گوگل را شکست اعداد برای یوتیوب آن و ابر کسب و کار برای اولین بار در سه ماهه چهارم سال 2019 درآمد گزارش روز شنبه.

تبلیغات یوتیوب تولید $15.15 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 با $4.72 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم به تنهایی. بخش تولید $11.16 میلیارد دلار درآمد در سال 2018 از جمله $3.61 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم از این سال است. این بخش شامل نمی یوتیوب را غیر از درآمد حاصل از تبلیغات مانند اشتراک برای یوتیوب تلویزیون آن گنجانده شده در گوگل دیگر درآمد بخش.

گوگل ابر کسب و کار تولید $8.92 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 با $2.61 میلیارد دلار تولید در سه ماهه چهارم. که در مقایسه با سال 2018 سال مالی درآمد حاصل از $5.84 میلیارد دلار برای ابر کسب و کار با $1.71 میلیارد دلار تولید در سه ماهه چهارم از این سال است.

سهام گوگل شرکت مادر الفبا بود پایین حدود 3.5% پس از ساعت.

تحلیلگران به نام های طولانی برای گوگل به گزارش YouTube درآمد به طور جداگانه به عنوان آن است که تصور می شود بخش قابل توجهی از آن تبلیغات کسب و کار. برای قرار دادن یوتیوب درآمد در چشم انداز رسانه های دیگر شرکت تولید شده بیشتر از تبلیغات در سال 2018 از کشف که گزارش سالانه درآمد حاصل از $10.6 میلیارد دلار در مقایسه با یوتیوب $11.16. کشف هنوز گزارش کامل آن در سال 2019 نتایج.

گوگل ابر کسب و کار است که یک جوان اما با رشد سریع بخش از کسب و کار با جاه طلبی به Amazon Web Services (AWS) و Microsoft Azure. در ماه جولای گوگل گفت: آن ابر واحد فقط رسیده 8 میلیارد دلار سالانه درآمد و برنامه ریزی برای سه گانه آن نیروی فروش در طول چند سال آینده.

حرکت به سمت شفافیت بیشتر می آید در طول سوندار پیچای مدیر عامل اولین گزارش درآمد پیشرو گوگل شرکت مادر الفبا. سابق الفبا مدیر عامل و بنیانگذار گوگل لری پیج پا را از این موقعیت در ماه دسامبر ترک پیچای مسئول کسب و کار گسترده تر. صفحه و بنیانگذار شرکت سرگی برین که همزمان با شدت پایین به عنوان رئیس جمهور الفبا هنوز هم حفظ کنترل رای گیری سهام این شرکت است.

گوگل شده است تحت تماشای فدرال و دولت رگولاتور جستجو برای هر نشانه ای از رفتار ضد رقابتی. یک ائتلاف از 50 وکیل به طور کلی از کشورهای مختلف و مناطق اعلام کرده اند تحقیقات خود را در گوگل تبلیغ کسب و کار. جدید افشا می دهد سرمایه گذاران بینش بیشتر به بخش های مختلف از گوگل آگهی های بخش که محققان ممکن است به دنبال در.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه یاندکس و گوگل در روسیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de