرفته شده بود به طور محرمانه در حال حاضر تضعیف هر گونه اعتماد است که می تواند وجود داشته اند — و سطح اعتماد در حال حاضر پایین” بلانکو گفت.

“اگر شما شکستن اعتماد پس از آن چه شما را ترک کرده اند به مذاکره؟,” او اضافه شده است.

یکی دیگر از پیش فرض آن را ‘سخت’ به بازسازی اعتماد

آرژانتین نیز مدیون یک مقدار قابل توجهی به صندوق بین المللی پول است که پشتیبانی از این کشور در مذاکرات مربوط به بدهی. اما آرژانتین گوزمان به رویترز گفت در اوایل این هفته است که این کشور تا به حال از دست رفته یک $2.1 پرداخت بدهی به باشگاه پاریس.

آن را درخواست کرده بود یک سال به تعویق افتادن پرداخت که قرار بود در مارس 5, اگر چه آن است که هنوز روشن نیست که آیا این گروه موافقت کرده است. پاریس, باشگاه توسط یک گروه غیر رسمی از 19 عضو دائم که تمایل به دیدار با هر یک ماه در پایتخت به سعی کنید برای پیدا کردن راه حل های قابل اجرا برای پرداخت به مشکلات مواجه توسط بدهکار سازمان ملل.

در سال 2001 آرژانتین قصور در حدود 100 میلیارد دلار از بدهی. این باعث بدترین بحران اقتصادی در تاریخ این کشور است و منجر به میلیون ها نفر از طبقه متوسط شهروندان در حال سقوط به فقر — نتیجه بسیاری در آرژانتین تقصیر را به گردن سیاست های مالی اجرا توسط صندوق بین المللی پول در زمان است.

سیگنال حلق آویز با یک پیام به زبان اسپانیایی است که بار خوانده شده ‘محافظت از دهان خود را با ماسک در خالی بوئنوس آیرس ستون هرمی شکل سنگی چشم انداز در طول دولت-دستور مستند در مه 01, 2020 در بوئنوس آیرس, آرژانتین.

ریکاردو Ceppi | گتی ایماژ

دولت فعلی در تلاش است تا به هماهنگ ظریف و متعادل کننده عمل می کنند. این Peronist ائتلاف فرناندز و معاون رئیس جمهور کریستینا فرناندز د کیرشنر عهد کرده است به رد توافق به نوعی از کاهش بودجه صندوق بین المللی پول معمولا اصرار دارد برای بحران زده کشور, اما آن را نیز از جان گذشته برای بازسازی تعهدات خود را با تک بزرگترین بستانکار.

“ما فکر می کنیم وجود دارد خطر بالا از حداقل موقت اولیه پیش فرض حتی اگر مذاکرات با طلبکاران ادامه دارد” کارلا سلمان ارشد امریکا تحلیلگر IHS Markit گفت CNBC از طریق ایمیل.

“دولت است و گفت که آنها در حال ارائه آنچه که آنها در واقع می پرداخت و تأکید کرد که بدهی خود را غیر قابل تحمل است و که آنها به سادگی نمی تواند پرداخت در سال های آینده است چرا که آنها درخواست برای بدهی توقف” سلمان گفت, هشدار دیگری به طور پیش فرض آن را “دشوار” برای این کشور به بازسازی اعتماد میان وام دهندگان بین المللی ،

Coronavirus بحران

آرژانتین به اعمال اقدامات سختگیرانه در تلاش برای کند کردن گسترش شیوع کروناویروس.

آن را دیده کشور رکورد به مراتب کمتر از موارد و مرگ و میر ناشی از همسایه برزیل است که دیده می شود آن رهبر رئیس Jair Bolsonaro آمده تحت آتش از سراسر طیف سیاسی برای بارها و بارها با رد تهدید ویروس.

به تاریخ آرژانتین ثبت کرده است 5,208 موارد از coronavirus با 273 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ضمن برزیل گزارش کرده است 126,611 موارد و 8,588 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از ویروس.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که آرژانتین تولید ناخالص داخلی به قرارداد 5.7% در این سال, قبل از ضبط 4.4 درصد رشد در سال 2021.

آرژانتین وزارت اقتصاد پاسخ نمی دهند هنگامی که تماس با CNBC به نظر این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de