الفبای لون شروع بشاش اینترنت از بالن در کنیا

بازدید کنندگان ایستاده در کنار یک ارتفاع بالا به اینترنت وای فای hub گوگل پروژه لون بالون بر روی صفحه نمایش در موزه نیروی هوایی در کرایستچرچ نیوزیلند, در تاریخ 16 ژوئن 2013.

مارتی ملویل | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

الفبای پروژه لون تا در نهایت راه اندازی اینترنت خود را تحویل بالن در آفریقا پس از مقابله با دولت کنیا.

آن را نشانه یک نقطه عطف مهم برای لون یک بار یکی از Google “moonshot” پروژه ها و زیر سال از تبلیغات در مورد سرمایه گذاری. لون گفت: خدمات خود را در ابتدا پوشش 50,000 کیلومتر مربع در غرب و نواحی مرکزی کنیا.

این شرکت با همکاری محلی اپراتور ارتباطات Telkom کنیا به پرتو 4G اینترنت از آن با انرژی خورشیدی بالن. هدف آن را به یک ناوگان از 35 بالن به آسمان بالاتر از آسیا و اقیانوسیه “در هفته های آینده.”

لون تماس این پروژه یک “شناور شبکه ای از سلول برج” با هدف ارائه اینترنت از ارتفاعات بالا به swathes گسترده ای از زمین که در آن سرویس در دسترس نیست. به جای ارائه اتصال از زمین از طریق برج های سلولی و کابل و یا از فضا از طریق ماهواره لون می گوید آن است که ساختمان یک “لایه سوم” در استراتوسفر.

“در حالی که این برای تلفن های موبایل مانند یک far-off, علمی تخیلی آینده آن نیست. فقط نگاه به کنیا” لون مدیر عامل Alastair Westgarth گفت: در یک پست وبلاگ.

“چیزی که عجیب و غریب به نظر می رسید در حال حاضر اثبات من سابق خود اشتباه با هر فرد متصل شده و هر مگابایت از داده های مصرف شده از استراتوسفر است. آنچه که ما شاهد آن هستیم در کنیا امروز تخمگذار پایه و اساس برای لایه سوم از اتصال.”

خدمات اینترنت در حال حاضر استفاده شده توسط کاربران برای تماس های صوتی و تصویری, تماس و برای استفاده از برنامه های مانند یوتیوب و واتساپ لون گفت. یک تست سرعت اینترنت در کشور نشان داد سرعت دانلود از 18.9 Mbps (مگابیت در ثانیه) و سرعت آپلود 4.74 مگابیت در ثانیه.

توسعه برجسته روند رو به رشد از شرکت های فن آوری به دنبال به آفریقا برای رشد فرصت های سرمایه گذاری. این قاره دارای بالاترین غلظت از افراد جوان در جهان, با توجه به سازمان ملل متحد اما فقط بیش از یک چهارم از جمعیت به اینترنت دسترسی داشته باشید.

آن را نیز می آید به عنوان تقاضا برای خدمات اینترنت سر به فلک کشید با تشکر از coronavirus همه گیر و در نتیجه مستند اقدامات برای مهار آن است.

لون یکی از بسیاری از الفبای تابعه آغاز شد که زندگی در گوگل ایکس تحقیق و توسعه مرکز. دیگر شامل Waymo که باعث می شود ماشین خود رانندگی فناوری و بال است که با هدف ارائه محصولات از طریق هواپیماهای بدون سرنشین است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>