تمام بریتانیا از مسافران خواست تا بازگشت به انگلستان در حال حاضر

انگلیسی ها که در حال حاضر در سفر خارج از کشور هستند که خواست به بازگشت به انگلستان در حال حاضر.

بیانیه ای از امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) گفت: گردشگران و اقامت مسافران باید به خانه می آیند در حالی که پروازهای تجاری در دسترس باقی می ماند.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: “در سراسر جهان بیشتر شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق پروازها و بیشتر فرودگاه ها در حال بسته شدن برخی بدون هیچ گونه اطلاع قبلی.

“که در آن مسیرهای تجاری وجود ندارد و کارکنان ما در حال کار دور ساعت به ارائه مشاوره و حمایت از اتباع انگلستان. اگر شما در تعطیلات در خارج از کشور هم به خانه می آیند در حال حاضر در حالی که شما هنوز هم می تواند.”

FCO بیانیه افزود: “امروز به روز رسانی نشان دهنده سرعت که در آن مسافرت های بین المللی در حال تبدیل شدن سخت تر با بسته شدن مرزهای هوایی تعلیق پروازهای فرودگاه بسته خروج ممنوعیت و محدودیت بیشتر معرفی شده روزانه است.”

دولت خواستار بین المللی اقدام به نگه داشتن راه هوایی باز برای یک دوره کافی زمان برای فعال کردن مسافران بین المللی به بازگشت در پروازهای تجاری.

اما برخی از گردشگران انگلیسی در خارج از کشور در حال حاضر با تجربه دشواری بازگشت به انگلستان به دلیل محدودیت.

بیشتر از Covid-19

هفته گذشته وزارت خارجه بریتانیا اعلام کرد “بی سابقه ای تغییر” در توصیه های سفر – اصرار در برابر همه اما ضروری مسافرت های بین المللی برای 30 روز.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>