در حال حاضر در بحران مالی لبنان متحمل خاموشی حدود 20 ساعت در روز

میکسر بتن رانندگان بیکار با توجه به بحران اقتصادی کنونی بلوک جاده ها با بتن و میکسر و کامیون در اطراف میدان شهدا به عنوان آنها را جمع آوری در اعتراض به بیکاری و کاهش قدرت در لبنان در ژوئیه 06, 2020.

Mahmut Geldi | Anadolu Agency via Getty Images

لبنان در تلاطم بحران های متعدد به عنوان نخست وزیر حسن دیاب روش پنج ماه.

کوچک مدیترانه ای کشور از نزدیک به 7 میلیون نفر است که در میان یک بحران اقتصادی با کمبود سوخت و کاهش قدرت اضافه کردن به مشکلات مواجه توسط بسیاری از سراسر کشور.

در این کشور نرخ بیکاری ایستاده بود بالای 30 درصد در پایان ممکن است در حالی که سالانه تورم مواد غذایی سر به فلک کشید به حدود 190%.

“تنها کارت است که باقی مانده است در خیابان” هانری Chaoul سابق مشاور به لبنان وزیر مالیه گفت CNBC هدلی قمار در روز پنج شنبه.

صحبت کردن با CNBC در مورد اخیر خیابان تظاهرات Chaoul گفت: او نمی داند که چه چیزی باعث رفتن به اضافه کردن که سیاسی راه اندازی در لبنان نمی تواند تکامل است. “این نیاز به یک انقلاب نه یک تکامل به حرکت به مرحله بعدی در گفتمان سیاسی.”

قطع برق در سراسر شهر بیروت را بیش از 20 ساعت در روز در برخی از مناطق. تاریکی شدید حتی برای لبنان است ناشی از کمبود سوخت و قانونگذاران هشدار داده اند آنها می توانند دو هفته دیگر.

لبنان کمبود برق باعث شده است که بیمارستان اصلی در بیروت را تعطیل اتاق عمل و تاخیر در عمل جراحی.

“ابرها در حال جمع آوری است و ما ممکن است به عنوان یک طوفان” Firass Abiad, مدیر کل Rafic حریری بیمارستان دانشگاه گفت: از طریق توییتر در روز جمعه.

“اگر ما آنچه را که ظرفیت فعلی بیمارستان های ما با توجه به حوادث اخیر? ما را مجبور به یکی دیگر از مستند? ما هنوز هم می توانید تغییر مسیر و جلوگیری از افزایش? ما می توانیم اما این آسان نخواهد بود,” او اضافه شده است.

به تاریخ لبنان, ثبت بیش از 2000 مورد از coronavirus با 36 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Chaoul همچنین بنیانگذار مشاوره مالی شرکت گرزه همکاران گفت: “هیچ چیز وجود دارد که در حال انجام است. در واقع وجود دارد یک تراز از ستاره در سمت تاریک از اتاق” و اضافه کرد که بانک ها می خواهند برای قرار دادن بار بر روی سپرده گذاران.

قدرت خرید از پوند لبنان بنا به گزارش رسیده به آمار پایین 9000 به دلار آمریکا در بازار سیاه است. پایتخت غیر رسمی کنترل در محل باقی می ماند و شهروندان درخواست شرح بازگشت برای تابستان را به بازگشت پول به کشور است.

پوند لبنان که شده ثابت به دلار ایالات متحده از سال 1997 از دست داده است 80 درصد از ارزش خود را در بازار سیاه از اکتبر.

“دیگر وجود دارد هر گونه سیاست لنگر برای پوند” ناصر سعیدی کشور سابق وزیر اقتصاد و معاون بانک مرکزی گفت: CNBC هدلی قمار در روز جمعه.

“وجود دارد هیچ اشتها برای اصلاحات سیاسی شجاعت به آدرس لبنان مشکلات,” او اضافه شده است. سعیدی در مقایسه با لبنان, سیاسی و اقتصادی به بحران زده ونزوئلا ضرب کشور خود “Libazuela.”

لبنان است که به دنبال یک 10 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول و برگزار کرده است حداقل 16 دور از مذاکرات است.

Chaoul بود که کمک به توصیه وزارت مالیه در این مذاکرات CNBC گفت که: “طبقه سیاسی ادامه خواهد داد به ارائه خدمات لب به مردم در مورد مسائل مانند مایل صندوق بین المللی پول کمک کند و یا اجرای اصلاحات اما این انجام شده است برای آخرین 30, 40, 50 سال است. اصلاحات واقعی هستند فقط اتفاق نمی افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>