الفبای مدیر عامل میسازد چگونه دفاتر را به آرامی بازگشایی شروع در ماه ژوئن با داخلی یادداشت

برندان هافمن | گتی ایماژ

الفبای مدیر عامل سوندار پیچای دقیق به کارکنان چگونه این شرکت دفاتر را به آرامی شروع بازگشایی در اوایل ماه ژوئن با 10 تا 15 درصد از کارگران در هر زمان با توجه به یک ایمیل داخلی مشاهده شده توسط CNBC. اکثر افرادی که قادر به کار از خانه را ادامه خواهد داد به انجام این کار شاید از طریق پایان سال.

“ما در حال شروع به واقعا قطع این جلسات مجازی هر چند من هنوز تجربه داشتن بسیاری از ما در همان محل” پیچای نوشت: در یک ایمیل به کارکنان تمام وقت در پنج شنبه شب. “این ممکن است در حالی که قبل از این که ممکن است. ما سطح شیب دار را به دفتر خواهد بود آهسته عمدی و افزایشی.”

پیچای همچنین خطاب کارمند فرسودگی شغلی گفتن کارگران را به یک روز در اواخر ماه مارس.

به روز رسانی می آید پس از پیچای قبلا گفته کارگران دفاتر باقی خواهد ماند بسته حداقل تا ژوئن 1, زمانی که این شرکت آغاز خواهد شد تصویب یک “مبهوت” رویکرد به بازگشت کارگران بر اساس آخرین شرایط این بیماری همه گیر. کارگران همچنین به این امید که آنها بتوانند در بازگشت در داخل همین دلیل به طوری که آنها می تواند دسترسی دانشگاه’ بسیاری از امکانات آنها رفته و بدون از کار از خانه.

همچنین پس از Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفته کارمندان این شرکت روز شنبه که به آنها اجازه داده می شود برای ادامه کار از خانه از طریق پایان سال 2020 است.

این شرکت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

که آینده را برای اولین بار ؟

در سطح جهانی حروف الفبا خواهد بود هدف قرار گرفتن 10 درصد به 15 درصد از کارگران در هر زمان “اجازه می دهد تا برای اقدامات احتیاطی مناسب با بیشتر قادر به آمده در به صورت دوره ای (به عنوان ما می توانید چرخش).” برای بافت پیچای اضافه شده که این شرکت به کمتر از 5 درصد از کارکنان جهانی کار از دفاتر در حال حاضر. برخی از سایت های در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در حال حاضر در 30 درصد از ظرفیت “با توجه به جایی که آنها در مرحله مقابله با این بیماری همه گیر” او نوشت.

این انتظار اولین کارمندان به بازگشت خواهد بود کسانی که نیاز به شغل آنها در, دفتر, مانند کسانی که نیاز به دسترسی به تجهیزات خاص است. “ما می دانیم که بسیاری از شما مشتاق به بازگشت و ما را که به حساب بیش از حد ما به عنوان طرح” پیچای نوشت.

اکثر افرادی که قادر به انجام شغل خود را از خانه مشغول به کار خواهد شد از خانه برای دیگر “به طور بالقوه از طریق پایان سال وجود خواهد داشت لحظات و یا موارد که در آن شما قادر به آمدن به دفتر,” او اضافه شده است.

“اگر این برای تلفن های موبایل پیچیده است که دلیل آن این است که” پیچای ادامه داد: در این یادداشت. “ما یک شرکت جهانی با طیف وسیعی از محصولات و تیم و این یک بحران جهانی تجلی در راه های مختلف در مناطق و کشورها” پیچای اعلام کرد. “ما در حال کار را از طریق تمام جزئیات و شما خواهد شد دریافت اطلاعات بیشتری از تیم خود را/دفاتر در چند هفته آینده.”

پیچای همچنین خطاب فرسودگی شغلی کارکنان تشویق آنها را به یک روز در اواخر ماه مارس.

“من می دانم که بسیاری از ما شده اند در حال اجرا سخت توقف برای یک هفته در حال حاضر و ممکن است دچار برخی از فرسودگی شغلی,” او نوشت. “من همچنین با استفاده از TGIF به عنوان یک فرصت برای اعلام یک روز رسمی در مارس 22,” او گفت:. (TGIF است که نام مستعار برای شرکت در دوره ای همه دست جلسات یک از صورت گرفت که در روز پنج شنبه این هفته است.) “نگاهی به زمان برای انجام هر آنچه که شما نیاز به انجام به اولویت بندی خود را به خوبی بودن.”

برای مکان های که در آن 22 ماه مه است نه یک روز کاری کارکنان گفته شد به کار با مدیران برای پیدا کردن یک تاریخ در ماه مه است که برای آنها کار می کند.

سازمان دیده بان در حال حاضر: Google برش آن بودجه بازاریابی نصف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>