اما یکی از انگلستان بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر مرخص

اما یکی از نه نفر در بریتانیا که تست مثبت برای coronavirus مرخص شده از بیمارستان NHS تایید کرده است.

NHS انگلستان و بیمه خدمات درمانی بهبود می گفت که هشت نفر که تست مثبت برای COVID-19 – بیماری های ناشی از کوروناویروس – بیمارستان را ترک کرده بود پس از دو تست منفی.

تمام 94 افرادی که برگزار می شد در قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside نیز در حال حاضر به ترک بیمارستان, آنها اضافه شده است.

آنها از نگهداری در این مرکز به مدت دو هفته پس از بازگشت به انگلستان در یک پرواز از چین – مرکز شیوع.

بیش از 100 نفر باقی می ماند در Kents هیل پارک هتل در میلتون کینس.

پروفسور کیت Willett, NHS استراتژیک حادثه مدیر گفت: “آخرین مهمانان را ترک کرده اند Arrowe پارک بیمارستان و من یک بار دیگر خواهم برای تشکر از آنها را برای آرام کردن بیمار و مسئول راه است که آنها را در پاسخ به آنچه که باید تلاش وضعیت.

رئیس بیمه خدمات درمانی: انگلیسی ها بیشتر ممکن است مجبور به خود منزوی

“در طول هفته های آینده بیشتر از بسیاری از ما ممکن است نیاز به صرف زمان در صفحه اصلی به منظور کاهش گسترش ویروس و آنها را به مجموعه یک مثال بزرگ است.

بیشتر از Covid-19

“من می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که بیمه خدمات درمانی کارکنان و همکاران و همچنین بهداشت عمومی انگلستان که خیلی سخت کار کرده اند به اقامت خود را به عنوان راحت که ممکن است کسانی که هنوز هم مراقبت از مهمانان در میلتون کینز و همه پزشکان و پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی که باید با موفقیت درمان بیماران در بیمارستان های دیگر.

Matt Raw fist pumps as he leaves quarantine
بیمار جشن آزادی خود را از قرنطینه

“ما نباید فراموش کنیم که ساکنان محلی شورای کارکنان و داوطلبان و بسیاری دیگر که بسیج دور برای کمک به مهمانان ما در زمان نیاز است. با تشکر از همه شما.”

می آید پس از اولین مرگ ناشی از این ویروس تایید شد, در, فرانسه, که در آن یک چینی توریستی درگذشت, در بیمارستانی در پاریس.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>